Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łuszczek (wyników 118):

  1. Łusik Michał x Smolis Józefa (Kraszewice 1889/58)
  2. Łusina Jan x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/39)
  3. Łuszcz Franciszek x Siekański Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1854/1)
  4. ---------- Helena x Klipowski Wojciech (Skała 1801/4)
  5. ---------- Jan x Głowacki Agnieszka (Skała 1852/1)
  6. ---------- Janina x Staniczek Gunter Paweł (Gniew 1959/5)
  7. ---------- Józef x Gradowski Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1896/9)
  8. ---------- Kazimierz x Katra Marianna (Gnojno 1859/18)
  9. ---------- Marianna x Bardalinski Antoni (Rakoszyn 1832/6)
  10. ---------- Mikołaj x Łabęcki Anna (Skała 1889/18)
  11. ---------- Salomea x Jaskulek Franciszek (Skała 1849/2)
  12. ---------- Salomea x Sobucki Błazej (Skała 1805/7)
  13. ---------- Stanisław x Gruszki Franciszka (Skała 1869/7)
  14. ---------- Stanisław x Żurowicz Apolonia (Skała 1845/7)
  15. ---------- Wawrzyniec x Domagalski Małgorzata (Skała 1815/6)
  16. ---------- Wawrzyniec x Dziubek Jadwiga (Skała 1858/13)
  17. Łuszczak Stanisław x Marzec Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1835/4)
  18. ---------- Wiktoria x Zborowski Ludwik (Buczek 1868/7)
  19. Łuszczek Agnieszka x Kącik Jakub (Kraków - św. Salwator 1825/109)
  20. ---------- Agnieszka x Mota Norbert (Kraków - św. Salwator 1834/32)
  21. ---------- Antoni x Grubaszek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1824/15)
  22. ---------- Antoni x Stefa Franciszka (Kraków - św. Salwator 1835/9)
  23. ---------- Apolonia x Krzywdziński Maciej (Kraków - Mariacka 1825/45)
  24. ---------- Barbara x Popiołek Wincenty (Kraków - św. Salwator 1832/63)
  25. ---------- Bartłomiej x Baranek Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1844/33)
  26. ---------- Franciszek x Grubaszek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1832/38)
  27. ---------- Franciszka x Bitka Błażej (Kraków - św. Salwator 1830/67)
  28. ---------- Franciszka x Kozina Wojciech (Kraków - św. Salwator 1835/13)
  29. ---------- Franciszka x Mardeła Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1841/6)
  30. ---------- Ignacy x Koń Konstancja (Kraków - św. Salwator 1846/41)
  31. ---------- Ignacy x Pietras Marianna (Kraszewice 1890/7)
  32. ---------- Jadwiga x Janos Franciszek (Kraków - św. Salwator 1836/23)
  33. ---------- Jan x Dziura Magdalena (Kraków - św. Salwator 1849/14)
  34. ---------- Jan x Młocik Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1834/32)
  35. ---------- Jan x Młynek Zofia (Kraków - św. Salwator 1843/20)
  36. ---------- Józef x Antosiewicz Zofia (Kraków - św. Salwator 1846/30)
  37. ---------- Józef x Koczar Rozalia (Kraszewice 1889/34)
  38. ---------- Józef x Kościołek Marianna (Kraków - św. Salwator 1839/40)
  39. ---------- Józef x Lach Marianna (Kraków - św. Salwator 1850/10)
  40. ---------- Józef x Niedzwiecki Julianna (Kraków - św. Salwator 1823/49)
  41. ---------- Józefa x Jędrys Szymon (Kraków - św. Salwator 1842/21)
  42. ---------- Józefa x Kiecoł Józef (Kraszewice 1891/51)
  43. ---------- Julianna x Baran Andrzej (Kraków - św. Salwator 1825/27)
  44. ---------- Katarzyna x Kozina Melchior (Kraków - św. Salwator 1832/175)
  45. ---------- Katarzyna x Mota Roch (Kraków - św. Salwator 1846/23)
  46. ---------- Katarzyna x Syrda Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1837/16)
  47. ---------- Konstancja x Chybacz Stanisław (Kraków - św. Salwator 1849/1)
  48. ---------- Konstancja x Jędrys Szymon (Kraków - św. Salwator 1849/4)
  49. ---------- Łucja x Hurlak Sylwester (Kraków - św. Salwator 1819/115)
  50. ---------- Łucja x Pałczyński Józef (Kraków - św. Salwator 1831/32)
  51. ---------- Łukasz x Giba Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1819/108)
  52. ---------- Marianna x Czechowski Bartłomiej (Kraków - św. Salwator 1847/22)
  53. ---------- Marianna x Kosciołek Jacek (Kraków - św. Salwator 1839/46)
  54. ---------- Marianna x Połczyński Szczepan (Kraków - św. Salwator 1844/29)
  55. ---------- Marianna x Pruchal Antoni (Kraków - św. Salwator 1837/61)
  56. ---------- Marianna x Taranowskki Antoni (Kraków - św. Salwator 1832/149)
  57. ---------- Marianna x Wojcik Wojciech (Kraków - św. Salwator 1825/45)
  58. ---------- Marianna x Wyroba Jan (Kraków - św. Salwator 1849/24)
  59. ---------- Marianna x Wyzga Jacek (Kraków - św. Salwator 1816/46)
  60. ---------- Marianna x Wyzga Walenty (Kraków - św. Salwator 1835/22)
  61. ---------- Mateusz x Mucha Antonina (Kraszewice 1891/8)
  62. ---------- Mikołaj x Czechowski Rozalia (Kraków - św. Salwator 1813/102)
  63. ---------- Mikołaj x Kopeć Teresa (Kraków - św. Salwator 1847/31)
  64. ---------- Norbert x Kopeć Marianna (Kraków - św. Salwator 1813/3)
  65. ---------- Piotr x Baran Justyna (Kraków - św. Salwator 1848/1)
  66. ---------- Piotr x Pietrończyk Salomea (Kraków - św. Salwator 1827/158)
  67. ---------- Salomea x Barszcz Paweł (Kraków - św. Salwator 1832/197)
  68. ---------- Salomea x Bitka Marcin (Kraków - św. Salwator 1841/37)
  69. ---------- Stanisław x Grubaszek Marianna (Kraków - św. Salwator 1817/54)
  70. ---------- Szymon x Pawlik Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1838/38)
  71. ---------- Tadeusz x Kusmiż Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1816/78)
  72. ---------- Tomasz x Czekajski Marianna (Kraków - św. Salwator 1832/65)
  73. ---------- Walenty x Raś Apolonia (Połaniec 1862/36)
  74. ---------- Wojciech x Pawlik Barbara (Kraków - św. Salwator 1817/25)
  75. ---------- Zofia x Dziura Jan Kanty (Kraków - św. Salwator 1850/21)
  76. Łuszczeńko Celina x Filiks Jan (Górzno k. Garwolina 1952/45)
  77. Łuszczeski Józef x Białobrzeski Franciszka (Łomna 1888/12)
  78. Łuszczewski Andrzej x Czerkawski Maria (Hrubieszów 1860/1)
  79. ---------- Franciszek x Stojanowski Teresa (Kraków - św. Anna 1827/4)
  80. ---------- Kazimiera x Wartałowicz Ignacy (Łomna 1891/35)
  81. ---------- Michał x Sapeciński Kunegunda (Kraków - św. Florian 1849/1)
  82. Łuszczkiewicz Michał x Krzyżanowski Emilia (Kraków - św. Mikołaj 1824/19)
  83. Łuszczowski Antonina x Targowski Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1825/2)
  84. Łuszczyk Antoni x Krzyżanowski Zuzanna (Prażmów 1900/27)
  85. ---------- Feliks x Łukaszewski Agata (Prażmów 1903/3)
  86. ---------- Magdalena x Gil Mateusz (Kraków - św. Salwator 1815/77)
  87. ---------- Marianna x Lorencz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1845/22)
  88. ---------- Regina x Wojdała Jakub (Zielonki 1820/27)
  89. ---------- Stanisław x Pakuła Marianna (Prażmów 1897/5)
  90. ---------- Wacław x Kempa Janina (Górzno k. Garwolina 1946/61)
  91. Łuszczyn Ewa x Błeszyński Tadeusz (Dmenin 1841/9)
  92. Łuszczyna Antoni x Zdziech Zofia (Chlewiska 1835/19)
  93. ---------- Franciszka x Jędrzejczyk Michał (Dmenin 1891/18)
  94. ---------- Grzegorz x Kowalski Franciszka (Chlewiska 1826/9)
  95. ---------- Ignacy x Grabowski Marianna (Dmenin 1895/4)
  96. ---------- Józef x Maszczyk Małgorzata (Dmenin 1869/2)
  97. ---------- Józefa x Woźniak Michał (Dmenin 1851/15)
  98. ---------- Leonard x Gruntmann Marianna (Dmenin 1844/17)
  99. ---------- Maciej x Dumański Agata (Chlewiska 1839/26)
  100. ---------- Małgorzata x Czarnecki Jakub (Dmenin 1806/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne