Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Śledź (wyników 54):

  1. Śledź Aleksander x Malinowski Apolonia (Gniew 1863/41)
  2. ---------- Andrzej x Wiśniewski Franciszka (Gniew 1840/39)
  3. ---------- Anna x Domachowski Jan (Gniew 1864/35)
  4. ---------- Barbara x Kalinowski Franciszek (Gniew 1852/27)
  5. Śledz Franciszek x Drozd Antonia (Gniew 1865/53)
  6. Śledź Franciszek x Grucza Marianna (Gniew 1901/22)
  7. Śledz Franciszek x Kussowski Anna (Gniew 1866/38)
  8. Śledź Irena Anna x Weiland Lucjan Józef (Raciąż 1959/25)
  9. Śledz Jan x Dembicki Antonina (Barłożno 1895/15)
  10. Śledź Jan x Nadolny Agnieszka (Gniew 1911/10)
  11. Śledz Jan x Schaar Maria (Gniew 1866/49)
  12. ---------- Joanna x Nakielski Franciszek (Barłożno 1900/7)
  13. Śledź Józef x Bergiel Józefa (Klimontów 1864/26)
  14. ---------- Józef x Brzeski Anastazja (Gniew 1914/19)
  15. ---------- Józef x Brzeski Anastazja (Gniew 1914/20)
  16. ---------- Józef x Lewoczewicz Barbara (Gniew 1850/68)
  17. ---------- Józef x Mathia Katarzyna (Raciąż 1929/12)
  18. ---------- Katarzyna x Drzymalski Jan (Gniew 1842/17)
  19. Śledz Katarzyna x Rutkowski Wojciech (Gniew 1812/22)
  20. Śledź Katarzyna x Walasek Józef (Klimontów 1882/2)
  21. ---------- Kazimierz x Wojcik Emilia (Gniew 1946/26)
  22. ---------- Maria x Wasielewski Jan (Gniew 1938/9)
  23. ---------- Marianna x Garas Jakub (Klimontów 1874/4)
  24. Śledz Paulina x Tomaszewski Teofil (Barłożno 1893/3)
  25. Śledź Paweł x Czerwiec Marianna (Klimontów 1848/4)
  26. ---------- Paweł x Wójcik Magdalena (Klimontów 1855/4)
  27. ---------- Waleria x Słoniecki Piotr (Koprzywnica 1866/30)
  28. ---------- Weronika x Konkol Stanisław (Gniew 1942/73)
  29. ---------- Zbigniew x Kurowski Teresa (Gniew 1967/23)
  30. ---------- Zofia x Podsiadły Michał (Gniew 1922/25)
  31. ---------- Zofia x Szulz Teofil (Gniew 1919/153)
  32. ---------- Zofia x Szulz Teofil (Gniew 1919/154)
  33. ---------- Zygmunt x Reptowski Bronisława (Gniew 1946/14)
  34. Śledziak Franciszka x Sałata Feliks (Kościelec pow. kaliski 1853/24)
  35. ---------- Walenty x Nowicki Teofila (Kościelec pow. kaliski 1863/20)
  36. Śledziewski Józef x Gładzkowski Antonina (Białobrzegi 1844/6)
  37. ---------- Walenty x Kosobudzki Magdalena (Białobrzegi 1862/13)
  38. Śledzikowski Adam x Lewandowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1832/9)
  39. Śledziński Helena x Grabarczyk Stefan (Prażmów 1897/17)
  40. ---------- Petronela x Wasiutyński Jan (Krzemieniec 1842/3)
  41. Śledziowski Antonina x Koszeński Kazimierz (Białobrzegi 1832/3)
  42. ---------- Antonina x Tomtus Antoni (Białobrzegi 1866/5)
  43. ---------- Franciszek x Gutkiewicz Franciszka (Białobrzegi 1832/8)
  44. ---------- Jan x Rzeczkowski Agnieszka (Białobrzegi 1858/4)
  45. ---------- Joanna x Trojanowski Antoni (Białobrzegi 1862/1)
  46. ---------- Józef x Śpiewakowski Antonina (Białobrzegi 1826/1)
  47. ---------- Małgorzata x Gnaszczeński Józef (Białobrzegi 1839/3)
  48. ---------- Małgorzata x Kociopski Wacław (Białobrzegi 1833/4)
  49. ---------- Marianna x Pękacki Łukasz (Białobrzegi 1822/1)
  50. ---------- Marianna x Sztankiewicz Wawrzyniec (Białobrzegi 1826/3)
  51. Śleszrczyk Szymon x Drozd Małgorzata (Podlesie 1658/2)
  52. Śleżański Marianna x Siarkiewicz Tomasz (Działoszyce 1876/19)
  53. Śleziak Kazimierz x Kasza Kazimiera Barbara (Górzno k. Garwolina 1963/20)
  54. ---------- Leon x Grzegorzek Maria (Górzno k. Garwolina 1966/22)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne