Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kosecki (wyników 865):

  1. Kosminski Michał x Chirek Anna (Gniew 1894/38)
  2. Kosmiński Stanisław x Woytasik Józefa (Kazimierz Biskupi 1854/18)
  3. Kosmoski Jadwiga x Cichecki Eugeniusz (Górzno k. Garwolina 1967/31)
  4. ---------- Jan x Furczak Teofila (Łomna 1889/8)
  5. Kosmowski Jakub x Zalewski Anna (Gniew 1814/21)
  6. ---------- Katarzyna x Kawior Leonard (Bełżyce 1834/21)
  7. ---------- Roman x Zając Zofia (Górzno k. Garwolina 1937/23)
  8. Kosmyder Jakub x Szymanski Marianna (Gniew 1770/17)
  9. ---------- Paweł x Sandowski Katarzyna (Gniew 1776/35)
  10. Kosmydr Anna x Janca Maciej (Gniew 1779/32)
  11. Kosmyrz Barbara x Szymański Antoni (Kraków - Boże Ciało 1818/103)
  12. Kosnalewski Franciszek x Likenszaih Katarzyna (Barłożno 1872/9)
  13. Kosnenda Franciszek x Rostafiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/26)
  14. Kosnik Jakub x Kluczikowski Józefina (Grabowo kościerskie 1854/4)
  15. ---------- Józef x Chodzienski Magdalena (Gniew 1783/6)
  16. Kosobucki Franciszka x Rolnicki Michał (Papowo Toruńskie 1790/3)
  17. ---------- Jakub x Konopiński Agnieszka (Papowo Toruńskie 1823/1)
  18. ---------- Józef x Sikorski Marianna (Białobrzegi 1827/5)
  19. ---------- Katarzyna x Brykowski Jakub (Papowo Toruńskie 1785/1)
  20. ---------- Katarzyna x Witkoski Marcin (Białobrzegi 1817/6)
  21. ---------- Marianna x Czarnowski Walenty (Raciąż 1828/8)
  22. ---------- Marianna x Hojnowski Maciej (Papowo Toruńskie 1785/4)
  23. ---------- Marianna x Pacurski Jan (Brok 1834/16)
  24. ---------- Stanisław x Wiśniewski Jozafata (Papowo Toruńskie 1805/4)
  25. ---------- Wojciech x Makowski Marianna (Papowo Toruńskie 1794/8)
  26. Kosobudzki Franciszka x Sokołowski Jan (Białobrzegi 1855/1)
  27. ---------- Józef x Pękacki Marianna (Białobrzegi 1863/8)
  28. ---------- Magdalena x Śledziewski Walenty (Białobrzegi 1862/13)
  29. ---------- Wiktoria x Rutkowski Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1836/19)
  30. ---------- Wincenty x Grodecki Jadwiga (Białobrzegi 1860/1)
  31. Kosobuszki Marianna x Marek Szczepan (Kraków - św. Szczepan 1841/16)
  32. Kosociński Marianna x Janiak Tomasz (Kazimierz Biskupi 1859/18)
  33. Kosoła Franciszek x Nowak Józefa (Siercza, par. Wieliczka 1841/2)
  34. ---------- Julianna x Ochoński Antoni (Siercza, par. Wieliczka 1848/6)
  35. Kosołka Józef x Krawczyk Jadwiga (Kraków - św. Krzyż 1848/12)
  36. Kosółka Piotr x Jamborski Wiktoria (Działoszyce 1885/33)
  37. Kosołka Sebastian x Najder Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1827/3)
  38. ---------- Sebastian x Swias Agnieszka (Siercza, par. Wieliczka 1820/9)
  39. ---------- Wawrzyniec x Janas Teresa (Kraków - Mariacka 1825/11)
  40. Kosoń Salomea x Buta Józef (Dzierzgów 1833/26)
  41. ---------- Wojciech x Nowak Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1827/31)
  42. Kososbudzki Marianna x Marasek Kasper (Kraków - św. Szczepan 1833/15)
  43. Kososki Balbina x Tomaszewski Franciszek (Kościelec pow. kaliski 1830/19)
  44. ---------- Marianna x Labrowski Józef (Kraków - Mariacka 1834/34)
  45. ---------- Tekla x Kędzierski Stanisław (Koprzywnica 1828/19)
  46. Kosowicz Antoni x Hyla Łucja (Połaniec 1870/28)
  47. ---------- Dorota x Arendarczyk Bartłomiej (Gnojno 1740/15)
  48. ---------- Ignacy x M? Antonina (Połaniec 1869/31)
  49. ---------- Jadwiga x Tatara Michał (Połaniec 1861/2)
  50. ---------- Józef x Brocki Marianna (Klimontów 1874/7)
  51. ---------- Józef x Machnicka Marianna (Połaniec 1868/45)
  52. ---------- Katarzyna x Łodkowski Andrzej (Połaniec 1876/1)
  53. ---------- Kazimierz x Bednarska Tekla (Połaniec 1874/34)
  54. ---------- Marcin x Łukaszek Julianna (Połaniec 1864/9)
  55. ---------- Stanisław x Kwiatkowska Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1943/19)
  56. ---------- Wojciech x Okoński Katarzyna (Połaniec 1862/14)
  57. Kosowski Adam x Czumaj Marianna (Pniewnik 1827/6)
  58. ---------- Adam x Płochocki Konstancja (Pniewnik 1837/5)
  59. ---------- Agnieszka x Kulczyński Wincenty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1822/4)
  60. ---------- Andrzej x Grabowski Marianna (Pniewnik 1850/17)
  61. ---------- Franciszek x Młodecki Petronela (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1823/1)
  62. ---------- Franciszka x Kubicjusz Antoni (Kraków - Mariacka 1834/71)
  63. ---------- Ignacy x Andrejas Małgorzata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1882/1)
  64. ---------- Ignacy x Bernacki Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1884/1)
  65. ---------- Jakub x Oset Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1894/3)
  66. ---------- Jan x Idzik Małgorzata (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1866/1)
  67. ---------- Józefa x Ogłoza Tomasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1859/2)
  68. ---------- Józefa x Pokrętowicz Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1893/5)
  69. ---------- Karolina x Łukawski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/40)
  70. ---------- Katarzyna x Majkowski Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1899/1)
  71. ---------- Katarzyna x Skowroński Piotr (Grudusk 1882/19)
  72. ---------- Ludwik x Gabrysiewicz Ludwika (Kraków - Mariacka 1832/39)
  73. ---------- Magdalena x Jasiński Jan (Koprzywnica 1846/15)
  74. ---------- Magdalena x Stępień Franciszek (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1854/4)
  75. ---------- Małgorzata x Pawlik Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1878/3)
  76. ---------- Marianna x Nodzyński Jacek Ludwik (Kraków - św. Salwator 1820/14)
  77. ---------- Marianna x Pawłowski Tomasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1854/2)
  78. ---------- Marianna x Stochmal Feliks (Pierzchnica: wieś Gumienice 1882/4)
  79. ---------- Marianna x Stylski Kazimierz (Koprzywnica 1844/44)
  80. ---------- Mateusz x Stochmal Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1816/3)
  81. ---------- Michał x Bonus Marianna (Gniew 1764/18)
  82. ---------- Michał x Stępień Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1853/2)
  83. ---------- Monika x Dyseker Józef (Grabowo kościerskie 1864/9)
  84. ---------- Tekla x Szydłowski Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1814/31)
  85. ---------- Teofila x Wiewióra Jakub (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1875/1)
  86. ---------- Wiktoria x Jasiński Walenty (Kraków - Mariacka 1838/12)
  87. ---------- Zofia x Borek Kazimierz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1889/1)
  88. Koss Franciszek x Filipski Julianna (Chwaszczyno 1876/6)
  89. ---------- Franciszek x Mroczek Magdalena (Kraków - Mariacka 1813/68)
  90. ---------- Henryk x Lepacki Genowefa (Gniew 1961/44)
  91. ---------- Marianna x Bialik Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1813/10)
  92. Kossak Antonina x Szwarc Antoni (Kraków - św. Szczepan 1828/19)
  93. ---------- Augustyn x Jędrasik Marianna (Bebelno 1830/4)
  94. ---------- Błażej x Rutkowski Anna (Kraków - św. Szczepan 1838/40)
  95. ---------- Marianna x Wrzosek Tomasz (Serokomla 1817/8)
  96. Kossakowski Franciszka x Swolkin Seweryn (Kraków - św. Salwator 1850/22)
  97. ---------- Jerzy x Muchewicz Elżbieta (Raciąż 1976/15)
  98. ---------- Józef x Psarski Józefa (Kraków - św. Anna 1811/9)
  99. ---------- Romuald x Olszewski Marianna (Pniewnik 1869/19)
  100. ---------- Waleria x Karczmarski Jan (Pniewnik 1867/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne