Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Świtowski (wyników 346):

  1. Świder Agnieszka x Smalec Józef (Jeżów 1824/25)
  2. ---------- Marianna x Dydak Kazimierz (Kraków - św. Krzyż 1850/13)
  3. ---------- Wawrzyniec x Denisiak Józefa (Okrzeja 1826/2)
  4. Świderek Agnieszka x Kujawa Walenty (Jelonki 1858/30)
  5. ---------- Antoni x Kaczeński Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/11)
  6. ---------- Antonina x Olbryś Jan (Jelonki 1864/26)
  7. ---------- Kajetan x Dzieniszewski Balbina (Ostrów mazowiecka 1864/41)
  8. ---------- Maciej x Krolski Antonina (Jeżów 1813/11)
  9. ---------- Rozalia x Bieguński Józef (Pniewnik 1880/18)
  10. ---------- Stanisław x Krajza Katarzyna (Brok 1833/20)
  11. ---------- Wawrzyniec x Cendrowicz Jadwiga (Jeżów 1819/43)
  12. Świderska Marianna x Żurkowski Jan (Skórkowice 1886/30)
  13. Świderski Agnieszka x Gorczyca Feliks (Dmenin 1764/7)
  14. ---------- Agnieszka x Kachel Józef (Wierzeja, USC 1884/20)
  15. ---------- Agnieszka x Nowak Augustyn (Lgota Wielka 1862/28)
  16. ---------- Anna x Rydmerski Walenty (Papowo Toruńskie 1849/2)
  17. ---------- Bartłomiej x Miąskowski Marianna (Papowo Toruńskie 1838/4)
  18. ---------- Feliks x Matylewicz Agnieszka (Mikstat 1820/16)
  19. ---------- Helena x Piotrowski Adam (Pniewnik 1859/13)
  20. ---------- Jadwiga x Luba Michał (Kiczki 1806/7)
  21. ---------- Jan x Koplewski Rozalia (Łabunowo 1796/3)
  22. ---------- Jan x Teodor Salomea (Kraków - Mariacka 1819/8)
  23. świderski Józef x Grzeszczak Franciszka Ksawera (Grudusk 1880/6)
  24. Świderski Józef x Łada Karolina (Okrzeja 1827/28)
  25. ---------- Julianna x Omazda (Kusiak) Jakub (Dzierzgów 1824/17)
  26. ---------- Katarzyna x Wojtyński Piotr (Pniewnik 1860/8)
  27. ---------- Konstancja x Janus Piotr (Babsk 1822/6)
  28. ---------- Maciej x Woźniak Anastazja (Czemierniki 1813/14)
  29. ---------- Marianna x Kaczmarek Franciszek (Lgota Wielka 1855/8)
  30. ---------- Paweł x Kaczorek Teresa (Kiczki 1800/10)
  31. ---------- Petronella x Trzeszczak Tomasz (Mikołajewice 1870/11)
  32. ---------- Stanisław x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1948/61)
  33. ---------- Stefan x Olesiński Marcjanna Józefata (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/209)
  34. ---------- Wawrzyniec x Nowak Anna (Borzykowa 1846/7)
  35. ---------- Zofia x Olejnik Jan (Mierzyn 1880/1)
  36. Świdnicki Konrad x Deresz Magdalena (Hrubieszów 1815/67)
  37. Świdwiński Zofia x Przybylski Józef (Płock 1861/90)
  38. Świętczak Dorota x Forczpan Jakub (Gieczno 1819/7)
  39. ---------- Jadwiga x Ciesielski Michał (Chabielice 1872/13)
  40. ---------- Stanisław x Opas Katarzyna (Gieczno 1819/19)
  41. Świetek Andrzej x N. Łucja (Podlesie 1621/1)
  42. Świętek Marianna x Marciniak Roch (Kościelec pow. kaliski 1858/19)
  43. ---------- Tomasz x Adamek Marianna (Mileszki 1848/2)
  44. ---------- Wojciech x Chachuła Marianna (Mileszki 1874/6)
  45. Świętkiewicz Marianna x Grajewski Mikołaj (Bodzentyn 1816/23)
  46. Świetko Elżbieta x Fabianek Wawrzyniec (Podlesie 1633/2)
  47. ---------- Ewa x Mancik Krzysztof (Podlesie 1664/3)
  48. ---------- Gertruda x Pawuła Jan (Podlesie 1653/2)
  49. ---------- Katarzyna x Marcinowski Marcin (Podlesie 1677/1)
  50. ---------- Łucja x Berestyński Wawrzyniec (Podlesie 1631/2)
  51. ---------- Marianna x N. Krzysztof (Podlesie 1690/1)
  52. Świetkowicz Andrzej x Kleb Agnieszka (Podlesie 1641/1)
  53. ---------- Grzegorz x Szewnia Marianna (Podlesie 1644/3)
  54. ---------- Jan x Musiał Katarzyna (Podlesie 1671/4)
  55. Świetkowski Ewa x Harmal Jan (Kraków - św. Krzyż 1815/4)
  56. Świetlik Marek x Żurawski Bronisława (Barłożno 1906/21)
  57. Świetliński Jan x Wiśniewski Antonina (Charłupia Mała 1871/3)
  58. Świetnicki Łukasz x Kłys Józefa (Pabianice 1858/102)
  59. Świętnik Zofia x Brzozowski Hipolit (Kraków - Wszyscy Święci 1834/63)
  60. Świętochowski Adam x Kamiński Marianna (Turek 1891/86)
  61. ---------- Adam x Kulbicki Antonina (Pniewnik 1821/4)
  62. ---------- Adam x Roguski Tekla (Pniewnik 1875/3)
  63. ---------- Agnieszka x Jaczewski Joachim (Pniewnik 1807/169)
  64. ---------- Agnieszka x Rubiński Piotr Ignacy (Pniewnik 1824/11)
  65. ---------- Agnieszka x Zeleski Jan (Pniewnik 1800/90)
  66. ---------- Aleksander x Skarzyński Józefa (Pniewnik 1846/6)
  67. ---------- Aleksander x Złotoszewski Marianna (Pniewnik 1860/7)
  68. ---------- Aleksandra x Jaczewski Piotr (Pniewnik 1882/14)
  69. ---------- Andrzej x Kobylański Marianna (Pniewnik 1771/154)
  70. ---------- Andrzej x Lipka Marianna (Pniewnik 1757/8)
  71. ---------- Andrzej x Paczowski Franciszka (Pniewnik 1851/2)
  72. ---------- Anna x Roguski Antoni (Pniewnik 1876/13)
  73. ---------- Anna x Roguski Piotr (Pniewnik 1878/20)
  74. ---------- Anna x Świętochowski Ignacy (Pniewnik 1850/4)
  75. ---------- Anna x Świętochowski Kazimierz (Pniewnik 1836/11)
  76. ---------- Antoni x Jaczewski Marianna (Pniewnik 1853/26)
  77. ---------- Antoni x Jaczewski Petronela (Pniewnik 1880/17)
  78. ---------- Antoni x Nojszewski Marianna (Pniewnik 1848/6)
  79. ---------- Antoni x Roguski Tekla (Pniewnik 1871/2)
  80. ---------- Antonina x Bobiński Stanisław (Pniewnik 1807/166)
  81. ---------- Antonina x Falkowski Jan (Pniewnik 1856/8)
  82. ---------- Antonina x Janowski Ambroży (Pniewnik 1827/9)
  83. ---------- Antonina x Jasiński Jan (Pniewnik 1846/7)
  84. ---------- Antonina x Piekutowski Mateusz (Pniewnik 1800/86)
  85. ---------- Antonina x Roguski Mateusz (Pniewnik 1807/167)
  86. ---------- Antonina x Rowicki Franciszek (Pniewnik 1817/8)
  87. ---------- Antonina x Świętochowski Wojciech (Pniewnik 1825/5)
  88. ---------- Antonina x Żelazowski Anastazy (Pniewnik 1873/3)
  89. ---------- Apolonia x Strupiechowski Szymon (Pniewnik 1763/83)
  90. ---------- Balbina x Waśniewski Walenty (Płock 1867/37)
  91. ---------- Bartłomiej x Rabieński Agnieszka (Pniewnik 1756/71)
  92. ---------- Bartłomiej x Suchocki Anna (Pniewnik 1775/176)
  93. ---------- Bogumiła x Żołądkowski Paweł (Pniewnik 1755/59)
  94. ---------- Bronisława x Połaski Andrzej (Pniewnik 1881/22)
  95. ---------- Brygida x Zdzieżborski Marcin (Pniewnik 1800/95)
  96. ---------- Cecylia x Kaniewski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1952/36)
  97. ---------- Dorota x Lant Karol (Pniewnik 1855/2)
  98. ---------- Edward x Zawadzki Emilia (Pniewnik 1882/17)
  99. ---------- Eleonora x Karczewski Józef (Pniewnik 1881/19)
  100. ---------- Eleonora x Niezabitowski Ignacy (Pniewnik 1855/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne