Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łyszczkowicz (wyników 95):

  1. Łysakiewicz Rozalia x Krasnopolski Wincenty (Hrubieszów 1871/19)
  2. ---------- Władysław x Pater Kamila (Hrubieszów 1862/18)
  3. Łysakowski Agnieszka x Gałęzowski Franciszek (Opole Lubelskie 1859/84)
  4. ---------- Antoni x Szczepański Józefa (Borzykowa 1855/4)
  5. ---------- Franciszek x Romanowski Joanna (Kraków - Mariacka 1835/81)
  6. ---------- Jan x Grudzińśki Franciszka (Kraków - św. Florian 1849/29)
  7. ---------- Jan x Multański Teofila (Kraków - św. Florian 1843/22)
  8. ---------- Marianna x Hellebrand Romuald (Kraków - św. Florian 1848/15)
  9. ---------- Michał x Gawinowski Agnieszka (Kraków - św. Florian 1849/27)
  10. ---------- Paweł x Rondoś Marjanna (Gorzków 1855/10)
  11. ---------- Piotr x Cieszkowski Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1813/2)
  12. ---------- Piotr x Łada Weronika (Górzno k. Garwolina 1827/9)
  13. ---------- Stanisław x Wilczeński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1817/83)
  14. ---------- Tadeusz Wojciech x Kunachowicz Zofia Julia (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1921/2)
  15. Łysiak Agata x Szewczyk Kajetan (Górzno k. Garwolina 1791/11)
  16. ---------- Aleksander x Rutkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1822/6)
  17. ---------- Aleksander x Woźniak Marianna (Górzno k. Garwolina 1817/24)
  18. ---------- Andrzej x Ruta Salomea (Górzno k. Garwolina 1787/1)
  19. ---------- Aniela x Komor Jan (Kazimierz Biskupi 1900/36)
  20. ---------- Aniela x Komor Jan (Kazimierz Biskupi 1900/36)
  21. ---------- Antoni x Zając Marcelina (Górzno k. Garwolina 1829/12)
  22. ---------- Barbara x Wojtasiak Walenty (Górzno k. Garwolina 1816/8)
  23. ---------- Bartłomiej x Lis Ewa (Górzno k. Garwolina 1859/9)
  24. ---------- Bartłomiej x Prokop Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1817/9)
  25. ---------- Brygida x Buczyński Władysław (Płock 1887/10)
  26. ---------- Elżbieta x Osiak Kacper (Górzno k. Garwolina 1824/14)
  27. ---------- Ewa x Szewczyk Maciej (Górzno k. Garwolina 1797/8)
  28. ---------- Feliks x Banaszak Monika (Górzno k. Garwolina 1787/12)
  29. ---------- Feliksa x Żyła Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1931/7)
  30. ---------- Franciszek x Cegiełka Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1755/4)
  31. ---------- Franciszka x Borkowski Antoni (Górzno k. Garwolina 1856/3)
  32. ---------- Franciszka x Dudzik Jan (Górzno k. Garwolina 1927/17)
  33. ---------- Franciszka x Przybysz Wojciech (Górzno k. Garwolina 1816/1)
  34. ---------- Franciszka x Rusak Jakub (Górzno k. Garwolina 1858/12)
  35. ---------- Franciszka x Skórski Feliks (Górzno k. Garwolina 1806/1)
  36. ---------- Genowefa x Lis Stanisław (Górzno k. Garwolina 1944/31)
  37. ---------- Grzegorz x Stefaniak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1859/23)
  38. ---------- Jacek x Plichta Petronella (Górzno k. Garwolina 1814/6)
  39. ---------- Jakub x Rusak Józefa (Górzno k. Garwolina 1857/2)
  40. ---------- Jan x Dybcio Stanisława (Górzno k. Garwolina 1948/28)
  41. ---------- Jan x Kołaczek Janina (Górzno k. Garwolina 1927/20)
  42. ---------- Jan x Leśniewski Gertruda (Górzno k. Garwolina 1835/2)
  43. ---------- Jan x Mroczek Marianna (Górzno k. Garwolina 1941/1)
  44. ---------- Jerzy x Wardecki Jolanta (Górzno k. Garwolina 1975/21)
  45. ---------- Józef x Latuszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1893/29)
  46. ---------- Józef x Lis Apolonia (Górzno k. Garwolina 1860/3)
  47. ---------- Józef x Wyżykowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1886/23)
  48. ---------- Józefa x Arasimowicz Jan (Górzno k. Garwolina 1886/18)
  49. ---------- Józefa x Banaszak Józef (Górzno k. Garwolina 1962/18)
  50. ---------- Józefa x Chmielak Antoni (Górzno k. Garwolina 1849/24)
  51. ---------- Józefa x Nowak Władysław (Górzno k. Garwolina 1940/1)
  52. ---------- Julianna x Szewczyk Jakub (Górzno k. Garwolina 1775/2)
  53. ---------- Karol x Wawrzyniak Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1864/23)
  54. ---------- Karolina x Latuszek Andrzej (Górzno k. Garwolina 1893/28)
  55. ---------- Katarzyna x Krasiński Bernard (Górzno k. Garwolina 1861/3)
  56. ---------- Krzysztof x Dydek Antonina (Górzno k. Garwolina 1790/1)
  57. ---------- Ludwik x Latuszek Anna (Górzno k. Garwolina 1860/24)
  58. ---------- Łukasz x Banaszak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1810/11)
  59. ---------- Marianna x Gałązka Jakub (Górzno k. Garwolina 1808/4)
  60. ---------- Marianna x Gołembiewski Nepomucen (Kazimierz Biskupi 1902/7)
  61. ---------- Marianna x Król Leon (Górzno k. Garwolina 1822/11)
  62. ---------- Marianna x Nadstawny Bolesław (Górzno k. Garwolina 1930/33)
  63. ---------- Marianna x Pawłowski Szczepan (Wierzeja, USC 1885/14)
  64. ---------- Marianna x Rogulski Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1823/7)
  65. ---------- Marianna x Sikora Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1938/2)
  66. ---------- Marianna x Szewczyk Edward (Górzno k. Garwolina 1942/18)
  67. ---------- Marianna x Ziomek Jan (Górzno k. Garwolina 1937/27)
  68. ---------- Michał x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1893/13)
  69. ---------- Mieczysław x Niedźwiecki Zofia (Górzno k. Garwolina 1967/19)
  70. ---------- Onufry x Walenda Józefa (Górzno k. Garwolina 1893/7)
  71. ---------- Stanisław x Latuszek Zofia (Górzno k. Garwolina 1941/20)
  72. ---------- Stanisław x Nadstawny Marianna (Górzno k. Garwolina 1823/10)
  73. ---------- Stanisław x Walenda Helena (Górzno k. Garwolina 1893/8)
  74. ---------- Stefan x Buława Wacława (Górzno k. Garwolina 1948/49)
  75. ---------- Stefania x Sobol Piotr (Górzno k. Garwolina 1928/40)
  76. ---------- Stefania x Żak Władysław (Górzno k. Garwolina 1929/12)
  77. ---------- Tadeusz x Miśnowski? Halina (Górzno k. Garwolina 1973/10)
  78. ---------- Tadeusz x Walenda Irena (Górzno k. Garwolina 1968/15)
  79. ---------- Teresa x Pawlak Bolesław (Górzno k. Garwolina 1951/47)
  80. ---------- Tomasz x Ocep Karolina (Górzno k. Garwolina 1889/3)
  81. ---------- Wacław x Dybcio Janina (Górzno k. Garwolina 1947/34)
  82. ---------- Wawrzyniec x Orowiecki Petronella (Górzno k. Garwolina 1826/4)
  83. ---------- Weronika x Nakonieczny (Michalczyk) Piotr (Górzno k. Garwolina 1862/30)
  84. ---------- Wiesława x Zarzycki Jan (Górzno k. Garwolina 1972/18)
  85. ---------- Zofia x Romankiewicz Paweł (Górzno k. Garwolina 1929/11)
  86. Łyskawa Aleksy x Kazimierczak Józefa (Kazimierz Biskupi 1889/36)
  87. Łyskowicz Paweł x Osiewicz Anna (Lgota Wielka 1829/14)
  88. Łyszczarz Jakub x Skalski Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1821/23)
  89. Łyszczkowicz Julianna x Sadawa Wojciech (Lgota Wielka 1859/18)
  90. Łyszkowicz Bartłomiej x Karczmarek Józefa (Lgota Wielka 1866/22)
  91. ---------- Ignacy x Szczepański Marianna (Lgota Wielka 1852/3)
  92. ---------- Katarzyna x Siwczyk Walenty (Lgota Wielka 1853/26)
  93. ---------- Marianna x Dabrowka Marcin (Lgota Wielka 1866/26)
  94. Łyszkowiecki Jan x Strzelecki Marianna (Borzykowa 1833/2)
  95. Łyszkowksi Onufry x Krolikowski Marianna (Kraków - św. Florian 1832/89)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne