Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łucka (wyników 132):

  1. Łucak Agnieszka x Niziołek Tomasz (Koprzywnica 1870/16)
  2. ---------- Agnieszka x Szydzieński Antoni (Dmenin 1763/4)
  3. ---------- Antonina x Stolarczyk Paweł (Lgota Wielka 1853/28)
  4. ---------- Bartłomiej x Sudaczyna Marianna (Koprzywnica 1816/18)
  5. ---------- Helena x Zburada Błażej (Koprzywnica 1820/44)
  6. ---------- Kazimierz x Poborczyk Agnieszka (Lgota Wielka 1848/12)
  7. ---------- Krzysztof x Paluszek Marianna (Dmenin 1672/6)
  8. ---------- Mateusz x Żurek Kunegunda (Lgota Wielka 1820/5)
  9. ---------- Wojciech x Tworek Anna (Koprzywnica 1862/18)
  10. ---------- Zofia x Krajewski Wojciech (Lgota Wielka 1848/5)
  11. Łucarz Andrzej x Diabełek Agnieszka (Połaniec 1873/2)
  12. Łucja Kuźnik x Gacki Franciszek (Lgota Wielka 1845/1)
  13. Łucka Andrzej x Skrzypczak Barbara (Koprzywnica 1859/23)
  14. ---------- Kazimierz x Dybuś Regina (Koprzywnica 1820/17)
  15. ---------- Michał x Pręga Agnieszka (Koprzywnica 1866/18)
  16. ---------- Tomasz x Skrok Katarzyna (Koprzywnica 1844/27)
  17. ---------- Wojciech x Wiącek Ewa (Koprzywnica 1859/22)
  18. Łucyan Regina x Jasioszka Andrzej (Końskowola 1655/7)
  19. Łucyanek Jakub x Sekuła Katarzyna (Końskowola 1668/27)
  20. Łucz Zofia x Brachorski Wawrzyniec (Podlesie 1712/4)
  21. Łuczaj Mieczysław x Grigoleit Maria (Gniew 1957/14)
  22. Łuczak Adam x Gałek Katarzyna (Koprzywnica 1835/26)
  23. ---------- Agnieszka x Kurtyna Bernard (Koprzywnica 1832/42)
  24. ---------- Agnieszka x Kutyna Bernard (Koprzywnica 1832/16)
  25. ---------- Agnieszka x Lupa Kazimierz (Podlesie 1704/5)
  26. ---------- Agnieszka x N. Stanisław (Dmenin 1668/1)
  27. ---------- Agnieszka x Naplaska Jan (Końskowola 1678/20)
  28. ---------- Agnieszka x Pancyk Wawrzyniec (Dmenin 1735/4)
  29. ---------- Anastazja x Soliwiak Jacenty (Luszyn 1858/9)
  30. ---------- Andrzej x Pawlak Franciszka (Turek 1890/39)
  31. ---------- Andrzej x Świtaj Agnieszka (Turek 1893/66)
  32. ---------- Antoni x K... Józefa (Turek 1893/117)
  33. ---------- Antoni x Poniatowski Józefa (Goliszew 1875/5)
  34. ---------- Antoni x Rapierski Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/27)
  35. ---------- Antoni x Wasiak Jadwiga (Luszyn 1858/4)
  36. ---------- Apolonia x Szeląg Kilian (Koprzywnica 1828/30)
  37. ---------- Bartłomiej x Gastomski Marianna (Koprzywnica 1830/23)
  38. ---------- Błażej x Krakowiak Helena (Koprzywnica 1814/26)
  39. ---------- Błażej x Mazur Marianna (Koprzywnica 1834/15)
  40. ---------- Elżbieta x Olszewski Szymon (Koprzywnica 1825/31)
  41. ---------- Emilia x Kuśmierek Antoni (Turek 1894/34)
  42. ---------- Ewa x Brzoska Tomasz (Podlesie 1674/2)
  43. ---------- Ewa x Skrzydłowczyk Krzysztof (Podlesie 1663/2)
  44. ---------- Franciszek x Bisikiewicz Wiktorya (Kazimierz Biskupi 1901/29)
  45. ---------- Franciszek x Kaczmarek Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1815/8)
  46. ---------- Franciszka x Nuziała Karol (Kazimierz Biskupi 1859/5)
  47. ---------- Franciszka x Ordon Piotr (Koprzywnica 1856/30)
  48. ---------- Franciszka x Sienicki Andrzej (Luszyn 1866/7)
  49. ---------- Gertruda x Bartoszek Błażej (Dmenin 1670/4)
  50. ---------- Jacenty x Bokwiak Franciszka (Koprzywnica 1838/18)
  51. ---------- Jan x Jadczak Marianna (Mikołajewice 1870/34)
  52. ---------- Jan x Przyjma Tekla (Hrubieszów 1856/12)
  53. ---------- Józefa x Kluska Feliks (Turek 1892/12)
  54. ---------- Katarzyna x Kalasowicz Józef (Kraków - Mariacka 1835/43)
  55. ---------- Katarzyna x Łukomski Antoni (Koprzywnica 1822/17)
  56. ---------- Katarzyna x Poterański Wojciech (Koprzywnica 1826/26)
  57. ---------- Kazimierz x Grubacki Marianna (Papowo Toruńskie 1888/11)
  58. ---------- Kazimierz x Orłowski Ulianna (Lgota Wielka 1831/2)
  59. ---------- Kazimierz x Słoma Marianna (Koprzywnica 1835/23)
  60. ---------- Kunegunda x Kolibaba Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1827/19)
  61. ---------- Ludwika x Cybulski Michał (Turek 1889/27)
  62. ---------- Ludwika x Sobczak Franciszek (Turek 1893/43)
  63. ---------- Magdalena x Pobiałka Mikołaj (Dmenin 1725/1)
  64. ---------- Marcin x Pęczkowski Urszula (Lgota Wielka 1862/30)
  65. ---------- Marianna x Dudka Jakub (Gieczno 1821/27)
  66. ---------- Marianna x Jagiełła Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/14)
  67. ---------- Marianna x Kaczorowski Ludwik (Turek 1894/21)
  68. ---------- Marianna x Matuszak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1852/9)
  69. ---------- Marianna x Przybylski Szymon (Nieborów 1811/12)
  70. ---------- Marianna x Starkowic Marcin (Dmenin 1665/2)
  71. ---------- Marianna x Szymański Szymon (Dmenin 1737/1)
  72. ---------- Marianna x Waryniuk Łukasz (Hrubieszów 1856/7)
  73. ---------- Marianna x Zbirada Jan (Koprzywnica 1837/47)
  74. ---------- Michał x Szczepaniak Małgorzata (Koprzywnica 1866/19)
  75. ---------- N. x Lech Mikołaj (Podlesie 1673/3)
  76. ---------- Paweł x Buda Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/1)
  77. ---------- Paweł x Rosiak Antonina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/18)
  78. ---------- Petronela x Stachura Kazimierz (Koprzywnica 1863/29)
  79. ---------- Piotr x Budziszewski Julianna (Lubraniec 1838/24)
  80. ---------- Roch x Konopczyński Władysława (Kazimierz Biskupi 1924/51)
  81. ---------- Rozalia x Buma Karol (Koprzywnica 1823/2)
  82. ---------- Rozalia x Rębacz Szczepan (Turek 1889/82)
  83. ---------- Rozalia x Staszczyk Wincenty (Koprzywnica 1828/29)
  84. ---------- Salomea x Jóźwiak Stanisław (Gieczno 1812/4)
  85. ---------- Stanisław x Maychrzak Klara (Kościelec pow. kaliski 1812/15)
  86. ---------- Szymon x Woytczak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1861/15)
  87. ---------- Tekla x Skrok Jakób (Koprzywnica 1832/82)
  88. ---------- Tomasz x Bogaj Józefa (Kościelec pow. kaliski 1862/25)
  89. ---------- Tomasz x Chwałek Agnieszka (Koprzywnica 1847/19)
  90. ---------- Wawrzyniec x Ilicki Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1858/16)
  91. ---------- Wawrzyniec x Owczarz Anna (Gieczno 1819/31)
  92. ---------- Wiktoria x N. N. (Kazimierz Biskupi 1916/9)
  93. ---------- Wincenty x Gładziszewski Weronika (Kazimierz Biskupi 1929/37)
  94. ---------- Wincenty x Gładziszewski Weronika (Kazimierz Biskupi 1929/37)
  95. ---------- Wojciech x Klimczak Józefa (Buczek 1874/8)
  96. ---------- Wojciech x Salamon Salomea (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/5)
  97. ---------- Zofia x Kaletka Sebastian (Lgota Wielka 1843/12)
  98. ---------- Zofia x Olczyk Piotr (Dmenin 1734/3)
  99. Łuczanka Agnieszka x N. Stanisław (Dmenin 1668/1)
  100. ---------- Gertruda x Bartoszek Błażej (Dmenin 1670/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne