Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do borzecki (wyników 1088):

  1. Borowy Marianna x Choynowski Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1812/16)
  2. ---------- Marianna x Dąbrowski Mikołaj (Brok 1827/4)
  3. ---------- Marianna Józefata x Zdunek Jakub (Brok 1817/28)
  4. ---------- Marianna x Lis Piotr (Brok 1836/15)
  5. ---------- Marianna x Nitecki Jan (Brok 1811/8)
  6. ---------- Marianna x Przywoźny Antoni (Brok 1836/38)
  7. ---------- Marianna x Przywoźny Paweł (Brok 1832/46)
  8. ---------- Michał x Stefańczuk Franciszka (Brok 1830/1)
  9. ---------- Paweł x Kopacz Katarzyna (Brok 1825/6)
  10. ---------- Tomasz x Trelak Salomea (Pniewnik 1823/4)
  11. ---------- Wojciech x Zach Anna (Brok 1832/45)
  12. Borris Edyta Maria x Potulski Zygmunt (Gniew 1968/12)
  13. ---------- Eryka x Lenz Bernard (Gniew 1942/23)
  14. ---------- Jan x Domagalski Marta (Gniew 1895/1)
  15. ---------- Jan x Szwoch Franciszka (Gniew 1949/29)
  16. ---------- Leon x Domagalski Franciszka (Gniew 1905/17)
  17. ---------- Leon x Putzek Franciszka (Gniew 1893/4)
  18. ---------- Marianna x Lubawski Franciszek Piotr (Gniew 1886/31)
  19. ---------- Marianna x Rohde Ernest (Gniew 1932/13)
  20. ---------- Wanda x Kiplinger Franciszek (Gniew 1943/25)
  21. Borrmann Józef x Kowalski Józefina (Raciąż 1914/12)
  22. Borrys Anastazja x Makowski Jan (Gniew 1898/15)
  23. ---------- Cecylia x Chita Michał (Gniew 1886/39)
  24. Borsa Agnieszka x Tomczyński Józef (Brzeziny 1784/1922)
  25. ---------- Łukasz x Dłutek Małgorzata (Brzeziny 1785/1978)
  26. ---------- Marianna x Dąbski Łukasz (Brzeziny 1790/2)
  27. ---------- Mateusz x Graboska Marianna (Brzeziny 1796/20)
  28. ---------- N. x Miazek Franciszka (Brzeziny 1785/1989)
  29. ---------- Stanisław x Baranowski Józefa (Gieczno 1821/7)
  30. ---------- Stefan x Pachowicz Katarzyna (Brzeziny 1794/15)
  31. Borsch Dorota x Gwiazdowski Jan (Raciąż 1825/10)
  32. Borsiak Karolina x Jaranowski Wawrzyniec (Gieczno 1819/29)
  33. Borsiński Józef x Tworek Agnieszka (Brzeziny 1780/1842)
  34. Borsukiewicz Wincenty x Rybicki Marianna (Hrubieszów 1868/12)
  35. ---------- Wincenty x Waszczuk Tekla (Hrubieszów 1855/24)
  36. Borsutzky Maksymilian x Batowski Helena (Gniew 1903/14)
  37. Borszcz Regina x Antonik Kasper (Podlesie 1662/1)
  38. Bort Paulina x Białowicz Franciszek (Gniew 1843/5)
  39. Bortkiewicz Ludwika x Dawidowski Benedykt (Łabunowo 1821/9)
  40. Bortnik Andrzej x Czuchrak Józefa (Surhów 1868/15)
  41. Bortopowski Jan x Wend Agnieszka (Gniew 1795/4)
  42. Bortynowski Marianna x Zamojski Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1824/6)
  43. Boruch Gitla x Herszkowicz Jakub (Brok 1824/21)
  44. ---------- Gitla x Jakubowicz Aaron (Klimontów 1819/162)
  45. ---------- Helena x Kramczyk Michał (Opole Lubelskie 1858/60)
  46. ---------- N. x Beko N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/8)
  47. Boruchowicz Abram x Abramowicz Maria (Połaniec 1820/19)
  48. ---------- Izrael x Izraelowicz Baina (Połaniec 1824/14)
  49. ---------- Szędla x Berkowicz Jakub (Jeżów 1820/40)
  50. Boruchowski Teofila x Obidziński Józef (Grudusk 1884/5)
  51. Boruciak Jadwiga x Wypier Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/24)
  52. ---------- Marianna x Rębas Stanisław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/7)
  53. ---------- Walenty x Oracz Klara (Dzierzgów 1824/3)
  54. Boruciński Małgorzata x Maniowski Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/5)
  55. ---------- Wojciech x Patynowski Franciszka (Prażmów 1896/13)
  56. Borucki Agnieszka x Tobolewski Maksymilian (Barłożno 1910/10)
  57. ---------- Andrzej x Arendt Anna (Gniew 1849/6)
  58. ---------- Andrzej x Fred Katarzyna (Gniew 1821/6)
  59. ---------- Eloyda x Czapliński Bolesław (Mileszki 1851/14)
  60. ---------- Feliks x Krzysztofik Tekla (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/5)
  61. ---------- Feliks x Wojna Agata (Kraków - Boże Ciało 1850/10)
  62. ---------- Franciszka x Garłowski Jan (Barłożno 1900/18)
  63. ---------- Honorata x Bieliński Jędrzej Marceli (Lubraniec 1839/8)
  64. ---------- Jadwiga x Jasik Franciszek (Budziszewice 1868/3)
  65. ---------- Jan x Imański Weronika (Ludzisko 1833/0)
  66. ---------- Józef x Rochowski Petronela (Kraków - św. Szczepan 1829/47)
  67. ---------- Macjanna x Kilian Michał (Gniew 1854/45)
  68. ---------- Maksymilian x Osowski Helena (Barłożno 1934/8)
  69. ---------- Marcin x Golczewski Marianna (Gniew 1848/3)
  70. ---------- Marcin x Wesolowski Katarzyna (Gniew 1853/5)
  71. ---------- Marianna x Orzechowski Andrzej (Papowo Toruńskie 1849/11)
  72. ---------- Marianna x Szymański Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1837/14)
  73. ---------- Nikodem x Arzamoski Teodozja (Lubraniec 1842/6)
  74. ---------- Paulina x Jagodta Ignacy (Barłożno 1900/17)
  75. ---------- Stanisław x Lazurowicz Joanna (Gniew 1861/62)
  76. ---------- Teofila x Dudkiewicz Jakub (Kraków - Boże Ciało 1823/10)
  77. ---------- Teofila x Sliwiński Jacek (Kraków - Boże Ciało 1837/2)
  78. ---------- Wiktoria x Chrzanowski Bronisław (Barłożno 1931/9)
  79. Borucz Jan x Czumaj Józefa (Pniewnik 1870/10)
  80. ---------- Rozalia x Surmacz Kazimierz (Okrzeja 1833/1)
  81. Borus Marianna x Gaudyn Jan (Kazimierza Wielka 1880/23)
  82. Boruski Marianna x Sobczak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1823/10)
  83. Boruszewski Antoni x Smoliński Joanna (Mileszki 1863/17)
  84. Boruszyński Wincenty x Zagórski Marianna (Dzierzgów 1822/22)
  85. Boruta Anna x Pruski Franciszek (Raciąż 1959/2)
  86. ---------- Antoni x Strowicki Pelagia (Raciąż 1960/6)
  87. ---------- Franciszek x Czerwiński Józefina (Raciąż 1919/29)
  88. ---------- Franciszek x Puppel Leokadia (Raciąż 1951/13)
  89. ---------- Jan x Spierczyński Teresa (Działoszyce 1874/1)
  90. ---------- Piotr x Budzeń Zuzanna (Działoszyce 1888/17)
  91. Boruwka Jan x Baczyński Marianna (Kraków - Mariacka 1840/25)
  92. Boryca Michał x Masłowski Anna (Mierzyn 1884/9)
  93. Borych Barbara x Staszczyk Michał (Łoniów 1838/10)
  94. ---------- Józefa x Bator Jan (Łoniów 1864/31)
  95. Borycki Agnieszka x Karasiński Adam (Łoniów 1865/7)
  96. ---------- Andrzej x Biel Rozalia (Łoniów 1815/169)
  97. ---------- Andrzej x Misiak Ludwika (Łoniów 1874/23)
  98. ---------- Andrzej x Słomiński Marianna (Łoniów 1841/3)
  99. ---------- Apolonia x Stachura Tomasz (Łoniów 1834/8)
  100. ---------- Barbara x Wysocki Michał (Łoniów 1844/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne