Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do borzecki (wyników 1088):

  1. Borycki Brygida x Turtak Józef (Łoniów 1832/10)
  2. ---------- Franciszek x Cęcek Lucyna (Łoniów 1863/1)
  3. ---------- Franciszek x Pikorz Agnieszka (Łoniów 1839/20)
  4. ---------- Franciszka x Szeląg Jakub (Łoniów 1862/7)
  5. ---------- Franciszka x Winiarski Wojciech (Łoniów 1862/14)
  6. ---------- Jadwiga x Woszczyński Mikołaj (Lgota Wielka 1829/11)
  7. ---------- Jan x Kociński Anna (Działoszyce 1879/15)
  8. ---------- Jan x Misiak Rozalia (Łoniów 1834/10)
  9. ---------- Karol x Reczek Katarzyna (Łoniów 1866/13)
  10. ---------- Katarzyna x Krakowiak Franciszek (Łoniów 1865/26)
  11. ---------- Katarzyna x Stępień Mateusz (Łoniów 1842/2)
  12. ---------- Katarzyna x Wysocki Franciszek (Łoniów 1840/13)
  13. ---------- Kazimierz x Winiarski Katarzyna (Łoniów 1834/12)
  14. ---------- Lucyna x Rzepka Mateusz (Łoniów 1836/23)
  15. ---------- Łukasz x Charzak Marianna (Łoniów 1860/5)
  16. ---------- Łukasz x Reczek Agnieszka (Łoniów 1863/11)
  17. ---------- Magdalena x Sarzyński Kazimierz (Łoniów 1814/116)
  18. ---------- Małgorzata x Koroczyński Józef (Kraków - św. Florian 1836/23)
  19. ---------- Maria x Kogut Paweł (Łoniów 1817/90)
  20. ---------- Marianna x Kulza Mateusz (Łoniów 1818/199)
  21. ---------- Marianna x Staszczyk Michał (Łoniów 1814/232)
  22. ---------- Marianna x Stępień Marcin (Łoniów 1864/22)
  23. ---------- Marianna x Toś Maciej (Łoniów 1834/13)
  24. ---------- Marianna x Wierzbicki Józef (Kraków - św. Krzyż 1812/5)
  25. ---------- Michał x Szulczyk Łucja (Lgota Wielka 1832/22)
  26. ---------- Tomasz x Osemlak Marianna (Łoniów 1823/89)
  27. ---------- Tomasz x Stachurski Katarzyna (Łoniów 1862/16)
  28. ---------- Wojciech x Szkutnicki Józefa (Łoniów 1865/27)
  29. ---------- Wojciech x Tworek Apolonia (Koprzywnica 1861/4)
  30. ---------- Wojciech x Warosz Magdalena (Koprzywnica 1869/2)
  31. ---------- Zofia x Misiak Andrzej (Łoniów 1834/15)
  32. Boryn Józef x Sadziński Waleria (Bebelno 1903/10)
  33. Borys Anastazja x Krak Wojciech (Surhów 1855/11)
  34. ---------- Andrzej x Kujawski Michalina Franciszka (Pniewnik 1843/25)
  35. ---------- Anna x Cichon Jan (Gniew 1864/70)
  36. ---------- Antoni x Grzona Marianna (Raciąż 1928/4)
  37. ---------- Antoni x Machiewin Katarzyna (Hrubieszów 1838/26)
  38. ---------- Elżbieta x Kitowski Franciszek (Gniew 1770/33)
  39. ---------- Ewa x Podgórski Jan (Pniewnik 1873/11)
  40. ---------- Ewa x Wieciorkowski Jakub (Gniew 1811/32)
  41. ---------- Franciszek x Karpieński Jadwiga (Pniewnik 1809/193)
  42. ---------- Gabriel x Pawlók Teodozja (Hrubieszów 1858/32)
  43. ---------- Gerda x Sraim Aleksander (Gniew 1960/26)
  44. ---------- Grzegorz x Waśkiewicz Marianna (Pniewnik 1845/7)
  45. ---------- Henryk x Draheim Janina (Gniew 1962/24)
  46. ---------- Henryka x Gładykowski Teodor (Gniew 1953/2)
  47. ---------- Jan x Dolizn Anna (Gniew 1906/20)
  48. ---------- Jan x Krasiński Władysława (Górzno k. Garwolina 1949/6)
  49. ---------- Jan x Lewandowski Teresa (Hrubieszów 1836/2)
  50. ---------- Jan x Nastag marianna (Pniewnik 1836/12)
  51. ---------- Jan x Nojszewski Florentyna (Pniewnik 1873/5)
  52. ---------- Jan x Szczupak Katarzyna (Surhów 1862/17)
  53. Boryś Joanna x Kielanberg Józef (Gniew 1882/25)
  54. Borys Józef x Mazur Tekla (Cisów 1836/2)
  55. Boryś Józef x Reszka Marianna (Gniew 1946/58)
  56. Borys Katarzyna x Baran Szymon (Pniewnik 1806/150)
  57. ---------- Katarzyna x Malinowski Karol (Surhów 1866/14)
  58. ---------- Katarzyna x Mech Józef (Gniew 1856/42)
  59. ---------- Leon x Noss Maria (Gniew 1933/1)
  60. ---------- Longin x Lanser Krystyna (Gniew 1957/40)
  61. ---------- Łukasz x Szymański Urszula (Skórkowice 1888/35)
  62. ---------- Marcin x Szreydr Marianna (Gniew 1740/7)
  63. ---------- Marianna x Dobrok Jakub (Ludzisko 1834/0)
  64. ---------- Marianna x Jadasiewski Jakub (Pniewnik 1843/22)
  65. ---------- Marianna x Kuniewicz Grzegorz (Hrubieszów 1820/4)
  66. ---------- Marianna x Rokicki Józef (Surhów 1855/5)
  67. ---------- marianna x Szczotka Andrzej (Pniewnik 1845/14)
  68. ---------- Marta x Dwojakowski Paweł Jan (Gniew 1927/4)
  69. ---------- Michał x Torbecki Maria (Gniew 1858/9)
  70. ---------- Mikołaj x Rosołek Łucja (Pniewnik 1814/10)
  71. ---------- Paweł x Stepaniuk Rozalia (Hrubieszów 1860/5)
  72. ---------- Semeon x Szpyt Agnieszka (Hrubieszów 1811/79)
  73. ---------- Szymon x Mucha Ewa (Surhów 1852/4)
  74. ---------- Tekla x Smuga Antoni (Cisów 1849/1)
  75. ---------- Tomasz x Baran Anna (Pniewnik 1848/17)
  76. ---------- Tomasz x Magdzik Marianna (Pniewnik 1775/177)
  77. Boryś Walenty x Śchledź Maria (Gniew 1852/3)
  78. Borysi Elżbieta x Kosinski Kazimierz (Rakoszyn 1821/5)
  79. Borysiewicz Jacek x Bączkowski Anna (Hrubieszów 1839/25)
  80. Borysiuk Jan x Wrzyst Katarzyna (Surhów 1856/10)
  81. Boryski Helena x Szczepanski Jan (Gniew 1765/20)
  82. Borysławski Julia x Rębowski Michał (Mileszki 1848/29)
  83. Boryss Jakub x Raśchk Marianna (Gniew 1854/10)
  84. ---------- Jakub x Wilinski Ewa (Gniew 1813/6)
  85. Boryst Salomea x Zaremba Feliks (Kraków - Mariacka 1828/31)
  86. Borysz Anna x Fraś Franciszek (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1858/1)
  87. Boryszewicz Bazyli x Hernostawicki Marianna (Hrubieszów 1817/14)
  88. Borz Katarzyna x Brisz Paweł (Chwaszczyno 1765/3)
  89. Borządka Marianna x Deląg Paweł (Pabianice 1857/2)
  90. Borzatowski Elżbieta x Freda Antoni (Grabowo kościerskie 1849/10)
  91. Borzech Rozalia x Pączek Jan (Gniew 1870/28)
  92. Borzechowski Edmund x Buczkowski Rozalia (Gniew 1862/49)
  93. ---------- Jakub x Neyman Katarzyna (Gniew 1759/25)
  94. ---------- Jan x Badziong Rozalia (Gniew 1857/7)
  95. ---------- Jan x Louis Maria (Gniew 1884/27)
  96. ---------- Katarzyna x Franke Jakub (Gniew 1849/26)
  97. ---------- Marianna x Lasetzki Jan (Gniew 1895/46)
  98. ---------- Marianna x Przygocki Franciszek Ksawery (Gniew 1903/8)
  99. ---------- Piotr x Rusiński Paulina (Gniew 1871/11)
  100. Borzęcki Andrzej x Radziszewski Wiktoria (Kraków - Mariacka 1820/62)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne