Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Śwista (wyników 76):

  1. Świchocki Jakub x Borowski Józefa (Płock 1861/21)
  2. Świczek Szymon x Nowak Dorota (Podlesie 1701/2)
  3. ---------- Szymon x Siemion Marianna (Podlesie 1699/3)
  4. Świdzieński Marianna x Wysocki Jan (Papowo Toruńskie 1840/12)
  5. Świdziński Andrzej x Terlecki Anna (Gnojno 1859/14)
  6. ---------- Elżbieta x Baniowski Jan (Gnojno 1841/48)
  7. ---------- Ignacy x Mysłowski Marianna (Katerburg 1846/2)
  8. ---------- Mateusz x Wojciechowska Katarzyna (Brzeziny 1794/11)
  9. ---------- Rozalia x Mołas Ignacy (Gnojno 1843/10)
  10. ---------- Szczepan x Bąkowski Marianna (Dmenin 1762/5)
  11. Świeć Anastazja x Karczmarz Mateusz (Czemierniki 1814/11)
  12. ---------- Jan x Kępiński Katarzyna (Czemierniki 1811/10)
  13. ---------- Stanisław x Kaczor Agnieszka (Czemierniki 1812/13)
  14. Świeca Ewa x Noconiek Andrzej (Podlesie 1716/2)
  15. Święch Anna x Duda Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1896/3)
  16. ---------- Antonina x Sproski Marcin (Domosławice, wieś Domosławice 1919/2)
  17. ---------- Franciszek x Kolak Kamila (Domosławice, wieś Faliszewice 1926/1)
  18. ---------- Franciszek x Kolak Maria Katarzyna (Domosławice, wieś Faliszewice 1932/4)
  19. ---------- Franciszek x Kolak Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1930/1)
  20. ---------- Józef x Potępa Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1879/2)
  21. ---------- Katarzyna x Kierzek Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1899/1)
  22. ---------- Wiktor x Krzan Ludwika (Domosławice, wieś Faliszewice 1922/5)
  23. Świechowski Maciej x Brzęczkowski Marianna (Wieniec 1782/200)
  24. Święcicki Franciszek x Łasiewicz Józefa (Lgota Wielka 1861/17)
  25. ---------- Franciszka x Śliwiński Wojciech (Lgota Wielka 1828/23)
  26. ---------- Franciszka x Stelmachowicz Wojciech (Wieniec 1778/169)
  27. ---------- Jan x Rozański Marianna (Gniew 1827/27)
  28. ---------- Jan x Wywijas Józefa (Lgota Wielka 1835/2)
  29. ---------- Józefa x Rudzki Karol (Lgota Wielka 1843/5)
  30. ---------- Ksawery Lucjan x Wiesiołowski Maria Antonina (Dmenin 1891/9)
  31. ---------- Marianna x Lasoń Ignacy (Lgota Wielka 1861/4)
  32. ---------- Michał x Zatorski Marianna (Lgota Wielka 1847/15)
  33. ---------- Michalina x Lasoń Jan (Lgota Wielka 1845/12)
  34. ---------- Tekla x Scipalski Teodor (Kraków - św. Mikołaj 1835/39)
  35. ---------- Telesfor x Kropiński Marianna (Ludzisko 1836/0)
  36. ---------- Teofila x Piechowicz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1832/56)
  37. ---------- Teresa x Angel Mateusz (Mileszki 1863/21)
  38. ---------- Tomasz x Łasiewicz Urszula (Lgota Wielka 1864/10)
  39. ---------- Urban Piotr x Białowąs Ewa (Gnojno 1756/1)
  40. ---------- Walenty x Matysiak Marianna (Lgota Wielka 1850/17)
  41. ---------- Wincenty x Zapalski Ludwika (Białobrzegi 1862/14)
  42. Świeciejewski Barbara x Borowiec Wojciech (Pabianice 1859/82)
  43. Święcik Ewa x Oszczypała Jan (Gnojno 1760/15)
  44. Święciński Apolonia x Szwed Idzi (Lgota Wielka 1839/10)
  45. Święconek Ewa x Grzyb Szymon (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1784/25)
  46. ---------- Marianna x Borowski Franciszek (Płock 1886/70)
  47. ---------- Regina x Ilarzak Antoni (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1798/13)
  48. ---------- Walenty x Kanał Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1805/25)
  49. Świeczak Jan x Lipiński Paulina (Pniewnik 1868/3)
  50. Świeczka Zofia x Błaszkowicz Andrzej (Połaniec 1861/34)
  51. Świegocki Elżbieta x Pięta Jan (Buczek 1869/2)
  52. ---------- Jadwiga x Miszczak Tomasz (Buczek 1870/8)
  53. Świejkowski Franciszek x Otocki Amelia (Płock 1866/52)
  54. ---------- Karolina x Pomaski Cyprian (Płock 1862/61)
  55. Świeszczewski Konstancja x Gajzler Józef (Turek 1889/58)
  56. Świk Marianna x Milke Marcin (Gniew 1849/56)
  57. Świst Agnieszka x Jabłoński Kasper (Połaniec 1879/30)
  58. Śwista Józef x Kabat Rozalia (Połaniec 1820/64)
  59. Świstak Anna x Sado Paweł (Koprzywnica 1835/40)
  60. ---------- Antoni x Bokwiak Katarzyna (Koprzywnica 1849/39)
  61. ---------- Antoni x Krzemiński Marianna (Koprzywnica 1846/33)
  62. ---------- Antoni x Śliwiński Marianna (Koprzywnica 1861/39)
  63. ---------- Apolonia x Przytuła Szymon (Koprzywnica 1831/23)
  64. ---------- Barbara x Kowalski Jan (Koprzywnica 1815/12)
  65. ---------- Cecylia x Legwant Tomasz (Koprzywnica 1814/29)
  66. ---------- Franciszek x Stęplowski Teresa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1840/2)
  67. ---------- Jadwiga x Maj Maciej (Koprzywnica 1820/21)
  68. ---------- Jadwiga x Podraza Wawrzyniec (Koprzywnica 1816/26)
  69. ---------- Jan x Petronelka Marianna (Koprzywnica 1838/32)
  70. ---------- Józefa x Borowiecki Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1863/1)
  71. ---------- Katarzyna x Bogoń Józef (Koprzywnica 1835/3)
  72. ---------- Katarzyna x Pacuch Tomasz (Małoszów 1826/1)
  73. ---------- Małgorzata x Sulicki Franciszek (Koprzywnica 1844/41)
  74. Świstek Henryk x Musiał Marianna (Gnojno 1863/54)
  75. ---------- Marianna x Gromiec Filip (Gnojno 1860/41)
  76. ---------- Wincenty x Wilk Franciszka (Gnojno 1857/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne