Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łukiewicz (wyników 338):

  1. Łuka Petronela x Polakiewicz Tomasz (Okrzeja 1833/4)
  2. ---------- Tekla x Sosna Jan (Kraków - św. Salwator 1833/155)
  3. Łukalski Andrzej x Stefaszczak Franciszka (Koprzywnica 1814/8)
  4. Łukański Faustyn Walenty x Wolfeil Józefa (Kraków - Mariacka 1816/34)
  5. Łukasiak Adam x Kupiec Franciszka (Pniewnik 1863/5)
  6. ---------- Adam x Osoliński Weronika (Grudusk 1875/18)
  7. ---------- Andrzej x Baran Zofia (Pniewnik 1798/69)
  8. ---------- Antonina x Góraj Antoni (Prażmów 1900/26)
  9. ---------- Antonina x Pierzchalski Piotr (Pniewnik 1863/4)
  10. ---------- Barbara x Trelowski Baltazar (Pniewnik 1819/5)
  11. ---------- Bartłomiej x Bednarek Elżbieta (Lubraniec 1842/11)
  12. ---------- Benedykt x Dylewicz Dorota (Pniewnik 1843/19)
  13. ---------- Benedykt x Wójcik Franciszka (Pniewnik 1836/26)
  14. ---------- Franciszka x Jarmużewski Stanisław (Pniewnik 1881/21)
  15. ---------- Jacek x Magdzik Franciszka (Pniewnik 1772/158)
  16. ---------- Jan x Gościniak Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1852/19)
  17. ---------- Jan x Palda Franciszka (Prażmów 1898/21)
  18. ---------- Jędrzej x Pietrak Zofia (Okrzeja 1825/56)
  19. ---------- Joachim x Dołowiak Franciszka (Pniewnik 1839/1)
  20. ---------- Karol x Czumaj marianna (Pniewnik 1833/12)
  21. ---------- Katarzyna x Frytowski Wawrzyniec (Pniewnik 1823/5)
  22. ---------- Katarzyna x Grabowski Franciszek (Pniewnik 1806/157)
  23. ---------- Ludwika x Donoh Antoni (Pniewnik 1835/6)
  24. ---------- Małgorzata x Grabowski Maciej (Pniewnik 1809/194)
  25. ---------- Marianna x Ołówek Franciszek (Pniewnik 1880/4)
  26. ---------- Marianna x Pawlak Kazimierz (Okrzeja 1845/18)
  27. ---------- Marianna x Rembiszewski Gabriel (Pniewnik 1812/3)
  28. ---------- Marianna x Serafin Walenty (Prażmów 1896/11)
  29. ---------- Mateusz x Tomczyk Franciszka (Luszyn 1836/7)
  30. ---------- Michał x Kulma Józefa (Pniewnik 1864/18)
  31. ---------- Paweł x Czumaj Ludwika (Pniewnik 1822/7)
  32. ---------- Piotr x Kiliańczyk Agata (Pniewnik 1825/4)
  33. ---------- Rozyna x Wierzba Wojciech (Pniewnik 1799/75)
  34. ---------- Stefan x Ciumaj Katarzyna (Pniewnik 1796/29)
  35. ---------- Teofila x Serafin Wincenty (Prażmów 1902/16)
  36. ---------- Weronika x Smigielski Jędrzej (Lubraniec 1843/20)
  37. ---------- Wojciech x Ceninżonka Rozalia (Pniewnik 1738/24)
  38. Łukasiewicz Agnieszka x Bileński Jakub (Kraków - Mariacka 1822/49)
  39. ---------- Anna x Ferek Kazimierz (Kraków - św. Krzyż 1832/4)
  40. ---------- Anna x Staszak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1904/4)
  41. ---------- Antoni x Lis Helena (Obiechów 1861/15)
  42. ---------- Antoni x Rzepniewski Zuzanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/120)
  43. ---------- Elżbieta x Czapliński Stanisław (Koprzywnica 1817/8)
  44. ---------- Franciszka x Dawidziak Antoni (Kazimierz Biskupi 1904/40)
  45. ---------- Jan x Brochowski Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1819/21)
  46. ---------- Józefa x Deręgowski Bronisław (Kazimierz Biskupi 1924/26)
  47. ---------- Józefa x Wróblewski Aleksander (Kraków - św. Anna 1834/10)
  48. ---------- Katarzyna x Lasak Bartłomiej (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/35)
  49. ---------- Katarzyna x Rosiński Szymon (Kazimierz Biskupi 1860/21)
  50. ---------- Kazimierz x Brickman Wiktoria (Opole Lubelskie 1860/53)
  51. ---------- Kazimierz x Piotrowski Marianna (Pniewnik 1859/9)
  52. ---------- Lucyna x Konieczka Andrzej (Kazimierz Biskupi 1925/11)
  53. ---------- Magdalena x Cukierski Antoni (Koprzywnica 1847/7)
  54. ---------- Marcin x Niemczyński Kunegunda (Kraków - św. Mikołaj 1824/31)
  55. ---------- Marianna x Homnicki Wojciech (Koprzywnica 1852/13)
  56. ---------- Marianna x Jaroszyński Łukasz (Koprzywnica 1836/13)
  57. ---------- Marianna x Słomecki Tymoteusz (Kraków - Mariacka 1838/64)
  58. ---------- Marianna x Wódz Józef (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/74)
  59. ---------- Marianna x Zwolski Tomasz (Koprzywnica 1850/38)
  60. ---------- Michał x Dzwoniarski Marianna (Kazimierz Biskupi 1892/3)
  61. ---------- Mikołaj x Woźniak Zofia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/14)
  62. ---------- Piotr x Fibielka Karolina (Kazimierz Biskupi 1826/9)
  63. ---------- Piotr x Pluciński Anna (Kraków - Mariacka 1821/41)
  64. ---------- Stefan x Schulz Erna (Raciąż 1935/7)
  65. ---------- Tekla x Dziubek Franciszka (Koprzywnica 1855/7)
  66. ---------- Tekla x Popławski Szymon (Kraków - św. Anna 1834/7)
  67. ---------- Walenty x Tygielski Agnieszka (Koprzywnica 1812/8)
  68. ---------- Wojciech x Kopczyński Józefa (Kazimierz Biskupi 1840/11)
  69. Łukasik Agata x Jeż Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/6)
  70. ---------- Agnieszka x Żołądź Jan (Czemierniki 1814/31)
  71. ---------- Apolonia x Kielecki Józef (Ludzisko 1832/0)
  72. ---------- Bartłomiej x Trzepla Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1826/24)
  73. ---------- Bronisława x Śliwczyński Wojciech (Kazimierz Biskupi 1904/24)
  74. ---------- Franciszek x Orkisz Anna (Gnojno 1817/13)
  75. ---------- Franciszka x Patera Jakub (Gnojno 1825/17)
  76. ---------- Jakub x Bańkowski Małgorzata (Siercza, par. Wieliczka 1856/8)
  77. ---------- Jan x Gburk Regina (Barłożno 1711/7)
  78. ---------- Jan x Szkudlarek Jadwiga (Bełdów 1893/17)
  79. ---------- Józef x Rosiak Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/12)
  80. ---------- Julianna x Pietras Stefan (Bełdów 1897/14)
  81. ---------- Kasper x Kluska Tekla (Kraków - św. Anna 1817/29)
  82. ---------- Katarzyna x Jędrzejowski Maciej (Kraków - Mariacka 1830/20)
  83. ---------- Katarzyna x Kilian Józef (Gnojno 1840/46)
  84. ---------- Katarzyna x Tylek Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1825/17)
  85. ---------- Konstancja x Maniak Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/13)
  86. ---------- Marcin x Perczak Magdalena (Gnojno 1737/16)
  87. ---------- Marianna x Banasik Wojciech (Gnojno 1847/14)
  88. ---------- Marianna x Marcinkowski Andrzej (Turek 1894/53)
  89. ---------- Marianna x Śliwczyński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1895/11)
  90. ---------- Marianna x Trzmielewski Stanisław (Turek 1893/69)
  91. ---------- Michał x Zosiak Marianna (Bełdów 1897/12)
  92. ---------- Michalina x Majdoszka (Maćczak) Andrzej (Turek 1891/48)
  93. ---------- Paweł x Bancerz Agata (Okrzeja 1862/44)
  94. ---------- Paweł x Ciesiłkiewicz Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/2)
  95. ---------- Stanisław x Pawlica Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/22)
  96. ---------- Waleria x Sieler Szymon (Dmenin 1897/10)
  97. ---------- Wincenty x Dzik Marianna (Gnojno 1835/3)
  98. ---------- Wojciech x Mika Magdalena (Kraków - Katedra 1845/29)
  99. ---------- Zofia x Adamiak Antoni (Bełdów 1897/2)
  100. ---------- Zofia x Zając Jakub (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne