Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do borzecki (wyników 1088):

  1. Borzęcki Anieli x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/6)
  2. ---------- Antoni x Janoszek Marianna (Kraków - Mariacka 1819/15)
  3. ---------- Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/27)
  4. ---------- Ewa x Kossowski Andrzej (Krysk 1874/4)
  5. ---------- Franciszek x Nowakowski Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1815/9)
  6. ---------- Jan x Jeliński Józefa (Mikołajewice 1870/23)
  7. ---------- Jan x Ruszkowski Zofia Ludwika (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1900/4)
  8. ---------- Józef x Mądrzyk Marianna (Borzykowa 1829/20)
  9. ---------- Katarzyna x Rychter Wacław (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/14)
  10. ---------- Katarzyna x Staszczyk Wojciech (Łoniów 1851/5)
  11. ---------- Katarzyna x Szczur Jan (Koprzywnica 1825/39)
  12. ---------- Ludwik x Banasik Rozalia (Borzykowa 1832/57)
  13. ---------- Ludwik x Kaleta Małgorzata (Borzykowa 1830/15)
  14. ---------- Łukasz x Trzaskacz Marianna (Borzykowa 1836/38)
  15. ---------- Marcin x Burdzion Marianna (Borzykowa 1842/19)
  16. ---------- Marianna x Chmielowiec Antoni (Koprzywnica 1840/2)
  17. ---------- Marianna x Konopczyński Antoni (Borzykowa 1842/5)
  18. ---------- Marianna x Rzepka Wojciech (Łoniów 1833/9)
  19. ---------- Roch x Cisowski Brygida (Borzykowa 1833/21)
  20. ---------- Salomea x Etgens Wacław (Kraków - Wszyscy Święci 1833/25)
  21. ---------- Tomasz x Gorczycki Balbina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/7)
  22. ---------- Tomasz Stanisław x Bliczyński Jozafata (Kraków - Mariacka 1814/23)
  23. ---------- Walenty x Chrzanowski Ewa (Gnojno 1746/2)
  24. ---------- Władysław x Kołakowski Florentyna (Grudusk 1892/16)
  25. Borzeczkowski Franciszek x Deja Agnieszka (Gniew 1919/109)
  26. ---------- Franciszek x Deja Agnieszka (Gniew 1919/110)
  27. Borzestowski Anastazja x Betlejarski Aleksander (Stężyca 1880/29)
  28. ---------- Feliks x Recław Julianna (Stężyca 1887/18)
  29. Borzeszkowski Szymon x Woięnowski Marianna (Raciąż 1797/12)
  30. Borzęta Antoni x Kopeć Marianna (Łoniów 1817/264)
  31. ---------- Jakub x Maj Agnieszka (Łoniów 1855/22)
  32. ---------- Krzysztof x Szostak Katarzyna (Łoniów 1815/37)
  33. ---------- Marcin x Sarzyński Magdalena (Łoniów 1833/24)
  34. ---------- Wincenty x Krupa Marianna (Łoniów 1815/183)
  35. Borzikiewicz Ewa x Szczepaniak Kazimierz (Gieczno 1820/13)
  36. Borziszkowski Andrzej x Grosz Justyna (Grabowo kościerskie 1851/3)
  37. Borzkowski Antoni x Dobrzański Tekla (Kraków - Boże Ciało 1815/23)
  38. ---------- Zdzisław x Górski Danuta (Barłożno 1939/2)
  39. Borzotowski Mateusz x Markowski Rozalia (Grabowo kościerskie 1847/11)
  40. Borzuchowski Aleksander x Łojewski Wanda (Grudusk 1890/6)
  41. ---------- Anastazja x Borkowski Antoni (Grudusk 1893/39)
  42. ---------- Feliksa x Pniewski Jan (Grudusk 1876/11)
  43. ---------- Franciszek x żmijewski Franciszka (Grudusk 1867/11)
  44. ---------- Gotliba x Wiśniewski Maciej (Grudusk 1874/20)
  45. ---------- Hipolit x Grembowski Franciszka (Wieniec 1806/483)
  46. ---------- Julianna x Kołakowski Maciej (Grudusk 1885/17)
  47. ---------- Marianna x Kwiatkowski Marian (Płock 1886/42)
  48. ---------- Rozalia x Rafalski Tytus (Grudusk 1878/10)
  49. ---------- Teofila x Noszaszewski (Nosarzewski?) Paweł (Grudusk 1880/10)
  50. ---------- Wacław x Wyrzykowski Maria (Płock 1887/4)
  51. ---------- Walenty x Olszewski Teofila (Grudusk 1875/19)
  52. Borzuski Jan x Woytaszek Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1820/10)
  53. Borzykowski Andrzej x Rupniewski Barbara (Gnojno 1761/9)
  54. ---------- Stanisław x Frankowski Wiktoria (Gnojno 1756/8)
  55. Borzym Agata x Nowakowski Jakub (Kraków - Mariacka 1818/33)
  56. ---------- Barbara x Jankowski Paweł (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/27)
  57. ---------- Ewa x Bojanowski Piotr (Papowo Toruńskie 1818/3)
  58. ---------- Franciszek x Krawczyk Justyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/4)
  59. ---------- Marcin x Rolka Helena (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1802/17)
  60. ---------- Walenty x Parus Katarzyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1787/29)
  61. Borzyn Jan x Dziób Helena (Czemierniki 1812/19)
  62. Borzyskowski Marianna x Wróblewski Rudolf (Grabowo kościerskie 1879/2)
  63. Borzysławski Maksymilian x Kłodnicki Joanna (Serokomla 1816/10)
  64. Borzystkowski Weronika x Pestka Bernard (Barłożno 1919/42)
  65. Borzyszkowski Anastazja x von Piroh Władysław (Grabowo kościerskie 1910/2)
  66. ---------- Andrzej x Ko_mski Antonia (Grabowo kościerskie 1884/9)
  67. ---------- Andrzej x Stenzel Antonia Marianna (Grabowo kościerskie 1886/4)
  68. ---------- Aniela x Solecki Jan (Gniew 1946/13)
  69. ---------- Anna x Krapkowski Józef (Grabowo kościerskie 1913/9)
  70. ---------- Antoni x Derra Marta (Grabowo kościerskie 1901/7)
  71. ---------- Antonia x Zelewski Hermann (Stężyca 1865/17)
  72. ---------- Antonina x Kropidłowski Franciszek (Grabowo kościerskie 1893/4)
  73. ---------- Antonina x Siryer Józef (Barłożno 1933/4)
  74. ---------- Barbara x Balowski Albert (Grabowo kościerskie 1901/15)
  75. ---------- Bartłomiej x Janowicz Marianna (Raciąż 1835/1)
  76. ---------- Feliks x Kita Jadwiga (Barłożno 1935/29)
  77. ---------- Filomena x Pirik Faustyn Józef (Grabowo kościerskie 1906/16)
  78. ---------- Helena Agnieszka x Berendt Karol (Raciąż 1899/17)
  79. ---------- Jan x Engler Augusta (Grabowo kościerskie 1879/6)
  80. ---------- Joanna x Chyła Paweł (Barłożno 1931/5)
  81. ---------- Julia x Horgath Jan August (Stężyca 1883/14)
  82. ---------- Katarzyna x Engler Michał (Grabowo kościerskie 1893/3)
  83. ---------- Łucja x Słowiński Jan (Grabowo kościerskie 1902/8)
  84. ---------- Marianna Aniela x Graffa Antoni Grzegorz (Raciąż 1904/7)
  85. ---------- Marianna x Stolz Józef Albert (Grabowo kościerskie 1888/2)
  86. ---------- Marta x Szczeblewski Alojzy (Barłożno 1928/6)
  87. ---------- Mieczysław x Stawicki Brygida (Gniew 1957/2)
  88. Borzyżkowski Franciszek x Kreft Julianna (Grabowo kościerskie 1883/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne