Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zawadowski (wyników 612):

  1. Zawadzki Angella x Baranek Stefan (Brok 1821/11)
  2. ---------- Aniela x Piłat Antoni (Gniew 1937/24)
  3. ---------- Aniela x Tomaszewski Erazm (Okrzeja 1836/17)
  4. ---------- Anna x Górski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1838/3)
  5. ---------- Anna x Kuchnecki Szymon (Kraków - Mariacka 1833/45)
  6. ---------- Antoni x Bonus Elżbieta (Gniew 1775/32)
  7. ---------- Antoni x Głębocki Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/2)
  8. ---------- Antoni x Nowakowski Anastazja (Dobrzejewice 1848/5)
  9. ---------- Antoni x Orłowski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/94)
  10. ---------- Antoni x Popiołkowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1813/31)
  11. ---------- Antoni x Urban Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1821/38)
  12. ---------- Antonina x Pieczyński Marcin (Kazimierz Biskupi 1832/35)
  13. ---------- Antonina x Sowa Karol (Okrzeja 1865/26)
  14. ---------- Bartłomiej x Piotr Katarzyna (Pniewnik 1764/85)
  15. ---------- Bogumiła x Sitnicki Walenty (Pniewnik 1783/258)
  16. ---------- Bronisław x Wychowałek Magdalena (Skórkowice 1884/1)
  17. ---------- Brygida x Pasternak Grzegorz (Gnojno 1843/5)
  18. ---------- Cecylia x Moskwa Szymon (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1823/4)
  19. ---------- Cyprian x Eliasz Aniela (Skórkowice 1879/5)
  20. ---------- Eleonora x Zieliński Józef (Płock 1888/87)
  21. ---------- Elżbieta x Ormianowski Marcin (Gniew 1778/29)
  22. ---------- Elżbieta x Ruczewski Józef (Gniew 1780/18)
  23. ---------- Emilia x Górski Józef (Pniewnik 1861/10)
  24. ---------- Emilia x Laskowski Grzegorz (Pniewnik 1842/11)
  25. ---------- Emilia x Świętochowski Edward (Pniewnik 1882/17)
  26. ---------- Ewa x Kwiatkowski Stanisław (Gniew 1775/14)
  27. ---------- Fabian x Grzybowski Marianna (Skórkowice 1888/15)
  28. ---------- Florentyna x Bielecki Stanisław (Pniewnik 1869/3)
  29. ---------- Franciszek x Dobrzelecki Marianna (Wieniec 1802/432)
  30. ---------- Franciszek x Jabłonski Anna (Gniew 1861/75)
  31. ---------- Franciszek x Kania Anna (Brok 1836/16)
  32. ---------- Franciszek x Koc Anna (Gniew 1833/44)
  33. ---------- Franciszek x Pawłowski Marianna (Wieniec 1787/247)
  34. ---------- Franciszek x Ternalski Franciszka (Bebelno 1828/10)
  35. ---------- Franciszek x Wielądek Helena (Pniewnik 1871/1)
  36. ---------- Franciszka x Buczek Szymon (Kraków - św. Szczepan 1841/40)
  37. ---------- Franciszka x Grabowski Maciej (Pniewnik 1838/13)
  38. ---------- Franciszka x Kordaś Łukasz (Kraków - św. Szczepan 1815/9)
  39. ---------- Franciszka x Lewy Ignacy (Mileszki 1874/14)
  40. ---------- Grzegorz x Zyśk Anna (Brok 1819/19)
  41. ---------- Helena x Sasiński Aleksander (Skała 1876/15)
  42. ---------- Hieronim x Łukaszczyk Elżbieta (Skórkowice 1887/6)
  43. ---------- Hortensja x Laskowski Grzegorz (Pniewnik 1836/14)
  44. ---------- Ignacy x Depiński Magdalena (Mileszki 1855/13)
  45. ---------- Ignacy x Kantorski Seweryna Marcjanna (Chlewiska 1838/33)
  46. ---------- Izabela x Kacerz Józef (Kraków - św. Szczepan 1847/20)
  47. ---------- Jadwiga x Zdrzejewski Michał (Dobrzejewice 1850/11)
  48. ---------- Jakub x Bogdan Marianna (Brok 1823/4)
  49. ---------- Jakub x Lenart Wiktoria (Skórkowice 1883/2)
  50. ---------- Jakub x Szkudelski Marianna (Kazimierz Biskupi 1856/16)
  51. ---------- Jan x Domagalski Zuzanna (Kraków - św. Florian 1819/75)
  52. ---------- Jan x Dunajski Magdalena (Gniew 1861/72)
  53. ---------- Jan x Jabłonka Katarzyna (Barłożno 1901/5)
  54. ---------- Jan x Juszczyk Brygida (Gnojno 1811/23)
  55. ---------- Jan x Litwicki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1818/1)
  56. ---------- Jan x Roguski Marianna (Pniewnik 1797/49)
  57. ---------- Jan x Skarzyński Katarzyna (Pniewnik 1826/4)
  58. ---------- Jan x Sztibor Teofila (Ostrów mazowiecka 1865/34)
  59. ---------- Jan x Trepka Elżbieta (Koprzywnica 1855/34)
  60. ---------- Jan x Wolnicki Józefa Karolina (Skała 1880/10)
  61. ---------- Józef x Górajski Franciszka (Grudusk 1875/26)
  62. ---------- Józef x Kowlski Ewa (Gniew 1768/15)
  63. ---------- Józef x Krysicki Józefa (Płock 1867/68)
  64. ---------- Józef x Kułakowski Konstancja (Lubraniec 1846/4)
  65. ---------- Józef x Myszkowski Andżelika (Żelazna 1889/24)
  66. ---------- Józef x Pawłowski Magdalena (Szumbar 1882/1)
  67. ---------- Józef x Pioterczak Marianna (Okrzeja 1836/1)
  68. ---------- Józef x Rajski Maria (Gniew 1928/29)
  69. ---------- Józef x Węgier Katarzyna (Nieborów 1811/18)
  70. ---------- Józefa x Braksal Kazimierz (Okrzeja 1844/14)
  71. ---------- Józefa x Podolski Teofil (Dmenin 1899/19)
  72. ---------- Józefa x Puszakowski Jan (Dobrzejewice 1857/15)
  73. ---------- Józefa x Redełkiewicz Andrzej (Kazimierz Biskupi 1894/28)
  74. ---------- Józefa x Strupiechowski Tomasz (Pniewnik 1847/7)
  75. ---------- Julia x Remz Leon (Kraków - Wszyscy Święci 1832/9)
  76. ---------- Julian x Lipski Bronisława (Klimontów 1863/3)
  77. ---------- Julianna x Bobielewicz Błażej (Kraków - Mariacka 1833/14)
  78. ---------- Julianna Helena x Czarnecki Józef Tomasz (Skała 1880/7)
  79. ---------- Karol x Zglenicki Marianna (Płock 1862/94)
  80. ---------- Karolina x Olszewski Szymon Karol (Chlewiska 1835/18)
  81. ---------- Katarzyna x Bobecki Jakub (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/32)
  82. ---------- Katarzyna x Bogusiewski Tadeusz (Pniewnik 1839/21)
  83. ---------- Katarzyna x Boroń Kazimierz (Gnojno 1822/51)
  84. ---------- Katarzyna x Kuś Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/58)
  85. ---------- Katarzyna x Makowski Józef (Prażmów 1903/18)
  86. ---------- Katarzyna x Neumann Karol (Gniew 1834/40)
  87. ---------- Katarzyna x Płutnikiewicz Bazyli (Hrubieszów 1856/21)
  88. ---------- Katarzyna x Zgoda Michał (Gniew 1827/38)
  89. ---------- Kazimierz x Pasis Apolonia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1840/2)
  90. ---------- Konstanty x Borkowski Marianna Amalia (Skała 1854/5)
  91. ---------- Konstanty x Zieliński Konstancja (Płock 1886/76)
  92. ---------- Krystyna x Roguski Wojciech (Pniewnik 1808/179)
  93. ---------- Laurenty x Szymanszcz Julia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1806/1)
  94. ---------- Ludwik x Sulikowski Marianna (Kraków - Mariacka 1838/49)
  95. ---------- Magdalena x Makulski Ignacy (Okrzeja 1841/27)
  96. ---------- Magdalena x Rybacki Krzysztof (Kazimierz Biskupi 1840/20)
  97. ---------- Maksymilian x Lorkowski Marta (Gniew 1914/53)
  98. ---------- Maksymilian x Lorkowski Marta (Gniew 1914/54)
  99. ---------- Małgorzata x Bazyl Jakub (Żelazna 1876/18)
  100. ---------- Małgorzata x Bazyl Jakub (Żelazna 1876/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne