Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łubek (wyników 70):

  1. Łub Helena x Jadkowski Marcin (Gniew 1825/14)
  2. Łuba Stanisław x Kamiński Rozalia (Okrzeja 1839/18)
  3. Łubacki Kasper x Skrok Zofia (Koprzywnica 1830/24)
  4. Łubak Teodor x Toroń Marianna (Kraków - św. Anna 1820/29)
  5. Łubasiewicz Szczepan x Zawidzki Józefa (Kazimierz Biskupi 1921/5)
  6. Łubasionka Marianna x Klimek Sebastian (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1797/2)
  7. Łubecki Adam x Dębiński Jadwiga (Papowo Toruńskie 1816/8)
  8. ---------- Katarzyna x Bezsiekierski Roman (Papowo Toruńskie 1831/2)
  9. ---------- Szymon x Lewandowski Barbara (Papowo Toruńskie 1817/4)
  10. Łubek Franciszek x Swital Marianna (Końskowola 1688/11)
  11. ---------- Jan x Przepiorka Agnieszka (Końskowola 1653/40)
  12. ---------- Maciej x Łobusz Agnieszka (Końskowola 1643/2)
  13. ---------- Marcin x Czapała Agnieszka (Końskowola 1672/11)
  14. ---------- Mateusz x Szomork Krystyna (Końskowola 1680/18)
  15. Łubiak Marianna x Skrzypiec Paweł (Okrzeja 1849/26)
  16. Łubian Ewa x Owczarczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1863/10)
  17. ---------- Jan x Gałązki Helena (Górzno k. Garwolina 1956/10)
  18. ---------- Kazimierz x Miętus Cecylia (Górzno k. Garwolina 1965/11)
  19. ---------- Piotr x Ocep Weronika (Górzno k. Garwolina 1935/7)
  20. ---------- Stanisław x Danielewski Danuta (Górzno k. Garwolina 1980/4)
  21. ---------- Stanisław x Walenda Krystyna (Górzno k. Garwolina 1968/32)
  22. ---------- Władysław x Mucha Helena (Górzno k. Garwolina 1934/15)
  23. Łubianek Antonina x Grzyb Andrzej (Okrzeja 1865/14)
  24. ---------- Barbara x Duber Józef (Okrzeja 1855/30)
  25. ---------- Jan x Pawlak Marianna (Okrzeja 1824/68)
  26. ---------- Józefa x Marczak Paweł (Okrzeja 1826/13)
  27. ---------- Konstancja x Ochnik Paweł (Okrzeja 1832/27)
  28. Łubianka Dominik x Polakiewicz Barbara (Okrzeja 1853/33)
  29. ---------- Jan x Więch Rozalia (Okrzeja 1864/8)
  30. ---------- Leonard x Pietrak Barbara (Okrzeja 1829/8)
  31. ---------- Maciej x Kalbarczyk Marianna (Okrzeja 1820/40)
  32. Łubiec Piotr x Szczęsny Marianna (Bełżyce 1834/8)
  33. Łubieński Franciszek x Kuliszkiewicz Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1850/55)
  34. ---------- Katarzyna x Kusina Józef (Siercza, par. Wieliczka 1853/1)
  35. Łubienski Katarzyna x Plauman Jakub (Gniew 1792/23)
  36. Łubieński Kazimierz x Krasiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/26)
  37. ---------- Maciej Leopold x Gwizdalski Zofia (Kraków - Mariacka 1814/43)
  38. ---------- Rozalia x Sobański Ludwik (Kraków - Mariacka 1823/22)
  39. ---------- Stanisław x Trębicki Marianna (Brok 1835/15)
  40. Łubina Jan x Hardziński Balbina (Kraków - Mariacka 1841/1)
  41. ---------- Marianna x Kondraczek Eliasz (Kraków - Wszyscy Święci 1846/30)
  42. Łubiński Jan x Hardziński Balbina (Kraków - Mariacka 1841/1)
  43. ---------- Katarzyna x Kowęzowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/3)
  44. ---------- Marianna x Chwałowski Józef (Siercza, par. Wieliczka 1859/2)
  45. ---------- Marianna x Jasiński Józef (Kraków - Mariacka 1838/16)
  46. ---------- Marianna x Piwowarski Jan (Kraków - św. Salwator 1826/45)
  47. Łubk Regina x Pekalka Jakub (Końskowola 1653/35)
  48. ---------- Regina x Sokołowski Maciej (Końskowola 1670/1)
  49. ---------- Zofia x Jędrzejek N. (Końskowola 1643/1)
  50. Łubkowski Roman Kajetan x Fontanna Łucja Józefa (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/55)
  51. Łubowski Agnieszka x Chołoicinski Nikodem (Gniew 1737/23)
  52. ---------- Agnieszka x Platkowski Kazimierz (Gniew 1778/30)
  53. ---------- Anna x Czarnecki Michał (Gniew 1782/2)
  54. ---------- Anna x Smętowski Michał (Gniew 1737/19)
  55. ---------- Franciszek x Bielak Klara (Pniewnik 1818/7)
  56. ---------- Franciszek x Janik Katarzyna (Pniewnik 1838/15)
  57. ---------- Franciszek x Łangowski Helena (Gniew 1748/18)
  58. ---------- Franciszek x Łangowski Helena (Gniew 1913/32)
  59. ---------- Jakub x Fankideyski Marianna (Gniew 1822/25)
  60. ---------- Jan x Fenkideyski Marianna (Gniew 1739/26)
  61. ---------- Jan x Pałucki Marianna (Gniew 1820/27)
  62. ---------- Katarzyna x Ciara Maciej (Gniew 1733/32)
  63. ---------- Maciej x Jazdziewski Katarzyna (Gniew 1810/17)
  64. ---------- Malwina x Czerwiński Jan (Gniew 1914/29)
  65. ---------- Malwina x Czerwiński Jan (Gniew 1914/30)
  66. ---------- Marianna x Bartnikowski Kazimierz (Gniew 1747/1)
  67. ---------- Marianna x Błaszczak Walenty (Gniew 1835/3)
  68. ---------- Marianna x Czyżewski Jakub (Gniew 1835/11)
  69. ---------- Marianna x Kolenski Jan (Gniew 1760/31)
  70. ---------- Wojciech x Małgotwoski Ewa (Gniew 1761/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne