Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sobański (wyników 761):

  1. Sobczak Wojciech x Czaplicki Michalina (Kazimierz Biskupi 1923/21)
  2. ---------- Wojciech x Lemierka Julianna (Bełdów 1894/10)
  3. ---------- Zbigniew x Wolert Anna (Raciąż 1994/9)
  4. ---------- Zofia x Grzesiuk Michał (Surhów 1868/7)
  5. Sobczakowski Wojciech x Piotrowski Maryanna (Pabianice 1860/34)
  6. Sobczuk Anna x Bielecki Augustyn (Płock 1863/61)
  7. ---------- Eliasz x Łaszczuk M... (Hrubieszów 1863/25)
  8. ---------- Teodor x Malkowski Franciszka (Hrubieszów 1856/32)
  9. Sobczyk Agnieszka x Karnaszewskki Karol (Kraków - Mariacka 1832/10)
  10. ---------- Agnieszka x Kula Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1846/3)
  11. ---------- Agnieszka x Lipa Krzysztof (Łoniów 1827/29)
  12. ---------- Agnieszka x Łyko Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1834/20)
  13. ---------- Anastazja x Sobieraj Kacper (Działoszyce 1840/14)
  14. ---------- Andrzej x Dulnik Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1851/6)
  15. ---------- Andrzej x Pasternak Julianna (Gnojno 1848/27)
  16. ---------- Aniela x Ojdymak Błażej (Grodzisk Mazowiecki 1850/17)
  17. ---------- Antoni x Piątek Franciszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1880/1)
  18. ---------- Antonina x Piróg Paweł (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/11)
  19. ---------- Apolonia x Gierudziński Paweł (Grocholice 1879/15)
  20. ---------- Apolonia x Piechota Paweł (Kraków - św. Szczepan 1840/13)
  21. ---------- Barbara x Piróg Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/20)
  22. ---------- Bartłomiej x Baryczka Elżbieta (Łoniów 1827/24)
  23. ---------- Bronisława x Mazankiewicz Walenty (Działoszyce 1887/13)
  24. ---------- Franciszek x Kołodziejówna Elżbieta (Brzeziny 1790/12)
  25. ---------- Franciszek x Lasoczyński Franciszka (Kraków - Mariacka 1831/26)
  26. ---------- Franciszka x Gałka Franciszek (Koprzywnica 1826/7)
  27. ---------- Franciszka x Michalczuk Franciszek (Surhów 1869/1)
  28. ---------- Franciszka x Wójcik Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1904/5)
  29. ---------- Grzegorz x Cybulski Jadwiga (Prażmów 1902/11)
  30. ---------- Grzegorz x Pieron Marianna (Działoszyce 1829/8)
  31. ---------- Helena x Tomczyk Józef (Koprzywnica 1864/59)
  32. ---------- Ignacy x Misiek Franciszka (Łoniów 1828/1)
  33. ---------- Jakub x Sokołowski Dorota (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1847/1)
  34. ---------- Jan x Bąba Regina (Zielonki 1850/16)
  35. ---------- Jan x Kasprzyk Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1780/3)
  36. ---------- Jan x Kozieł Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1891/1)
  37. ---------- Jan x Kumorczyk Balbina (Skórkowice 1876/4)
  38. ---------- Jan x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/51)
  39. ---------- Jan x Niziołek Józefa (Koprzywnica 1873/18)
  40. ---------- Jan x Poradowski Marianna (Skała 1857/16)
  41. ---------- Jan x Pstrusiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1847/40)
  42. ---------- Jan x Sokołowski Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1825/3)
  43. ---------- Józef x Czyżewski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/5)
  44. ---------- Józef x Wiśniewski Ewa (Bebelno 1898/8)
  45. ---------- Józefa x Bajurski Jan (Działoszyce 1889/1)
  46. ---------- Józefa x Całka Piotr (Działoszyce 1832/39)
  47. ---------- Julia x Piróg Tomasz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/2)
  48. ---------- Julianna x Mortka Andrzej (Koprzywnica 1865/29)
  49. ---------- Katarzyna x Kaput Antoni (Koprzywnica 1831/15)
  50. ---------- Katarzyna x Kos Jan (Łoniów 1815/155)
  51. ---------- Katarzyna x Kozieł Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1872/1)
  52. ---------- Katarzyna x Nowak Kacper (Obiechów 1851/6)
  53. ---------- Katarzyna x Pawłowski Feliks (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/6)
  54. ---------- Katarzyna x Piróg Antoni (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1849/4)
  55. ---------- Katarzyna x Piróg Antoni (Pierzchnica: wieś Szczecno 1849/5)
  56. ---------- Katarzyna x Sandrukała Wincenty (Koprzywnica 1861/32)
  57. ---------- Kazimierz x Leszczyński Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1860/2)
  58. ---------- Klara x Mortka Antoni (Koprzywnica 1842/17)
  59. ---------- Kunegunda x Piróg Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1875/1)
  60. ---------- Magdalena x Krawczyk Jan (Działoszyce 1887/3)
  61. ---------- Magdalena x Nowakowski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1790/11)
  62. ---------- Magdalena x Slagorski Józef (Działoszyce 1874/5)
  63. ---------- Małgorzata x Moskwa Jakub (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/7)
  64. ---------- Małgorzata x Sokołowski Wojciech (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1891/3)
  65. ---------- Marcin x Grądziel Tekla (Koprzywnica 1852/38)
  66. ---------- Marcin x Przytylak Brygida (Łoniów 1823/186)
  67. ---------- Marianna x Kozieł Franciszek (Pierzchnica: wieś Szczecno 1881/3)
  68. ---------- Marianna x Kwiatkowski Teodor (Buczek 1873/8)
  69. ---------- Marianna x Piekoszewski Franciszek (Zielonki 1848/14)
  70. ---------- Marianna x Sałaszyńksi Jan (Kraków - św. Mikołaj 1829/5)
  71. ---------- Marianna x Wrocki Antoni (Koprzywnica 1860/48)
  72. ---------- Mateusz x Litwiński Marianna (Kraków - św. Florian 1818/62)
  73. ---------- Melchior x Mielczarz Gertruda (Dmenin 1747/4)
  74. ---------- Michał x Misiurski Małgorzata (Koprzywnica 1834/25)
  75. ---------- Michalina x Omyk Stanisław (Łomna 1893/3)
  76. ---------- Regina x Kozłowski Franciszek (Zielonki 1831/23)
  77. ---------- Salomea x Kula Józef (Działoszyce 1862/2)
  78. ---------- Teofil x Lisiecki Waleria (Łomna 1894/13)
  79. ---------- Tomasz x Reczek Agnieszka (Łoniów 1838/13)
  80. ---------- Tomasz x Wychowałek Joanna (Skórkowice 1887/3)
  81. ---------- Walenty x Piotrowski Tekla (Pierzchnica: wieś Szczecno 1820/3)
  82. ---------- Walenty x Sikora Małgorzata (Gnojno 1742/1)
  83. ---------- Wawrzyniec x Łochowski Zofia (Działoszyce 1861/6)
  84. ---------- Wawrzyniec x Płatek Tekla (Działoszyce 1848/1)
  85. ---------- Wawrzyniec x Stępień Marianna (Łoniów 1838/20)
  86. ---------- Wiktoria x Halinowski Kacper (Skórkowice 1871/2)
  87. ---------- Wojciech x Pojałowski Marianna (Zielonki 1832/9)
  88. ---------- Wojciech x Stachura Józefa (Łoniów 1839/16)
  89. ---------- Wojciech x Wójcik Józefa (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/7)
  90. ---------- Zofia x Dudek Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1894/4)
  91. ---------- Zofia x Schab Franciszek (Działoszyce 1833/10)
  92. ---------- Zuzanna x Czyżewski Stanisław (Bebelno 1885/6)
  93. Sobczykiewicz Leokadia x Ochociński Michał (Kazimierz Biskupi 1924/33)
  94. Sobczyński Bogumił x Wąsiczka Barbara (Gniew 1848/37)
  95. ---------- Jacek x Poniewierka Katarzyna (Gnojno 1848/25)
  96. ---------- Janina x Rusak Jan (Górzno k. Garwolina 1972/27)
  97. ---------- Józef x Kozera Katarzyna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1901/3)
  98. ---------- Józef x Staszewski Józefa Franciszka (Turek 1892/58)
  99. ---------- Katarzyna x Pietrzak Andrzej (Żelazna 1875/9)
  100. ---------- Kunegunda x Jopkiewicz Filip (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1817/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne