Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kossak (wyników 865):

  1. Kosiecki Błażej x Szmitka Balbina (Mileszki 1865/5)
  2. ---------- Jakub x Reysmuss Katarzyna (Gniew 1830/22)
  3. ---------- Teodor x Rzepk Ludwika (Gniew 1930/5)
  4. ---------- Weronika x Gass Paweł (Gniew 1915/3)
  5. ---------- Weronika x Gass Paweł (Gniew 1915/4)
  6. Kosieński Agnieszka x Woźniak Jan (Okrzeja 1825/26)
  7. ---------- Anna x Długoszek Józef (Okrzeja 1828/6)
  8. ---------- Antonina x Woźniak Paweł (Okrzeja 1825/42)
  9. ---------- Kunegunda x Wściślik Walenty (Dmenin 1730/1)
  10. ---------- Maciej x Sergiel Franciszka (Okrzeja 1824/14)
  11. ---------- Piotr x Barański Ewa (Białobrzegi 1848/5)
  12. ---------- Teressa Jadwiga x Kamieński Leon (Grodzisk Mazowiecki 1851/38)
  13. Kosieradzki Julianna x Wielądek Jan (Pniewnik 1870/11)
  14. ---------- Weronika x Kupiszewski Jakub (Pniewnik 1860/31)
  15. Kosierkiewicz Jadwiga x Sowiński Franciszek (Raciążek 1780/4)
  16. ---------- Marianna x Jęchrowski Mateusz (Raciążek 1795/5)
  17. ---------- Stanisław x Kaczmarek Rozalia (Bebelno 1901/12)
  18. Kosiewicz Andrzej x Piotr Magdalena (Gieczno 1813/8)
  19. Kosik Agnieszka x Długosz Paweł (Opole Lubelskie 1859/11)
  20. ---------- Antonina x Starek Franciszek (Opole Lubelskie 1859/79)
  21. ---------- Franciszka x Wroński Konstanty (Opole Lubelskie 1859/91)
  22. ---------- Marcin x Kania Franciszka (Opole Lubelskie 1858/7)
  23. Kosikowski Ignacy x Klein Małgorzata (Gniew 1920/56)
  24. ---------- Józef x Kurnowski Katarzyna (Raciąż 1862/17)
  25. Kosim Eleonora x Kulma Maciej (Pniewnik 1882/8)
  26. ---------- Ignacy x Żelazowski Felicja (Pniewnik 1882/24)
  27. ---------- Marianna x Ludwicki Jan (Pniewnik 1881/14)
  28. ---------- Waleria x Podgórski Jan (Pniewnik 1876/4)
  29. ---------- Wawrzyniec x Baran Franciszka (Pniewnik 1883/7)
  30. Kosin Rozalia x Chojnacki Jan (Bebelno 1789/5)
  31. Kosińsk Katarzyna x Kopaniarz Józef (Brok 1831/19)
  32. Kosiński Agata x Walczynski Wincenty (Rakoszyn 1833/6)
  33. ---------- Aleksander x Ostrowicz Marianna (Dmenin 1865/2)
  34. ---------- Andrzej x Twardowski Marianna (Buczek 1869/4)
  35. ---------- Aniela x Gudz Władysław (Kazimierz Biskupi 1925/24)
  36. ---------- Anna x Kęciak Józef (Okrzeja 1857/32)
  37. ---------- Anna x Radomiński Jakób (Koprzywnica 1855/22)
  38. ---------- Antoni x Janiszek Anna (Okrzeja 1852/35)
  39. ---------- Antoni x Parzelski Agnieszka (Skała 1816/3)
  40. ---------- Antoni x Żułtowski Anna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1767/10)
  41. ---------- Antonina x Bogusławski Józef (Nieborów 1838/6)
  42. ---------- Antonina x Gilowski Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1818/80)
  43. ---------- Antonina x Koper Andrzej (Łomna 1891/1)
  44. ---------- Apolonia x Klimek Józef (Turek 1893/12)
  45. ---------- Augustyn x Cuch Tekla (Okrzeja 1857/35)
  46. ---------- Barbara x Lipski Franciszek (Okrzeja 1852/15)
  47. Kosinski Eleonora x Bartosiewicz Kazimierz (Rakoszyn 1859/2)
  48. Kosiński Franciszek x Supryn Anna (Czemierniki 1813/1)
  49. ---------- Franciszek x Trojanowski Antonina (Łomna 1890/44)
  50. ---------- Franciszka x Buchlewicz Piotr (Skała 1842/4)
  51. ---------- Franciszka x Opieka Andrzej (Okrzeja 1858/45)
  52. ---------- Franciszka x Rewers Franciszek (Kazimierz Biskupi 1909/4)
  53. ---------- Halina x Gendek Marian (Górzno k. Garwolina 1971/12)
  54. ---------- Helena x Strzeszewski Ignacy (Płock 1887/65)
  55. ---------- Ignacy x Okoński Julianna (Koprzywnica 1851/19)
  56. ---------- Jadwiga x Chamerski Mateusz (Koprzywnica 1833/6)
  57. ---------- Jadwiga x Duczymiński Andrzej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1766/9)
  58. ---------- Jadwiga x Gągała Kazimierz (Okrzeja 1865/31)
  59. ---------- Jan x Banaszkiewicz Katarzyna (Koprzywnica 1832/8)
  60. Kosinski Jan x Eliszewski Maria (Gniew 1864/48)
  61. Kosiński Jan x Gałecki Katarzyna (Nieborów 1843/4)
  62. ---------- Jan x Gołembiowski Marianna (Kraków - Mariacka 1840/18)
  63. Kosinski Jan x Kiwaczyński Marianna (Gniew 1836/21)
  64. Kosiński Jan x Redner Katarzyna (Płock 1887/94)
  65. ---------- Jan x Sobieraj Jadwiga (Grodzisk Mazowiecki 1851/30)
  66. ---------- Józef x Chrzanowski Antonina (Klimontów 1876/3)
  67. ---------- Józef x Gajaszek Anna (Okrzeja 1865/12)
  68. ---------- Józef x Jędryszczyk Marianna (Brok 1816/17)
  69. ---------- Julianna x Kucharczyk Jan (Łoniów 1872/4)
  70. ---------- Karol x Kryczki Zofia (Okrzeja 1830/12)
  71. ---------- Katarzyna x Cendrowski Adam (Koprzywnica 1832/5)
  72. ---------- Katarzyna x Gawroński Bartłomiej (Koprzywnica 1836/12)
  73. ---------- Katarzyna x Krajza Jan (Brok 1816/5)
  74. ---------- Katarzyna x Zarkowski Tomasz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/90)
  75. ---------- Kazimiera x Bystrzonowski Feliks (Siercza, par. Wieliczka 1859/5)
  76. Kosinski Kazimierz x Borysi Elżbieta (Rakoszyn 1821/5)
  77. Kosiński Kazimierz x Krajza Katarzyna (Brok 1817/42)
  78. ---------- Kazimierz x Kwiatkowski Franciszka (Ludzisko 1833/0)
  79. ---------- Klemens x Wnęk Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/41)
  80. ---------- Konstanty x Sprawny Agnieszka (Dmenin 1867/17)
  81. ---------- Magdalena x Mortka Jan (Koprzywnica 1832/54)
  82. ---------- Małgorzata x Satalecki Jan (Kraków - Mariacka 1837/15)
  83. ---------- Małgorzata x Szczepankiewicz Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1820/4)
  84. ---------- Marcin x Wiśniewski Józefa (Kraków - św. Salwator 1839/16)
  85. ---------- Marian x Maternicki Julianna (Papowo Toruńskie 1872/35)
  86. ---------- Marianna x Baniecki Dawid (Gniew 1779/1)
  87. ---------- Marianna x Długoszek Franciszek (Okrzeja 1858/15)
  88. ---------- Marianna x Dziudzik Antoni (Okrzeja 1864/22)
  89. ---------- Marianna x Jędrychowski (Ogórek) Walenty (Skała 1882/24)
  90. ---------- Marianna x Kapciński Jan (Kraków - św. Florian 1842/18)
  91. Kosinski Marianna x Krępczyński Stanisław (Raciążek 1837/37)
  92. Kosiński Marianna x Kurdek Jan (Grocholice 1879/13)
  93. ---------- Marianna x Opieka Mateusz (Okrzeja 1865/10)
  94. ---------- Marianna x Osial Józef (Okrzeja 1849/43)
  95. ---------- Marianna x Piotrowski Walenty (Łomna 1883/25)
  96. ---------- Marianna x Styczkowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1818/14)
  97. ---------- Mateusz x Habuszowski Tekla (Kraków - św. Florian 1826/50)
  98. ---------- Michał x Seweryn Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1841/43)
  99. ---------- Nepomucen x Swardzicki Emilia (Bebelno 1826/1)
  100. ---------- Paweł x Kulbicki Marianna (Pniewnik 1829/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne