Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łasek (wyników 76):

  1. Łas Katarzyna x Maćkowski Jakub (Połaniec 1868/12)
  2. ---------- Regina x Gąsior Wojciech (Połaniec 1824/13)
  3. Łasak Andrzej x Choroś Marianna (Łomna 1893/26)
  4. ---------- Michał x Kułagowski Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1890/3)
  5. Łasek Marianna x Choinacki Michał (Skórkowice 1882/2)
  6. Łasiecki Jan x Karczewski Maria (Gniew 1817/30)
  7. ---------- Marcin x Brzezenski Anna (Gniew 1817/31)
  8. Łasiencki Maciej x Włobuczewski Katarzyna (Raciążek 1775/9)
  9. Łasieński Marianna x Brzeszczyński Kazimierz (Kraków - św. Florian 1835/76)
  10. Łasiewicz Ignacy x Nathcaniec Tekla (Kraków - Boże Ciało 1826/10)
  11. ---------- Jan x Kotwa Zofia (Lgota Wielka 1856/13)
  12. ---------- Józefa x Święcicki Franciszek (Lgota Wielka 1861/17)
  13. ---------- Urszula x Święcicki Tomasz (Lgota Wielka 1864/10)
  14. Łasik Ewa x Kot Marcin (Barłożno 1748/3)
  15. Łasiński Kasper x Kurpiel Marcjanna (Kraków - św. Florian 1830/34)
  16. ---------- Marcin x Ostrowski Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1814/157)
  17. ---------- Marianna x Gajewski Antoni (Skała 1852/12)
  18. Łaska Marianna x Popławski Michał (Trzebieszów 1813/246)
  19. Łaskarzewski Antoni x Szpijonek Ludwika (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1882/1)
  20. ---------- Jacenty x Mistalski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1811/2)
  21. ---------- Małgorzata x Kijek Franciszek (Płock 1863/4)
  22. Łaskasiowna Regina x Gałka Grzegorz (Końskowola 1646/27)
  23. Łaskawiec Helena x Baraś Stanisław (Zielonki 1851/55)
  24. Łaskowski Franciszek x Pęczalski Joanna (Działoszyce 1884/23)
  25. ---------- Jan x Bielecki Marianna (Działoszyce 1882/9)
  26. ---------- Marianna x Kmieć Paweł (Gniew 1840/24)
  27. Łasota Antonina x Podlesiański Jan (Połaniec 1874/43)
  28. Łasowski Kazimierz x Mikołajski Helena Teresa (Kraków - św. Salwator 1810/4)
  29. ---------- Tekla x Klimek Franciszek (Działoszyce 1877/15)
  30. ---------- Walenty x Chmielowski Anna (Działoszyce 1889/13)
  31. Łastawiecki Marianna x Perka Mikołaj (Zbuczyn 1810/109)
  32. Łaszcz Józefa x Pazik Stanisław (Jelonki 1858/33)
  33. ---------- Stanisław x Kupis Petronela (Jelonki 1864/13)
  34. ---------- Teofila x Serafinowicz Wojciech (Górzno k. Garwolina 1833/13)
  35. Łaszczarz Jakub x Szczypiński Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1816/30)
  36. Łaszczuk M... x Sobczuk Eliasz (Hrubieszów 1863/25)
  37. Łaszczyk Agnieszka x Marciniak Grzegorz (Jeżów 1824/14)
  38. ---------- Marcjanna x Kowalcyk Marcin (Kraków - św. Szczepan 1840/22)
  39. ---------- Marianna x Zaiąc Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/28)
  40. ---------- Szczepan x Fijałkowski Julianna (Kraków - Mariacka 1836/51)
  41. Łaszczyński Helena x Kołodziejczak Bolesław (Kazimierz Biskupi 1930/15)
  42. ---------- Jan x Siwiński Władysława (Kazimierz Biskupi 1922/8)
  43. ---------- Małgorzata x Juszczak Antoni (Kazimierz Biskupi 1865/7)
  44. ---------- Władysława x Galewski Stefan (Kazimierz Biskupi 1933/39)
  45. Łaszecki Anna x Zielinski Marcin (Gniew 1816/56)
  46. ---------- Mikołaj x Budnarowski Rozalia (Gniew 1786/20)
  47. Łaszeski Katarzyna x Karwowski Karol (Kraków - Mariacka 1825/34)
  48. Łaszewski Barbara x Hoffmann Franciszek (Gniew 1873/27)
  49. ---------- Barbara x Welka Jan (Gniew 1827/32)
  50. ---------- Grzegorz x Gaca Agnieszka (Działoszyce 1879/9)
  51. ---------- Maciej x Brodnicki Magdalena (Barłożno 1773/8)
  52. ---------- Marianna x Mostowski Jan (Gniew 1834/37)
  53. ---------- Marta x Mejer Adolf (Gniew 1923/23)
  54. ---------- Paweł x Reiske Marianna (Gniew 1840/30)
  55. ---------- Wojciech x Baradziej Marianna (Działoszyce 1831/4)
  56. Łaszkiewicz Daniel x Dobroczyński Zofia (Hrubieszów 1864/25)
  57. ---------- Feliksa x Parys Władysław (Hrubieszów 1871/13)
  58. ---------- Franciszka x Suszyński Jan (Hrubieszów 1829/14)
  59. ---------- Jan x Kaliniewicz Katarzyna (Hrubieszów 1819/86)
  60. ---------- Jan x Kuczyński Anna (Hrubieszów 1864/1)
  61. ---------- Katarzyna x Malinowski Szczepan (Hrubieszów 1832/33)
  62. ---------- Marianna x Fiałkowski Jacek (Hrubieszów 1839/18)
  63. ---------- Piotr x Kreimer Rozalia (Kazimierz Biskupi 1861/19)
  64. ---------- Stefan x Czubiński Franciszka (Hrubieszów 1864/22)
  65. Łaszowski Jan x Baryn Klara (Rakoszyn 1836/2)
  66. Łaszyca Bronisława x Dróżd Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1936/4)
  67. ---------- Helena x Kubik Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1935/28)
  68. ---------- Kunegunda x Drożdż Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1942/18)
  69. ---------- Marianna x Joniec Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1931/19)
  70. ---------- Marianna x Pszczoła Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1916/8)
  71. ---------- Stanisław x Rzeszut Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1941/14)
  72. ---------- Stefan x Mikus Kazimiera (Niekrasów Świętokrzyski 1944/17)
  73. ---------- Tadeusz x Drózdz Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1942/19)
  74. ---------- Walenty x Ferenc Kunegunda (Niekrasów Świętokrzyski 1916/6)
  75. ---------- Wawrzyniec x Ciepielewska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1940/7)
  76. ---------- Wojciech x Wójcikowska Feliksa (Niekrasów Świętokrzyski 1923/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne