Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zawadzak (wyników 612):

  1. Zawadzki Małgorzata x Zarębski Teodor (Papowo Toruńskie 1888/9)
  2. ---------- Marceli x Kornalak Marianna (Prażmów 1900/8)
  3. ---------- Marceli x Malinowski Florentyna (Płock 1863/52)
  4. ---------- Marcin x Abramowicz Marianna (Dobrzejewice 1855/13)
  5. ---------- Marcin x Kilanowski Marianna (Dobrzejewice 1854/14)
  6. ---------- Marcin x Radzikowski Paulina (Gniew 1870/18)
  7. ---------- Marcin x Wielowiejski Anna Józefata (Kraków - Mariacka 1815/92)
  8. ---------- Maria x Ptak Antoni (Górzno k. Garwolina 1973/41)
  9. ---------- Marianna x Benowski Karol (Kraków - Wszyscy Święci 1821/43)
  10. ---------- Marianna x Boniewski Szymon (Hrubieszów 1841/8)
  11. ---------- Marianna x Ciok Tomasz (Pniewnik 1862/4)
  12. ---------- Marianna x Czajkowski Julian (Grudusk 1885/10)
  13. ---------- Marianna x Czekawski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1798/9)
  14. ---------- Marianna x Czernecki Jakub (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1824/1)
  15. ---------- Marianna x Jabłoński Ludwik (Mikstat 1843/17)
  16. ---------- Marianna x Janasiak Jan (Lubraniec 1840/16)
  17. ---------- Marianna x Karczewski Joachim (Pniewnik 1871/3)
  18. ---------- Marianna x Kasprzycki Karol (Kraków - Mariacka 1846/21)
  19. ---------- Marianna x Kobus Jan (Górzno k. Garwolina 1884/2)
  20. ---------- Marianna x Krętę Andrzej (Gniew 1747/16)
  21. ---------- Marianna x Kruza Jan (Gniew 1771/24)
  22. ---------- Marianna x Serczyk Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1830/50)
  23. ---------- Mateusz x Okrasa Salomea (Brok 1824/27)
  24. ---------- Michał x Bieda Maria (Gniew 1867/11)
  25. ---------- Michał x Karczmarski Agnieszka (Rakoszyn 1839/7)
  26. ---------- Michał x Nowakowski Karolina (Okrzeja 1864/18)
  27. ---------- Michalina x Pogorzelski Józef (Kazimierz Biskupi 1853/12)
  28. ---------- Mikołaj x Jurkiewicz Antonina (Grudusk 1892/4)
  29. ---------- Mikołaj x Olejniczak Antonina (Borszewice 1850/11)
  30. ---------- Mikołaj x Rutkowski Marianna (Płock 1886/78)
  31. ---------- N. x Kurkowski Paulina (Gniew 1866/62)
  32. ---------- Nepomucena x Jarzębski Stanisław (Żelazna 1885/6)
  33. ---------- Paweł x Szląski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/16)
  34. ---------- Paweł x Wałecki Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1832/35)
  35. ---------- Piotr x Jabłoński Anna (Pniewnik 1871/10)
  36. ---------- Piotr x Kowalkowski Katarzyna (Raciążek 1803/3)
  37. ---------- Piotr x Stachowicz Marianna (Gnojno 1824/9)
  38. ---------- Roman x Łukaszczyk Paulina (Skórkowice 1881/20)
  39. ---------- Rozalia x Broniszewski Wojciech (Płock 1861/37)
  40. ---------- Rozalia x Kamiński Jan (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1806/3)
  41. ---------- Rozalia x Lenko Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1846/20)
  42. ---------- Rozalia x Sowinski Józef (Gniew 1901/12)
  43. ---------- Salomea x Gostkowski Mikołaj (Kraków - Mariacka 1815/22)
  44. ---------- Sebastian x Kucharski Scholastyka (Dmenin 1775/4)
  45. ---------- Stanisław x Grzybowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1849/21)
  46. ---------- Stanisław x Krzak Józefa (Kraszewice 1892/4)
  47. ---------- Stanisław x Łukasiński Antonina (Okrzeja 1855/12)
  48. ---------- Stanisław x Sadosz Katarzyna (Podlesie 1721/1)
  49. ---------- Stanisław x Tchórzewski Julianna (Okrzeja 1851/40)
  50. ---------- Stefan x Frejdler Zuzanna (Kraków - św. Anna 1819/16)
  51. ---------- Stefan x Lutostański Janina Maria (Turek 1894/70)
  52. ---------- Szczepan x Sparzelski Regina (Kraków - św. Mikołaj 1822/11)
  53. ---------- Tadeusz x Wróbel Sławomira (Górzno k. Garwolina 1968/34)
  54. ---------- Tekla x Szpądrowski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1837/11)
  55. ---------- Teodor x Marszał Marianna (Dmenin 1852/10)
  56. ---------- Tomasz x Łochowski Marianna (Pniewnik 1825/23)
  57. ---------- Walenty x Lewandowski Helena (Dobrzejewice 1828/12)
  58. ---------- Wanda x Żak Zygmunt (Górzno k. Garwolina 1943/49)
  59. ---------- Wawrzyniec x N. Marianna (Raciążek 1759/7)
  60. ---------- Wincenty x Adamczyk Ewa (Opole Lubelskie 1858/19)
  61. ---------- Wincenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/61)
  62. ---------- Władysław x Majsterek Marianna (Górzno k. Garwolina 1964/26)
  63. ---------- Władysław x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1936/13)
  64. ---------- Wojciech x Szczurowski Marianna (Pniewnik 1764/88)
  65. ---------- Wojciech x Wierzchlewska Antonina (Brzeziny 1799/8)
  66. ---------- Zofia x Szwarc Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1810/1)
  67. ---------- Zuzanna x Roguski Piotr (Pniewnik 1836/20)
  68. Zawadzki/Burzyński/ Franciszka x Ługowski Kacper (Grudusk 1882/17)
  69. Zawał Agnieszka x Wieczch Wawrzyniec (Podlesie 1717/1)
  70. Zawalewicz Jakub x Kurowski Barbara (Gniew 1731/12)
  71. ---------- Katarzyna x Werdowski Marcin (Gniew 1739/32)
  72. ---------- Maciej x Dybowski Marianna (Gniew 1767/26)
  73. Zawalinski Marianna x Iwanowicz Andrzej (Kłomnice, par. św. Marcina 1810/2)
  74. Zawalski Antoni x Szmagierski Zuzanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/56)
  75. ---------- Antonina x Stefanek Dominik (Przyłęk 1859/12)
  76. ---------- Dawid x Bednarek Małgorzata (Czermno 1864/4)
  77. ---------- Franciszek x Milkoski Marianna (Czermno 1857/15)
  78. ---------- Franciszek x Zabczyński Katarzyna (Czermno 1839/2)
  79. ---------- Jakub x Sewira Agnieszka (Czermno 1825/2)
  80. ---------- Jan x Zimek Marianna (Dmenin 1888/22)
  81. ---------- Janusz x Bąbka Marianna (Przyłęk 1851/4)
  82. ---------- Małgorzata x Biernat Tomasz (Przyłęk 1852/10)
  83. ---------- Małgorzata x Obuchoski Michał (Czermno 1865/11)
  84. ---------- Michał x Kopyto Marianna (Borzykowa 1839/12)
  85. ---------- Michał x Nowak Gertruda (Borzykowa 1844/12)
  86. ---------- Piotr x Skrzypek Zofia (Borzykowa 1865/3)
  87. ---------- Stanisław x Dąbrowski Marianna (Czermno 1832/11)
  88. ---------- Stanisław x Szmul Julianna (Czermno 1821/12)
  89. ---------- Tomasz x Kowalik Agnieszka (Przyłęk 1857/1)
  90. ---------- Tomasz x Urbański Anna (Przyłęk 1856/6)
  91. ---------- Zofia x Gradoń Piotr (Przyłęk 1857/2)
  92. Zawarcz Marianna x Jusła Dawid (Gniew 1825/15)
  93. Zawarda Katarzyna x Augustynek Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1850/8)
  94. Zawartka Jakub x Ruzdzański Julianna (Kraków - Boże Ciało 1835/2)
  95. Zawaski Janina Teresa x Bruchwald Bernard (Gniew 1967/2)
  96. Zawaszcz Krystyna x Przybytek Jakub (Podlesie 1711/3)
  97. Zawatewicz Barbara x Kulewski Franciszek (Gniew 1906/39)
  98. Zawczas Józef x Pieniążek Helena (Górzno k. Garwolina 1931/24)
  99. ---------- Maria x Banaszak Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1970/29)
  100. ---------- Władysław x Latuszek Janina (Górzno k. Garwolina 1967/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne