Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Śliwa (wyników 235):

  1. Ślipski Konstanty Aleksander x Gorczyń Helena (Skórkowice 1879/22)
  2. Śliw Julianna x Puczenski Jan (Gniew 1845/40)
  3. Śliwa Agnieszka x Nocuń Błażej (Bebelno 1782/4)
  4. ---------- Agnieszka x Odrzywolski Łukasz (Dmenin 1879/12)
  5. ---------- Andrzej x Ryczmański Marianna (Barłożno 1720/4)
  6. ---------- Anna x Powideł Grzegorz (Chlewiska 1839/5)
  7. ---------- Anna x Wilmowski Antoni (Gniew 1865/30)
  8. ---------- Antonia x Draszanowski Piotr (Gniew 1943/3)
  9. ---------- Apolonia x Kawalec Antoni (Hrubieszów 1864/31)
  10. ---------- Błażej x Mączek Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1813/22)
  11. ---------- Dorota x Smuzinski Marcin (Gniew 1857/70)
  12. ---------- Franciszek x Girin Marianna (Barłożno 1875/20)
  13. ---------- Jan Bernard x Bielaszewski Elżbieta (Gniew 1961/28)
  14. ---------- Jan x Dąbrowski Zofia (Barłożno 1766/18)
  15. ---------- Jan x Pasek Franciszka (Bebelno 1799/3)
  16. ---------- Jan x Szabłowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1842/41)
  17. ---------- Jan x Wilk Helena (Gnojno 1863/8)
  18. ---------- Józef x Wójcicki Franciszka (Pniewnik 1878/19)
  19. ---------- Józefa x Baran Franciszek (Pniewnik 1873/8)
  20. ---------- Katarzyna x Drozd Roch (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/16)
  21. ---------- Klemens x Stemski Marianna (Barłożno 1920/28)
  22. ---------- Lucyna x Wodecki Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/1)
  23. ---------- Maciej x Dembicki Marianna (Barłożno 1830/10)
  24. ---------- Maciej x Rymkowski Barbara (Gniew 1847/76)
  25. ---------- Maria x Kalinowski Michał (Gniew 1859/22)
  26. ---------- Maria x Sliwinski Maciej (Gniew 1856/57)
  27. ---------- Marianna x Jarecki Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1832/40)
  28. ---------- Marianna x Przylepka Wojciech (Bebelno 1688/2)
  29. ---------- Marianna x Sowa Wincenty (Dmenin 1879/11)
  30. ---------- Mateusz x Rydz Apolonia (Bebelno 1792/5)
  31. ---------- Mikołaj x Będzimierowski Jadwiga (Barłożno 1772/2)
  32. ---------- Mikołaj x Grobek Zofia (Koprzywnica 1860/44)
  33. ---------- Mikołaj x Sawicki Marianna (Barłożno 1760/6)
  34. ---------- Piotr x Puta Agnieszka (Bebelno 1779/3)
  35. ---------- Salomea x Gogulski Wawrzyniec (Skała 1847/7)
  36. ---------- Teresa x Gordon Michał (Barłożno 1885/5)
  37. ---------- Walenty x Kowalczyk Wiktoria (Dmenin 1875/23)
  38. ---------- Walenty x Major Teresa (Siercza, par. Wieliczka 1880/1)
  39. ---------- Wojciech x Kutryc Franciszka (Hrubieszów 1830/21)
  40. Śliwakoski Antoni x Drobiazg Marianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/1)
  41. ---------- Mateusz x Musiał Justyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/7)
  42. Śliwakowski Aleksander x Jamrozik Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/41)
  43. ---------- Anna x Ostrowicz Andrzej (Dmenin 1886/21)
  44. ---------- Julianna x Niedzielski Bronisław (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/44)
  45. ---------- Konstanty x Rodacki Balbina (Dmenin 1886/13)
  46. ---------- Łucja x Surowiec Jan (Dmenin 1865/3)
  47. ---------- Marianna x Bednarczyk Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/36)
  48. ---------- Stefan x Grabna Anna (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/16)
  49. ---------- Wiktoria x Augustyniak Stanisław (Dmenin 1887/6)
  50. ---------- Wiktoria x Piech Andrzej (Kłomnice, par. św. Marcina 1917/7)
  51. ---------- Wincenty x Urbańczyk Franciszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/30)
  52. Śliwczyński Aniela x Janowski Mieczysław (Kazimierz Biskupi 1919/11)
  53. ---------- Franciszek x Osada Bronisława (Kazimierz Biskupi 1920/14)
  54. ---------- Franciszek x Pawlak Anna (Kazimierz Biskupi 1931/29)
  55. ---------- Franciszek x Pawlak Anna (Kazimierz Biskupi 1931/29)
  56. ---------- Ignacy x Łukasik Marianna (Kazimierz Biskupi 1895/11)
  57. ---------- Jan x Bartoszewski Kazimiera (Kazimierz Biskupi 1929/16)
  58. ---------- Józef x Turobiński Apolonia (Kazimierz Biskupi 1901/9)
  59. ---------- Józef x Turobiński Apolonia (Kazimierz Biskupi 1901/9)
  60. ---------- Stanisława x Januszewski Józef (Kazimierz Biskupi 1899/3)
  61. ---------- Wincenty x Franczak Marianna (Kazimierz Biskupi 1889/30)
  62. ---------- Wojciech x Łukasik Bronisława (Kazimierz Biskupi 1904/24)
  63. Śliwecki Marianna x Owczarczyk Onufry (Górzno k. Garwolina 1963/13)
  64. ---------- Stanisław x Szaniawski Marianna (Górzno k. Garwolina 1848/6)
  65. Śliwicki Albrecht x Stahlke Paulina (Stężyca 1877/24)
  66. ---------- Anastazja x Lewandowski Augustyn Józef (Grabowo kościerskie 1911/2)
  67. ---------- Bronisława x Schwistenberg Walerian (Grabowo kościerskie 1911/1)
  68. Śliwieński Michał x Błaszkiewicz Anna (Sandomierz - katedra (NMP) 1815/54)
  69. Śliwierska Antonina x Chrzęściewski Stanisław (Turek 1893/38)
  70. Śliwierski Stanisław x Orchulski Aniela (Turek 1894/18)
  71. Śliwiński Adam x Nowakowski Katarzyna (Bebelno 1864/16)
  72. ---------- Agata x Żukociński Wojciech (Bebelno 1865/9)
  73. ---------- Agnieszka x Rajczykowski Michał (Bebelno 1901/3)
  74. ---------- Agnieszka x Sabat Jan (Koprzywnica 1823/30)
  75. ---------- Albert x Latos Jadwiga (Gnojno 1739/23)
  76. ---------- Anastazja x Bojanowicz Jakub (Jeżów 1824/11)
  77. ---------- Anastazja x Kaczor Walenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/25)
  78. ---------- Andrzej x Pasek Marianna (Bebelno 1879/1)
  79. ---------- Andrzej x Stanisz Marianna (Grocholice 1886/11)
  80. ---------- Andrzej x Suliga Gertruda (Bebelno 1847/3)
  81. ---------- Aniela x Srokosz Stanisław (Skała 1851/13)
  82. ---------- Anna x Błaut Wojciech (Bebelno 1866/7)
  83. ---------- Anna x Lepiarz Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1889/14)
  84. ---------- Anna x Mucha Michał (Koprzywnica 1836/21)
  85. ---------- Antoni x Gajewski Marianna (Koprzywnica 1847/33)
  86. ---------- Antoni x Kotecki Teofila (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/21)
  87. ---------- Antoni x Muszczak Agnieszka (Koprzywnica 1826/28)
  88. ---------- Antoni x Sołtycki Małgorzata (Koprzywnica 1853/31)
  89. ---------- Antonina x Kowalski Andrzej (Koprzywnica 1872/12)
  90. ---------- Antonina x Krzysztofik Jan (Bebelno 1895/3)
  91. ---------- Antonina x Pasieka Antoni (Bebelno 1886/11)
  92. Śliwińśki Barbara x Bachoski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1832/75)
  93. Śliwiński Barbara x Fabiańczyk Franciszek (Dmenin 1790/13)
  94. ---------- Barbara x Siekański Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1826/1)
  95. ---------- Bartłomiej x Broda Julianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1806/4)
  96. ---------- Bartłomiej x Dykowski Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1802/1)
  97. ---------- Bartłomiej x Garecki Brygida (Koprzywnica 1836/31)
  98. ---------- Bartłomiej x Tęndrowicz Marianna (Koprzywnica 1844/42)
  99. ---------- Błażej x Suliga Małgorzata (Bebelno 1861/4)
  100. ---------- Brygida x Ryniecki Walenty (Jeżów 1824/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne