Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Śmiech (wyników 92):

  1. Śmich Jan x Otto Rozalia (Pabianice 1859/15)
  2. ---------- Jan x Ranisek Józefa (Pabianice 1860/79)
  3. ---------- Marianna x Gruszka Michał (Opole Lubelskie 1859/70)
  4. Śmiech Elżbieta x Podgórski Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1849/7)
  5. ---------- Józefa x Ramisz Franciszek (Pabianice 1858/4)
  6. ---------- Katarzyna x Szymczak Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/3)
  7. ---------- Katarzyna x Tulejski Antoni (Lgota Wielka 1833/2)
  8. ---------- Mateusz x Kraty Magdalena (Pabianice 1858/100)
  9. Śmiechowicz Aniela x Jaworski Teofil (Pabianice 1858/44)
  10. ---------- Franciszka x Witek Stanisław (Pabianice 1857/68)
  11. ---------- Marianna x Kuna Michał (Brzeziny 1791/21)
  12. ---------- Marianna x Ścibur Wawrzyniec (Pabianice 1857/79)
  13. ---------- Wojciech x Dolewa Maryanna (Pabianice 1859/72)
  14. Śmiechowiec Idzi x Masłowski Regina (Dzierzgów 1831/9)
  15. Śmiechowska Helena x Niziołek Bolesław (Niekrasów Świętokrzyski 1943/25)
  16. Śmiechowski Adam x Siudak Ludwika (Koprzywnica 1864/57)
  17. ---------- Małgorzata x Latusiński Feliks (Mikołajewice 1870/15)
  18. ---------- Paweł x Kotkowski Anna (Dmenin 1792/1)
  19. ---------- Walenty x Szymczyk Marianna (Jeżów 1812/27)
  20. Śmiechura Agnieszka x Nawrocki Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/30)
  21. ---------- Stefan x Chrostek Anastazja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/19)
  22. Śmieciński Faustyn x Zemełko Konstancja (Mikstat 1842/10)
  23. Śmieszak Marianna x Kubicki Tomasz (Ludzisko 1826/0)
  24. Śmieszek Agata x Simlach Antoni (Połaniec 1865/67)
  25. ---------- Joanna x Leszczyński Adam (Raciąż 1996/7)
  26. ---------- Józefa x Kołek Błażej (Połaniec 1877/47)
  27. ---------- Julianna x Dziubek Stanisław (Połaniec 1865/64)
  28. ---------- Julianna x Sadłocha Walenty (Połaniec 1874/13)
  29. ---------- Katarzyna x Duda Jan (Połaniec 1879/50)
  30. ---------- Katarzyna x Kępa Franciszek (Połaniec 1872/11)
  31. ---------- Marianna x Nendo Jan (Połaniec 1868/46)
  32. ---------- Roman x Kowalski Helena (Raciąż 1947/27)
  33. ---------- Tomasz x Rugała Katarzyna (Połaniec 1880/44)
  34. Śmieszkowicz Jakub x Skóra Magdalena (Lgota Wielka 1832/12)
  35. ---------- Jan x Skórka Anastazja (Lgota Wielka 1826/2)
  36. ---------- Józef x Woch Franciszka (Lgota Wielka 1861/5)
  37. ---------- Józefa x Czerwiński Franciszek (Lgota Wielka 1860/11)
  38. ---------- Katarzyna x Bujacz Jan (Lgota Wielka 1855/19)
  39. ---------- Magdalena x Łysik Filip (Lgota Wielka 1856/6)
  40. ---------- Marianna x Ślęzak Marek (Lgota Wielka 1849/8)
  41. ---------- Tomasz x Łysik Zofia (Lgota Wielka 1825/1)
  42. ---------- Wojciech x Pęczkowski Gertruda (Lgota Wielka 1856/3)
  43. ---------- Wojciech x Pęczkowski Marianna (Lgota Wielka 1859/7)
  44. ---------- Wojciech x Pietrzyk Elżbieta (Lgota Wielka 1830/8)
  45. Śmieszny Katarzyna x Warmiński Tomasz (Goliszew 1875/9)
  46. Śmigalski Mateusz x Gac Hanna (Raciąż 1982/11)
  47. Śmigasiewicz Jan x Skrodzki Anna (Łomna 1895/23)
  48. Śmigiel Irena x Gwizdała Kazimierz (Raciąż 1970/5)
  49. Śmigielski Agata x Natkaniec Grzegorz (Skała 1873/5)
  50. ---------- Anna x Rogozik Stanisław (Skała 1844/5)
  51. ---------- Bernard x Malinowski Stefania (Gniew 1936/26)
  52. ---------- Elżbieta x Paiasecki Ambroży (Wieniec 1802/431)
  53. ---------- Franciszek x Morowski Małgorzata (Wieniec 1779/179)
  54. ---------- Franciszka x Kapłoniak Józef (Lgota Wielka 1836/2)
  55. ---------- Józef x Domin Marianna (Brzeziny 1771/1638)
  56. ---------- Józef x Kulka Wiktoria (Lgota Wielka 1837/2)
  57. ---------- Katarzyna x Formańczyk Bartłomiej (Lgota Wielka 1852/10)
  58. ---------- Katarzyna x Gumula Ignacy (Skała 1864/6)
  59. ---------- Katarzyna x Mosur Jakub (Skała 1859/14)
  60. ---------- Leon x Antkowiak Michalina (Kazimierz Biskupi 1893/7)
  61. ---------- Leon x Antkowiak Michalina (Kazimierz Biskupi 1893/7)
  62. ---------- Leon x Srorzimski Barbara (Kazimierz Biskupi 1921/33)
  63. ---------- Leon x Srorzimski Barbara (Kazimierz Biskupi 1921/33)
  64. ---------- Łukasz x Jędrzejczyk Dorota (Brzeziny 1772/1646)
  65. ---------- Magdalena x Tabak Antoni (Skała 1881/1)
  66. ---------- Małgorzata x Bendek Adam (Skała 1875/7)
  67. ---------- Marianna x Bąk Wincenty (Skała 1836/14)
  68. ---------- Marianna x Gonciarczyk Kazimierz (Gnojno 1739/8)
  69. ---------- Marianna x Górniak Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/10)
  70. ---------- Marianna x Skalski Walenty (Skała 1837/4)
  71. ---------- Marianna x Tarnówka Karol (Skała 1866/3)
  72. ---------- Tekla x Trojanowski Mikołaj (Jeżów 1819/36)
  73. ---------- Wawrzyniec x Morawski Apolonia (Skała 1863/2)
  74. ---------- Wincenty x Bąkowski Michalina (Kazimierz Biskupi 1921/26)
  75. ---------- Wincenty x Bąkowski Michalina (Kazimierz Biskupi 1921/26)
  76. ---------- Władysław x Kowalczyk Józefa (Kazimierz Biskupi 1932/32)
  77. Śmigiewski Paweł x Różański Wanda (Barłożno 1922/20)
  78. Śmigły Marianna x Musiałczyk Onufry (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1817/18)
  79. Śmigucki Andrzej x Panak Zofia (Gnojno 1849/15)
  80. ---------- Kacper x Oborski Małgorzata (Gnojno 1845/49)
  81. ---------- Katarzyna x Kozieł Adam (Gnojno 1846/17)
  82. ---------- Katarzyna x Maj Marcin (Gnojno 1865/16)
  83. ---------- Ludwika x Panak Tomasz (Gnojno 1865/44)
  84. ---------- Tekla x Kumor Franciszek (Gnojno 1843/14)
  85. ---------- Walenty x Panak Marianna (Gnojno 1853/12)
  86. ---------- Wiktoria x Łącki Wawrzyniec (Gnojno 1871/15)
  87. Śmigulski Katarzyna x Koper Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1833/10)
  88. Śmistek Maciej x Marzec Katarzyna (Gnojno 1823/20)
  89. Śmiszek Marcin x Podsiadły Magdalena (Połaniec 1862/47)
  90. Śmiżewski bronisława x Lubdowski Józef (Barłożno 1937/2)
  91. ---------- Leokadia x Walkowski Kornel (Barłożno 1926/17)
  92. ---------- Tomasz x Paluchowski Marianna (Barłożno 1919/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne