Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ładyda (wyników 38):

  1. Łada Agnieszka x Gierszkowski Karol (Górzno k. Garwolina 1824/3)
  2. ---------- Antoni x Szymański Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1823/16)
  3. ---------- Filip x Chmielewski Józefa (Krzemieniec 1842/1)
  4. ---------- Karolina x Świderski Józef (Okrzeja 1827/28)
  5. ---------- Katarzyna x Zmorchell Jan (Nieborów 1812/18)
  6. ---------- Marianna x Bukała Franciszek (Hrubieszów 1874/14)
  7. ---------- Regina x Głasek Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1953/13)
  8. ---------- Regina x Mikuła Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1845/1)
  9. ---------- Rozalia x Kasperski Andrzej (Okrzeja 1852/28)
  10. ---------- Weronika x Łysakowski Piotr (Górzno k. Garwolina 1827/9)
  11. Ładecki Salomea x Bielski Stanisław (Kraków - Boże Ciało 1833/12)
  12. Ładenczak Teresa x Pogwiździak Szymon (Kościelec pow. kaliski 1821/20)
  13. Ładkowska Stanisława x Koszelak Andrzej (Niekrasów Świętokrzyski 1930/25)
  14. Ładkowski Michał x Kasperska Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1926/18)
  15. ---------- Tomasz x Swół Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1916/20)
  16. Ładnikowska Katarzyna x Ciuruszkiewicz Wojciech (Bełżyce 1829/16)
  17. Ładomirski Nepomucena x Gozciński Tomasz (Kazimierz Biskupi 1851/24)
  18. ---------- Wiktoria x Majer Wojciech (Kazimierz Biskupi 1846/19)
  19. Ładowski Elżbieta x Dyba Jan (Żelazna 1888/18)
  20. Ładro Izydor x Gorzkowski Urszula Regina (Kraków - Katedra 1831/11)
  21. Ładyda Tomasz x Pękalski Apolonia (Koprzywnica 1823/16)
  22. Ładydo Antoni x Kołacz Klara (Koprzywnica 1828/21)
  23. ---------- Franciszek x Sulicki Tekla (Koprzywnica 1826/19)
  24. ---------- Franciszka x Paruch Maurycy (Koprzywnica 1852/24)
  25. ---------- Grzegorz x Tracz Jadwiga (Łoniów 1852/22)
  26. ---------- Katarzyna x Majewski Jakób (Koprzywnica 1858/26)
  27. ---------- Klara x Gałka Józef (Koprzywnica 1834/9)
  28. ---------- Łukasz x Łukawski Katarzyna (Koprzywnica 1838/19)
  29. ---------- Marianna x Gałka Tomasz (Koprzywnica 1851/29)
  30. ---------- Marianna x Pawłoski Karol (Koprzywnica 1859/30)
  31. ---------- Marianna x Żak Walenty (Koprzywnica 1857/53)
  32. ---------- Michał x Kołacz Marianna (Koprzywnica 1858/25)
  33. ---------- Tekla x Napieracz Jędrzej (Koprzywnica 1836/24)
  34. ---------- Tomasz x Duma Marianna (Koprzywnica 1824/27)
  35. Ładyga Antoni x Durkiewicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1833/69)
  36. ---------- Jakub x Negel Franciszka (Kraków - Katedra 1845/31)
  37. ---------- Tomasz x Dąbrówka Tekla (Lgota Wielka 1840/12)
  38. ---------- Tomasz x Markiewicz Brygida (Lgota Wielka 1849/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne