Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Łabusiewicz (wyników 105):

  1. Łaba Barbara x Szymczak Paweł (Brzeziny 1798/23)
  2. ---------- Katarzyna x Kąpa Józef (Brzeziny 1795/24)
  3. ---------- Marianna x Macha Stefan (Brzeziny 1796/15)
  4. ---------- Piotr x Wdowczyk Marianna (Brzeziny 1772/1653)
  5. Łabądź Antonina x Kotlarz Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1928/5)
  6. ---------- Stanisław x Kasperska Stefania (Niekrasów Świętokrzyski 1935/25)
  7. Łabaj Józef x Czyścik Tekla (Kraków - św. Szczepan 1822/19)
  8. ---------- Józef x Dajszczyk Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1833/68)
  9. Łabajewski Ignacy x Rubliński Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1815/32)
  10. Łabajowski Paweł x Górski Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1839/12)
  11. Łabanowski Urszula x Zagajewski Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1819/73)
  12. Łabąszczyk Andrzej x Tarnowski Józefa (Kraków - św. Salwator 1851/10)
  13. ---------- Piotr x Mikuński Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1821/183)
  14. Łabaszka Marianna x Kawior Andrzej (Kraków - Wszyscy Święci 1846/45)
  15. Łabęci Katarzyna x Fyszer Jakub (Gniew 1745/34)
  16. Łabęcki Agata x Smułczyński Gaspar (Skała 1869/9)
  17. ---------- Anna x Łuszcz Mikołaj (Skała 1889/18)
  18. ---------- Anna x Zielęszczak (Pomagier) Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1823/7)
  19. ---------- Antonina x Jankowski Walenty (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/14)
  20. ---------- Bartłomiej x Pawlak Regina (Okrzeja 1822/7)
  21. ---------- Franciszek x Korzonek Marianna (Skała 1882/21)
  22. ---------- Franciszek x Sutor Józefa (Skała 1860/4)
  23. ---------- Franciszka x Kraszek Tomasz (Skała 1867/2)
  24. ---------- Józef x Ślusarczyk Anna (Gnojno 1821/32)
  25. ---------- Julianna x Ziółkowski Wawrzyniec (Gnojno 1815/35)
  26. ---------- Karol x Dudek Marianna (Skała 1883/11)
  27. ---------- Karol x Kozyra Katarzyna (Skała 1872/6)
  28. ---------- Katarzyna x Jakubek Piotr (Skała 1882/8)
  29. ---------- Katarzyna x Siejka Jan (Skała 1844/10)
  30. ---------- Katarzyna x Śliwiński Wojciech (Skała 1837/1)
  31. ---------- Katarzyna x Żak Jan (Skała 1857/8)
  32. ---------- Kazimierz x Piasecki Marianna (Skała 1846/10)
  33. ---------- Łucja x Drozdzowski Józef (Skała 1882/3)
  34. ---------- Ludwika x Chmielowski Szymon (Gnojno 1844/26)
  35. ---------- Marianna x Kuklewski Tomasz (Bebelno 1832/7)
  36. ---------- Marianna x Libera Urban (Kraków - Mariacka 1817/61)
  37. ---------- Marianna x Natkaniec Józef (Skała 1844/7)
  38. ---------- Mikołaj x Glonek Marianna (Skała 1853/8)
  39. ---------- Regina x Pawlak Jan (Okrzeja 1826/11)
  40. ---------- Rozalia x Drozdzowski Franciszek (Skała 1848/9)
  41. ---------- Tekla x Glonek Franciszek (Skała 1876/17)
  42. ---------- Wawrzyniec x Czarliński Agnieszka (Wieniec 1776/147)
  43. ---------- Wiktoria x Zadęcki Piotr (Skała 1883/16)
  44. Łabęda Jan x Łopatowski Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1806/5)
  45. ---------- Jan x Przygaliński Marianna (Łomna 1883/9)
  46. Łabędź Antoni x Sadel Helena (Kraków - Mariacka 1827/11)
  47. ---------- Jan x Podlasińska Julianna (Niekrasów Świętokrzyski 1929/28)
  48. ---------- Lejzor x Lewkowicz Kasla (Koprzywnica 1823/14)
  49. ---------- Marianna x Myl Jan (Połaniec 1878/51)
  50. Łabedź Wiktoria x Kosian Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1916/9)
  51. Łabędzki Brygida x Grudzień Mateusz (Działoszyce 1867/10)
  52. ---------- Jan x Pabis Marianna (Skała 1841/15)
  53. ---------- Ludwik x Nowicki Anna (Dmenin 1896/18)
  54. ---------- Marianna x Kleis Jan (Kraków - Mariacka 1825/7)
  55. ---------- Teofila x Łoga Edward (Grocholice 1886/13)
  56. Łabencki Marianna x Piwowarczyk Jan (Skała 1889/1)
  57. Łabentowicz Stanisław x Zdanowicz Kazimiera (Pierzchnica: wieś Szczecno 1895/6)
  58. Łabętowicz Karolina x Szumski Felicjan (Działoszyce 1853/8)
  59. Łabicki Kazimierz x Brzeziński Apolonia (Raciąż 1972/24)
  60. ---------- Leokadia x Gatz Paweł (Raciąż 1948/24)
  61. Łabieda Jan x Krawczyk Barbara (Łoniów 1819/225)
  62. Łabińdzki Barbara x Król Andrzej (Kraków - św. Florian 1817/15)
  63. Łabiński Katarzyna x Pandrigs Jan (Kraków - Boże Ciało 1841/2)
  64. Łabka Jan x Pietrczyk Marianna (Brzeziny 1784/1934)
  65. ---------- Józef x Śliwka Brygida (Brzeziny 1796/6)
  66. ---------- Kasper x N. Franciszka (Brzeziny 1772/1661)
  67. ---------- Stanisław x Jędrzejczyk Katarzyna (Brzeziny 1776/1740)
  68. Łabończyk Józefa x Jamierkowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1810/26)
  69. Łabuciewicz Walenty x Kotuliński Marianna (Kraków - św. Florian 1838/84)
  70. Łabuda Magdalena x Lewandowski Jerzy (Kraków - Mariacka 1836/63)
  71. Łabudziak Petronela x Poździech Wojciech (Gnojno 1863/36)
  72. Łabudziński Agnieszka x Michalewski Paweł (Kraków - Mariacka 1838/18)
  73. ---------- Julianna x Mrówka Jan (Kraków - św. Szczepan 1847/41)
  74. ---------- Tomasz x Ignasiński Julianna (Kraków - św. Szczepan 1843/58)
  75. Łabudzki Katarzyna x Wrześniak Aleksander (Gnojno 1859/36)
  76. Łabunowicz Anna x Bury Michał (Łabunowo 1788/4)
  77. Łabunowski Marianna x Butkiewicz Wawrzyniec (Łabunowo 1816/15)
  78. Łabuński Wincenty x Weyer Rozalia (Stężyca 1899/27)
  79. Łabusiewicz Agata x Dębski Stanisław (Kraków - św. Florian 1846/29)
  80. ---------- Filip x Łosiński Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1825/66)
  81. ---------- Franciszek x Brodziński Ludwika (Kraków - św. Florian 1845/5)
  82. ---------- Franciszek x Fabiszowski Marianna (Kraków - św. Florian 1817/22)
  83. ---------- Jan Kanty x Pardziński Franciszka (Kraków - św. Florian 1851/35)
  84. ---------- Józef x Galiński Marianna (Kraków - św. Florian 1832/14)
  85. ---------- Kasper x Tomczyński Katarzyna (Kraków - św. Florian 1840/18)
  86. ---------- Magdalena x Kremer Wojciech (Kraków - św. Florian 1842/9)
  87. ---------- Magdalena x Patrowski Grzegorz (Kraków - św. Florian 1827/28)
  88. ---------- Rozalia x Grabowski Jan (Kraków - św. Florian 1850/7)
  89. ---------- Stanisław x Wojcicki Anna (Kraków - św. Florian 1843/6)
  90. Łabusiński N. x Kręślewicz Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1844/36)
  91. ---------- Rozalia x Gajecki Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1837/12)
  92. Łabusz Zofia x Kwiatek Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1847/23)
  93. Łabuszewska Antonina x Talarewicz Michał (Połaniec 1877/4)
  94. ---------- Marianna x Marczewski Michał (Połaniec 1880/57)
  95. ---------- Rozalia x Krzemiński Michał (Połaniec 1870/11)
  96. ---------- Waleria x Laska Antoni (Połaniec 1866/5)
  97. Łabuszewski Franciszek x Warchałowska Marianna (Połaniec 1874/10)
  98. ---------- Józef x Pytniakowska? Franciszka (Połaniec 1873/35)
  99. ---------- Ludwik x Mazgaj Marianna (Połaniec 1876/4)
  100. ---------- Michał x Ziętarska Eleonora (Połaniec 1863/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne