Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Żabicki (wyników 107):

  1. Żaba Eugenia x Latuszek Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1973/2)
  2. ---------- Katarzyna x Kozik Tomasz (Zakliczyn 1777/24)
  3. ---------- Tadeusz x Pawlik Katarzyna Bronisława (Domosławice, wieś Faliszewice 1926/3)
  4. Żabiaczek Szymon x Żabigalanka Jadwiga (Dmenin 1641/1)
  5. Żabicki Agata x Berkowski Paweł (Mikstat 1842/12)
  6. ---------- Barbara x Pardziński Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1824/2)
  7. ---------- Emilia x Bekier Ignacy (Mikstat 1834/20)
  8. ---------- Jan x Sławiński Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1825/13)
  9. ---------- Józef x Przechera Agnieszka (Działoszyce 1886/12)
  10. ---------- Julianna x Fabrowski Roch (Mikstat 1840/9)
  11. ---------- Kajetan x Toroński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1821/67)
  12. ---------- Karol x Gawroński Brygida (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/21)
  13. ---------- Katarzyna x Szaleniec Stanisław (Działoszyce 1881/2)
  14. ---------- Marianna x Sawicki Felix (Koprzywnica 1826/31)
  15. ---------- Walenty x Wojciechowski Magdalena (Lgota Wielka 1836/6)
  16. ---------- Wincenty x Domagała Katarzyna (Działoszyce 1867/14)
  17. ---------- Wincenty x Maj Jadwiga (Działoszyce 1829/9)
  18. żabieński Adam x Tucholski Katarzyna (Grudusk 1884/15)
  19. Żabiga Józef x Warszawski Agnieszka (Gnojno 1750/3)
  20. Żabigalanka Jadwiga x Żabiaczek Szymon (Dmenin 1641/1)
  21. Żabik Ludwik x Kozioł Józefa (Brok 1827/29)
  22. ---------- Rosalia x Chajzyk Izrael (Koprzywnica 1815/2)
  23. Żabiniak Franciszek x Nylk Marianna (Raciąż 1892/11)
  24. żabiński Anastazja x Borkowski Antoni (Grudusk 1893/39)
  25. Żabiński Anna x Cichosz Teofil (Stężyca 1876/8)
  26. ---------- Anna x Kamieński Andrzej (Papowo Toruńskie 1841/6)
  27. ---------- Jan x Bławatek Marianna (Kraków - Mariacka 1839/23)
  28. ---------- Jan x Maternicki Elżbieta (Papowo Toruńskie 1866/2)
  29. ---------- Jan x Skwarło Elżbieta (Zakliczyn 1769/12)
  30. ---------- Józef x Brozdowski Marianna (Papowo Toruńskie 1843/18)
  31. ---------- Józef x Kacprzeński Marianna (Papowo Toruńskie 1841/15)
  32. ---------- Józef x Malicki Marianna (Papowo Toruńskie 1874/6)
  33. ---------- Józefa x Katarzyński Jan (Kraków - Mariacka 1823/49)
  34. ---------- Łucja x Szarwarski Wojciech (Wieniec 1805/478)
  35. Żabinski Małgorzata x Kossowski Jan (Raciąż 1839/10)
  36. Żabiński Marianna x Zrzelski Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1811/10)
  37. Żabinski Mateusz x Hop Elżbieta (Raciąż 1826/12)
  38. Żabiński Michał x Niemczykiewicz Magdalena (Kraków - św. Florian 1849/16)
  39. ---------- Natalia x Grabowski Teofil (Stężyca 1870/16)
  40. ---------- Nikodem x Siatz Gertruda (Gniew 1920/40)
  41. ---------- Weronika x Machel Ludwik (Papowo Toruńskie 1884/5)
  42. ---------- Wiktoria x Ziegert Antoni (Stężyca 1866/25)
  43. Żabka Anastazja x Szczepaniak Józef (Czermno 1862/6)
  44. ---------- Antoni x Gąsiorek Petronella (Kraków - św. Anna 1846/8)
  45. ---------- Antonina x Zieliński Wojciech (Czermno 1836/1)
  46. ---------- Ewa x Gams Antoni (Czermno 1826/13)
  47. ---------- Franciszka x Kuliński Józef (Czermno 1850/9)
  48. ---------- Jadwiga x Sniegoski Jędrzej (Czermno 1849/17)
  49. ---------- Jakub x Zduńczyk Józefa (Czermno 1842/13)
  50. ---------- Jan x Cierpikoski Jadwiga (Czermno 1860/1)
  51. ---------- Jan x Krzemiński Rozalia (Czermno 1849/12)
  52. ---------- Jan x Sikora Marianna (Czermno 1864/10)
  53. ---------- Jan x Zieleński Franciszka (Czermno 1827/1)
  54. ---------- Małgorzata x Stańczak Jan (Czermno 1852/4)
  55. ---------- Marcin x Sikora Franciszka (Czermno 1862/9)
  56. ---------- Marianna x Grabus Gabriel (Czermno 1832/2)
  57. ---------- Marianna x Gręzicki Kacper (Czermno 1854/2)
  58. ---------- Marianna x Jóźwiak Stanisław (Czermno 1856/1)
  59. ---------- Marianna x Mielczarek Szymon (Czermno 1853/11)
  60. ---------- Stanisław x Lisgęba Jadwiga (Czermno 1826/6)
  61. ---------- Tomasz x Bieniewicz Józefa (Czermno 1853/24)
  62. ---------- Wawrzyniec x Szymczak Małgorzata (Czermno 1833/20)
  63. Żablewski Marta x Ismer Bernard (Gniew 1946/49)
  64. Żabłowski Marianna x Łukowski Józef (Gniew 1910/20)
  65. Żaboklicki Adam x Nojszewski Małgorzata (Pniewnik 1883/8)
  66. ---------- Andrzej x Zeleski Barbara (Pniewnik 1825/15)
  67. ---------- Anna Kunegunda x Wąsowski Jan (Pniewnik 1824/2)
  68. ---------- Anna x Zeleski Kazimierz (Pniewnik 1752/41)
  69. ---------- Antoni x Chmielewski Józefa (Pniewnik 1882/5)
  70. ---------- Antoni x Świętochowski Eleonora (Pniewnik 1825/20)
  71. ---------- Antoni x Wielądek Zofia (Pniewnik 1865/1)
  72. ---------- Barbara x Dąbski Piotr (Pniewnik 1842/4)
  73. ---------- Dorota x Faliński Szymon (Gnojno 1739/18)
  74. ---------- Eleonora x Kuligowski Józef (Pniewnik 1834/4)
  75. ---------- Feliks x Ciok Magdalena (Pniewnik 1842/1)
  76. ---------- Feliks x Jaszczur Magdalena (Pniewnik 1855/6)
  77. ---------- Franciszek x Nojszewski Jadwiga (Pniewnik 1762/61)
  78. ---------- Franciszek x Nojszewski Marianna (Pniewnik 1882/12)
  79. ---------- Franciszek x Roguski Franciszka (Pniewnik 1810/208)
  80. ---------- Franciszek x Żelazowski Karolina (Pniewnik 1861/23)
  81. ---------- Franciszka x Roguski Jan (Pniewnik 1795/11)
  82. ---------- Franciszka x Zalewski Wawrzyniec (Pniewnik 1861/4)
  83. ---------- Grzegorz x Skarzyński Salomea (Pniewnik 1798/63)
  84. ---------- Jadwiga x Świętochowski Jan (Pniewnik 1810/209)
  85. ---------- Jan x Opar Petronela (Pniewnik 1796/22)
  86. ---------- Jan x Roguski Małgorzata (Pniewnik 1804/124)
  87. ---------- Jan x Szczurowski Joanna (Pniewnik 1853/24)
  88. ---------- Katarzyna x Wesołowski Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/7)
  89. ---------- Leokadia x Kaleski Jan (Pniewnik 1873/9)
  90. ---------- Marianna x Janiszewski Aleksander (Pniewnik 1832/16)
  91. ---------- Marianna x Rucieński Tomasz (Pniewnik 1800/83)
  92. ---------- Paweł x Ostrowski Salomea (Pniewnik 1806/153)
  93. ---------- Piotr Jan x Nojszewski Julianna (Pniewnik 1832/17)
  94. ---------- Piotr x Laskowski Józefa (Pniewnik 1800/98)
  95. ---------- Scholastyka x Roguski Franciszek (Pniewnik 1840/7)
  96. ---------- Stanisław x Roguski Joanna (Pniewnik 1810/211)
  97. ---------- Szymon x Nojszewski Zofia (Pniewnik 1738/20)
  98. ---------- Tomasz x Mroziński Katarzyna (Pniewnik 1876/5)
  99. ---------- Tomasz x Roguski Marianna (Pniewnik 1756/70)
  100. ---------- Wiktoria x Roguski Aleksander (Pniewnik 1851/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne