Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łopatka (wyników 95):

  1. Łopaciński Franciszek x Niemczyk Marianna (Mierzyn 1883/18)
  2. ---------- Kasper x Urbański Franciszka (Mierzyn 1883/11)
  3. ---------- Walenty x Żmuda Anna (Kazimierz Biskupi 1920/11)
  4. ---------- Wojciech x Bajda Walerya (Kazimierz Biskupi 1893/3)
  5. Łopacki Antoni x Silski Marianna (Mikstat 1853/2)
  6. ---------- Antonina x Porębski Józef (Opole Lubelskie 1858/11)
  7. ---------- Bartłomiej x Jodłowski Klara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1784/4)
  8. ---------- Jan x Stolarski Barbara (Kraków - Wszyscy Święci 1815/35)
  9. ---------- Karolina x Asmus Józef (Opole Lubelskie 1860/7)
  10. ---------- Kunegunda x Drabentowicz Teodor (Mikstat 1821/6)
  11. ---------- Marianna x Nendzeński Szymon (Mikstat 1840/20)
  12. ---------- Roch x Pilarski Marianna (Mikstat 1819/2)
  13. ---------- Stanisław x Kamiński Józefa (Opole Lubelskie 1859/19)
  14. ---------- Teofila x Cholewiński Stanisław (Opole Lubelskie 1859/20)
  15. Łopaczyński Anna x Malicki Józef (Babsk 1838/7)
  16. Łopadka Walenty x Szczur Katarzyna (Łoniów 1832/5)
  17. Łopat Łukasz x Mietelski Katarzyna (Truskolasy 1819/4)
  18. Łopata Agata x Szymański Franciszek (Zielonki 1824/30)
  19. ---------- Agnieszka x Nowak Walenty (Mikstat 1853/14)
  20. ---------- Antoni x Grudzień Katarzyna (Łoniów 1819/291)
  21. ---------- Jan x Sabelski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1825/29)
  22. ---------- Katarzyna x Bolęchała Bartłomiej (Zakliczyn 1769/4)
  23. ---------- Katarzyna x Wilczeński Tomasz (Zakliczyn 1777/22)
  24. ---------- Magdalena x Słowik Paweł (Łoniów 1828/13)
  25. ---------- Małgorzata x Groźniak Łukasz (Łoniów 1825/257)
  26. ---------- Marianna x Dębski Józef (Mikstat 1850/4)
  27. ---------- Marianna x Pluta Florian (Bełżyce 1833/9)
  28. ---------- Michał x Materla Rozalia (Mikstat 1830/3)
  29. ---------- Regina x Zapart Wojciech (Zakliczyn 1769/8)
  30. ---------- Szymon x Madej Helena (Łoniów 1830/4)
  31. Łopatecki Jakub x Laskowski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1802/7)
  32. ---------- Jakub x Szupriczyński Marianna (Papowo Toruńskie 1820/7)
  33. ---------- Jan x Lewandowski Marianna (Papowo Toruńskie 1787/11)
  34. ---------- Mikołaj x Klamrowski Krystyna (Papowo Toruńskie 1794/10)
  35. ---------- Wiktoria x Piątkowski Marcin (Papowo Toruńskie 1785/8)
  36. Łopatk Apolonia x Kobusz Jakub (Końskowola 1655/14)
  37. ---------- Marianna x Sikut Stanisław (Końskowola 1680/10)
  38. ---------- Zofia x Mucha Tomasz (Końskowola 1688/2)
  39. ---------- Zofia x Muniszka Adam (Końskowola 1681/5)
  40. Łopatka Anna x Uchański Stanisław (Koprzywnica 1821/30)
  41. ---------- Antonina x Popielski Bernard (Koprzywnica 1849/28)
  42. ---------- Apolonia x Łopatka Jan (Zakliczyn 1743/11)
  43. ---------- Cecylia x Reczka Tomasz (Łoniów 1827/4)
  44. ---------- Jacek x Bobiński Katarzyna (Zakliczyn 1744/12)
  45. ---------- Jan x Łopatka Apolonia (Zakliczyn 1743/11)
  46. ---------- Jan x Piątkowski Marianna (Koprzywnica 1839/25)
  47. ---------- Joanna x Bocheński Franciszek (Koprzywnica 1870/1)
  48. ---------- Julianna x Sacha Saturnin Stefan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1906/2)
  49. ---------- Kazimierz x Jasieński Teresa (Koprzywnica 1857/25)
  50. ---------- Łukasz x Fornalski Franciszka (Łoniów 1837/10)
  51. ---------- Maria x Kalafar Wojciech (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1901/7)
  52. ---------- Michał x Kurosada Katarzyna (Koprzywnica 1832/49)
  53. ---------- Piotr x Bobiński Antonina (Koprzywnica 1871/11)
  54. ---------- Tekla x Grabowski Stanisław (Koprzywnica 1868/8)
  55. ---------- Walenty x Kutas Katarzyna (Łoniów 1820/248)
  56. ---------- Wawrzyniec x Pamuszewski Jadwiga (Koprzywnica 1812/7)
  57. ---------- Wincenty x Gierczak Agnieszka (Łoniów 1827/14)
  58. ---------- Władysław Piotr x Kolak Zofia (Domosławice, wieś Domosławice 1902/6)
  59. ---------- Władysława x Franczyk Michał (Domosławice, wieś Melsztyn 1932/1)
  60. Łopatkiewicz Gertruda x Michalski Hilary (Kraków - Mariacka 1817/46)
  61. ---------- Marianna x Giephardt Tomasz (Kraków - Mariacka 1841/5)
  62. ---------- Rosalia x Orzechowski Tomasz (Koprzywnica 1812/13)
  63. Łopatkiwicz Kazimierz x Kochanowski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1851/19)
  64. Łopatkowski Antoni x Dymek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1848/29)
  65. ---------- Ludwik x Jakóbowski Brygida (Kraków - Mariacka 1839/21)
  66. ---------- Wacław x Pełczyński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1846/15)
  67. Łopatowski Adam x Wejer Walezja (Grabowo kościerskie 1936/2)
  68. ---------- Eligiusz x Metryka Brygida (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1822/2)
  69. ---------- Franciszek x Borowiecki Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1839/1)
  70. ---------- Franciszek x Siekański Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1858/1)
  71. ---------- Ignacy x Długosz Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1866/1)
  72. ---------- Ignacy x Siekański Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1844/1)
  73. ---------- Józef x Wróblewski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1851/1)
  74. ---------- Józefa x Kula Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1876/2)
  75. ---------- Katarzyna x Hyzicki Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1848/2)
  76. ---------- Małgorzata x Domoń Piotr (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1897/1)
  77. ---------- Małgorzata x Kozłowski Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1869/1)
  78. ---------- Marianna x Maciągowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1892/1)
  79. ---------- Michał x Bandura Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1886/1)
  80. ---------- Sebastian x Bieniek Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1809/4)
  81. ---------- Sebastian x Piotrowski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1826/2)
  82. ---------- Tekla x Łabęda Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1806/5)
  83. ---------- Zofia x Kuzia Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/17)
  84. Łopiński Katarzyna x Szteriski Antoni (Raciążek 1770/1)
  85. ---------- Łucja x Suchidolski Kacper (Raciążek 1767/4)
  86. ---------- Stanisław x Kolada Waleria (Łomna 1891/28)
  87. ---------- Walenty x Kromas Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/29)
  88. Łopudka Łukasz x Misiak Marianna (Łoniów 1827/32)
  89. Łopusiński Hieronim x Bal Franciszka (Skórkowice 1866/7)
  90. Łopuski Jan Kanty x Dziedzicki Konstancja (Kraków - św. Mikołaj 1817/22)
  91. ---------- Wincenty x Grabowski Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/80)
  92. Łopuszyński Antonina x Boduszyński Nepomucen (Kraków - Mariacka 1836/81)
  93. Łopuziński Teodor x Bereszka Karolina (Skórkowice 1886/29)
  94. Łopyta Kazimierz x Kałużanka Emilia (Skórkowice 1879/1)
  95. ---------- Stanisław x Jasion Wiktoria (Skórkowice 1883/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne