Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Świątczyk (wyników 144):

  1. Świac Marianna x Sarwaryniuk Albert (Podlesie 1660/2)
  2. Świadek Ewa x Czekaj Tomasz (Kraków - Mariacka 1815/75)
  3. Świąder Antonina x Tatarski Franciszek (Skórkowice 1867/2)
  4. ---------- Katarzyna x Błażejowski Maciej (Skórkowice 1864/3)
  5. Świadkiewicz Franciszek x Kiermas Franciszka (Mileszki 1870/9)
  6. ---------- Marianna x Bujanowicz Wojciech (Brzeziny 1777/1783)
  7. ---------- Stanisław x Modlicki Weronika (Mileszki 1868/1)
  8. Świadkowski Wojciech x Wierniewski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1847/3)
  9. Świat Walenty x Bator Zofia (Połaniec 1820/51)
  10. Świątczak Andrzej x Woźniak Tekla (Gieczno 1812/10)
  11. ---------- Helena x Gabrysiak Tomasz (Gieczno 1820/17)
  12. ---------- Jakub x Urbaniak Wiktoria (Gieczno 1815/20)
  13. Świątczek Jan x Jasłocioński Elżbieta (Podlesie 1635/1)
  14. Świątczyk Franciszka x Wisny Jan (Kościelec pow. kaliski 1816/15)
  15. ---------- Stanisław x Zawacki Salomea (Podlesie 1749/5)
  16. Światczyński Gertruda x Ciemiński Jan (Raciąż 1962/16)
  17. Świątecki Władysław x Wojciechowski Wiktoria (Płock 1888/75)
  18. Świątek Agata x Kołodziejczak Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1846/16)
  19. Światek Andrzej x Gil Wiktoria (Połaniec 1878/4)
  20. Świątek Andrzej x Kołacz Tekla (Działoszyce 1889/2)
  21. ---------- Anna x Błaut Błażej (Bebelno 1892/7)
  22. ---------- Anna x Czekaj Franciszek (Bebelno 1905/1)
  23. ---------- Anna x Leszczyński Wawrzyniec (Ludzisko 1833/0)
  24. ---------- Anna x Misiak Wincenty (Łoniów 1821/172)
  25. ---------- Anna x Sikora Stanisław (Połaniec 1880/28)
  26. ---------- Antoni x Szkutnik Anna (Opole Lubelskie 1858/10)
  27. Światek Antonina x Błaszczyński Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1932/39)
  28. Świątek Bartłomiej x Kretkowski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1844/31)
  29. ---------- Bernard x Szewczyk Agnieszka (Łoniów 1829/22)
  30. ---------- Elżbieta x Kuźnicki Jan (Kościelec pow. kaliski 1864/19)
  31. ---------- Filip x Kochanowski Joanna (Bebelno 1823/7)
  32. ---------- Filip x Kucharz Marta (Bebelno 1828/5)
  33. ---------- Franciszek x Suliga Marianna (Bebelno 1895/13)
  34. ---------- Franciszka x Garas Michał (Klimontów 1860/9)
  35. ---------- Franciszka x Meszek Marcin (Połaniec 1878/31)
  36. ---------- Franciszka x Pałka Kasper (Łoniów 1818/118)
  37. ---------- Franciszka x Smorgul Antoni (Kazimierz Biskupi 1929/34)
  38. ---------- Helena x Murek Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/3)
  39. ---------- Ignacy x Wysocki Małgorzata (Łoniów 1814/226)
  40. ---------- Jadwiga x Stawiarz Wawrzyniec (Bebelno 1821/9)
  41. ---------- Jakub x Twardowski Agata (Dmenin 1887/21)
  42. ---------- Jan x Kubicz Antonina (Bebelno 1863/13)
  43. ---------- Jan x Kwiatkowski Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1847/5)
  44. ---------- Jan x Sachadyna Anna (Bebelno 1857/4)
  45. ---------- Jan x Włodarczyk Jadwiga (Bebelno 1804/7)
  46. ---------- Józef x Koźlak Małgorzata (Łoniów 1826/21)
  47. ---------- Józefa x Drzazga Józef (Połaniec 1880/24)
  48. ---------- Józefa x Zakrzeski Franciszek (Koprzywnica 1836/44)
  49. ---------- Kacper x Rusin Zofia (Bebelno 1792/10)
  50. ---------- Katarzyna x Dunaj Jan (Kazimierz Biskupi 1889/6)
  51. ---------- Katarzyna x Jałocha Benedykt (Bebelno 1814/7)
  52. ---------- Katarzyna x Sokołowski Andrzej (Połaniec 1865/60)
  53. ---------- Katarzyna x Stępień Wincenty (Łoniów 1852/21)
  54. ---------- Katarzyna x Suliga Jan (Bebelno 1893/21)
  55. ---------- Katarzyna x Więckowski Wincenty (Kościelec pow. kaliski 1838/9)
  56. ---------- Katarzyna x Wieniocki Wojciech (Połaniec 1862/25)
  57. ---------- Katarzyna x Zakrzewski Józef (Gniew 1847/86)
  58. ---------- Kazimiera x Małas Władysław (Kazimierz Biskupi 1920/29)
  59. ---------- Kazimierz x Jasielski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1812/35)
  60. ---------- Maciej x Kozioł Katarzyna (Bebelno 1832/30)
  61. ---------- Maciej x Włusiński Marianna (Bebelno 1830/11)
  62. ---------- Małgorzata x Kałużny Walenty (Koprzywnica 1837/19)
  63. ---------- Marcin x Sapota Katarzyna (Dmenin 1880/8)
  64. ---------- Marianna x Chara Walenty (Łoniów 1833/16)
  65. ---------- Marianna x Ciułany Bartłomiej (Bebelno 1856/20)
  66. ---------- Marianna x Dłutek Adam (Brzeziny 1782/1895)
  67. ---------- Marianna x Furmanek Piotr (Mileszki 1865/23)
  68. ---------- Marianna x Hoba Piotr (Dmenin 1896/16)
  69. ---------- Marianna x Pawlaczyk Nepomucen (Kościelec pow. kaliski 1848/10)
  70. ---------- Marianna x Piątek Wojciech (Opole Lubelskie 1858/13)
  71. ---------- Marianna x Reczka Franciszek (Łoniów 1824/180)
  72. ---------- Marianna x Sieracki Michał (Brzeziny 1774/1700)
  73. ---------- Marianna x Szewczyk Maciej (Połaniec 1869/16)
  74. ---------- Marianna x Szkołyszewski Feliks (Kraków - Boże Ciało 1832/24)
  75. ---------- Marianna x Wieczorek Łukasz (Dmenin 1882/13)
  76. ---------- Marianna x Żak Antoni (Połaniec 1875/9)
  77. ---------- Mateusz x Legwant Marianna (Łoniów 1844/6)
  78. ---------- Mateusz x Maciąg Marianna (Łoniów 1861/4)
  79. ---------- Michał x Błąd Marianna (Połaniec 1873/36)
  80. ---------- Michał x Gabrielski Wanda (Buczek 1875/3)
  81. ---------- Michał x Łucki Katarzyna (Łoniów 1846/11)
  82. ---------- Michał x Myl Józefa (Połaniec 1880/10)
  83. ---------- Paulina x Gorzałka Piotr (Dmenin 1877/9)
  84. ---------- Regina x Zakrzewski Szymon (Brzeziny 1778/1802)
  85. ---------- Rozalia x Czajka Jan (Bebelno 1858/9)
  86. ---------- Stanisława x Niedziela Franciszek (Kazimierz Biskupi 1931/50)
  87. ---------- Szczepan x Michalski Helena (Bebelno 1831/4)
  88. ---------- Szymon x Gabała Marianna (Obiechów 1863/2)
  89. ---------- Szymon x Skonieczna Marianna (Wieniec 1773/117)
  90. ---------- Tekla x Jamioł Jan (Połaniec 1862/53)
  91. ---------- Tomasz x Dudek Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1895/2)
  92. ---------- Urszula x Cichoń Antoni (Połaniec 1863/5)
  93. ---------- Wiktoria x Łowicki Wojciech (Połaniec 1879/1)
  94. ---------- Wincenty x Mathia Rozalia (Raciąż 1860/12)
  95. ---------- Wojciech x Błaut Marianna (Bebelno 1861/5)
  96. ---------- Wojciech x Bzdziuch Lucyna (Łoniów 1826/20)
  97. ---------- Wojciech x Dybuś Zofia (Łoniów 1818/215)
  98. ---------- Zofia x Walczyk Antoni (Połaniec 1870/5)
  99. Świątkiewicz Anna x Birnbaum Ewald Herman (Nieborów 1810/11)
  100. ---------- Dorota x Król Benedykt (Luszyn 1850/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne