Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Biegaj (wyników 244):

  1. Bieńkowski Julianna x Makowski Franciszek (Gniew 1920/116)
  2. ---------- Kacper x Wielgus Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1844/7)
  3. ---------- Kajetan x Czapiowski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1816/9)
  4. ---------- Kazimierz x Legierski Salomea (Skórkowice 1862/1)
  5. ---------- Klemens x Sawicki Józefa (Płock 1863/24)
  6. ---------- Ludwika x Grabowski Michał (Pniewnik 1857/2)
  7. ---------- Łukasz x Kołdrasiński Katarzyna (Skórkowice 1866/13)
  8. ---------- Łukasz x Maryan Józefa (Skórkowice 1867/14)
  9. ---------- Łukasz x Sobiepański Marianna (Kraków - Mariacka 1837/5)
  10. ---------- Maciej x Kłepkowski Katarzyna (Kraków - św. Anna 1837/11)
  11. ---------- Maciej x Knap Petronela (Gnojno 1825/22)
  12. ---------- Magdalena x Kozera Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1832/2)
  13. ---------- Małgorzata x Kowalczyk Wawrzyniec (Skórkowice 1869/7)
  14. ---------- Marianna x Jercha Urban (Pierzchnica: wieś Gumienice 1841/1)
  15. ---------- Marianna x Majchrzak Wawrzyniec (Dmenin 1879/15)
  16. ---------- Marianna x Urbańczyk Andrzej (Skórkowice 1868/7)
  17. ---------- Michał x Oset Julianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1841/3)
  18. ---------- Michał x Rusek Ewa (Skórkowice 1867/11)
  19. Bienkowski Michał x Ugerski Anna (Barłożno 1842/13)
  20. Bieńkowski Mikołaj x Jaunszkowski Zofia (Kraków - św. Florian 1833/107)
  21. ---------- Paulina x Bielik Franciszek (Grudusk 1894/16)
  22. ---------- Tadeusz x Batorski Marianna (Łoniów 1820/237)
  23. ---------- Tomasz x Wielgus Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1831/1)
  24. ---------- Urszula x Paszkowski Grzegorz (Płock 1861/42)
  25. ---------- Walenty x Powałkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1836/4)
  26. ---------- Walery x Górowicz Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1817/3)
  27. Biesaj Marianna x Bąbiński Józef (Zielonki 1832/27)
  28. Bieschke Augusta x Prochyn Michał (Chwaszczyno 1878/14)
  29. Biesiacki Jadwiga x Stasinowski Stanisław (Grocholice 1883/13)
  30. ---------- Karol x Pyć Marianna (Mileszki 1860/10)
  31. ---------- Marianna x Szczeciński Maciej (Grocholice 1878/17)
  32. ---------- Salomea x Dobrowolski Stanisław (Grocholice 1881/7)
  33. Biesk Marianna x Matraszek Wojciech (Końskowola 1670/4)
  34. ---------- Regina x Falerka Jan (Końskowola 1646/16)
  35. Bieśko Małgorzata x Stępień Antoni (Przyłęk 1857/13)
  36. Bieszk Jakub x Lolek Franciszka (Chwaszczyno 1880/14)
  37. ---------- Joanna x Maślonkowski Franciszek (Barłożno 1916/14)
  38. Bieszka Marta x Labudda Franciszek (Barłożno 1917/5)
  39. Bieszke Michał x Worzeszke Anna (Chwaszczyno 1874/22)
  40. ---------- Zuzanna x Jablonski Jan (Chwaszczyno 1879/12)
  41. ---------- Zuzanna x Richert Jan Jakub (Chwaszczyno 1880/1)
  42. Bieżanowski Magdalena x Ciesielczyk Franciszek (Grocholice 1879/1)
  43. ---------- Marianna x Telążek Teofil (Grocholice 1886/15)
  44. ---------- Urszula x Habel Jan Nepomucen (Grocholice 1882/41)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne