Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zalewa (wyników 345):

  1. Zaleski Paulina x Kiliszek Andrzej (Okrzeja 1848/14)
  2. ---------- Rozalia x Sterański Ignacy (Kraków - św. Florian 1850/27)
  3. ---------- Stanisław x Gineyk Teresa (Łabunowo 1785/3)
  4. ---------- Walenty x Czarniecki Kornelia (Żelazna 1885/21)
  5. ---------- Weronika x Baranowski Józef (Okrzeja 1856/36)
  6. ---------- Wiktor x Kupiec Katarzyna (Pniewnik 1829/17)
  7. ---------- Wincenty x Gadzieński Teresa (Kraków - Boże Ciało 1850/4)
  8. Zalęski Wincenty x Hertman Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/20)
  9. Zaleski Zofia x Kurosad Jan Kanty (Klimontów 1823/102)
  10. ---------- Zuzanna x Besztok Jan (Ludzisko 1826/0)
  11. Zalesny Walenty x Czechowska Małgorzata (Połaniec 1873/16)
  12. Zaleszczon Regina x Kwietniewski Jakub (Bebelno 1753/1)
  13. Zaleta Jakub x Matys Anna (Podlesie 1693/1)
  14. Zaletna Urszula x Kurzawski Andrzej (Ludzisko 1839/0)
  15. Zalewa Agnieszka x Małecki (Balcer) Antoni (Kraków - św. Salwator 1850/43)
  16. ---------- Agnieszka x Szczypka Franciszek (Kraków - św. Salwator 1813/48)
  17. ---------- Józef x Głupczyk Franciszka (Kraków - św. Salwator 1846/38)
  18. ---------- Justyna x Sołtysik Wojciech (Kraków - św. Salwator 1849/27)
  19. ---------- Karol x Halik Zofia (Kraków - św. Salwator 1831/93)
  20. ---------- Karol x Prochal Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1813/108)
  21. ---------- Karol x Smoleński Wiktoria (Kraków - św. Anna 1844/1)
  22. ---------- Katarzyna x Wojtowicz Walenty (Kraków - Mariacka 1817/42)
  23. ---------- Katarzyna x Zioło Szczepan (Kraków - św. Salwator 1843/22)
  24. ---------- Kazimierz x Koziara Magdalena (Kraków - św. Salwator 1814/85)
  25. ---------- Maciej x Bratek Franciszka (Kraków - św. Salwator 1851/25)
  26. ---------- Maciej x Kordas Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1848/42)
  27. ---------- Magdalena x Gazel Józef (Kraków - św. Salwator 1841/19)
  28. ---------- Małgorzata x Pieczara Tomasz (Kraków - św. Salwator 1832/230)
  29. ---------- Marcin x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/26)
  30. ---------- Marianna x Konik Józef (Kraków - św. Salwator 1836/4)
  31. ---------- Marianna x Rydelski Piotr (Kraków - św. Salwator 1831/40)
  32. ---------- Paweł x Prochal Zofia (Kraków - św. Salwator 1816/22)
  33. ---------- Piotr x Kordas Józefa (Kraków - św. Salwator 1819/87)
  34. ---------- Piotr x Strapiewicz Magdalena (Kraków - św. Salwator 1828/82)
  35. ---------- Stanisław x Gąsiorek Justyna (Kraków - św. Salwator 1842/1)
  36. ---------- Wincenty x Poniedziałek Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1811/39)
  37. ---------- Wojciech x Kamiński Marianna (Kraków - św. Salwator 1825/122)
  38. ---------- Zofia x Poniedziałek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1835/47)
  39. Zaleway Ewa x Chomic Adam (Łabunowo 1814/7)
  40. Zalewiński Franciszek x Mazurkiewicz Małgorzata (Kraków - św. Anna 1821/12)
  41. Zalewka Anna x Majewski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1842/14)
  42. Zalewsczewicz Marianna x Piertewicz Stanisław (Raciążek 1760/15)
  43. Zalewska Marianna x Budzynski Wojciech (Wąsosze k. Konina 1842/11)
  44. ---------- Marianna x Napora (Osmala) Mikołaj (Połaniec 1820/40)
  45. Zalewski Adam x Gesek Konstancja (Grudusk 1888/10)
  46. ---------- Adam x Piotrowski Marianna (Jampol 1842/5)
  47. ---------- Agnieszka x Katun Jan (Czermno 1834/2)
  48. ---------- Aleksander x Pętkowski Agnieszka (Gnojno 1819/30)
  49. ---------- Amelia x Kuch_ Franciszek (Gniew 1864/39)
  50. ---------- Andrzej x Grabowski Barbara (Pniewnik 1839/20)
  51. ---------- Andrzej x Sokołowski Aniela (Raciążek 1760/8)
  52. ---------- Anna x Blenski Józef (Gniew 1846/5)
  53. ---------- Anna x Klimowicz Antoni (Kościelec pow. kaliski 1856/11)
  54. ---------- Anna x Kosmowski Jakub (Gniew 1814/21)
  55. ---------- Anna x Kowalski Stanisław (Gniew 1788/14)
  56. ---------- Anna x Roguski Mateusz (Pniewnik 1858/22)
  57. ---------- Anna x Smentowski Józef (Gniew 1838/38)
  58. ---------- Anna x Wielewski Jan (Raciąż 1842/13)
  59. ---------- Anna x Wilenski Kazimierz (Gniew 1779/38)
  60. ---------- Antoni x Dombrowski Dorota (Gniew 1808/39)
  61. ---------- Antonina x Grabowski Leopold (Płock 1864/16)
  62. ---------- Augustyna x Wera Walerian (Stężyca 1881/27)
  63. ---------- Barbara x Pawski Franciszek (Papowo Toruńskie 1888/6)
  64. ---------- Bartłomiej x Neyman Katarzyna (Gniew 1777/4)
  65. ---------- Bernard x Wasielewski Łucja (Gniew 1950/43)
  66. ---------- Błażej x Pieniążek Kunegunda (Klimontów 1814/82)
  67. ---------- Bolesław x Słodowski Helena (Gniew 1922/13)
  68. ---------- Dorota x Murawski Paweł (Gniew 1784/17)
  69. ---------- Eleonora x Nojszewski Józef (Pniewnik 1852/2)
  70. ---------- Elżbieta x Pilczek Franciszek (Gniew 1866/35)
  71. ---------- Ewa x Zachoszcz Paweł (Trzebieszów 1813/417)
  72. ---------- Feliks x Kłościński Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1816/24)
  73. ---------- Feliks x Markowski Aniela (Szumbar 1883/5)
  74. ---------- Filipina x Węgrowski Gabriel (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/19)
  75. ---------- Filomena x Langowski Michał (Gniew 1866/16)
  76. ---------- Florian x Walaszczyk Emilia (Mileszki 1864/8)
  77. ---------- Franciszek x Brzostek Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1863/27)
  78. ---------- Franciszek x Kuligowski Marianna (Pniewnik 1834/14)
  79. ---------- Franciszek x Majewski Weronika (Gniew 1857/80)
  80. ---------- Franciszek x Piotrowski Wiktoria (Pniewnik 1853/2)
  81. ---------- Franciszek x Porzycki Julianna (Grudusk 1880/19)
  82. ---------- Franciszek x Rocłowka Katarzyna (Gniew 1829/30)
  83. ---------- Franciszek x Świętochowski Rozalia (Pniewnik 1859/23)
  84. ---------- Franciszek x Warowny Helena (Górzno k. Garwolina 1930/20)
  85. ---------- Franciszka x Kloefs Karol (Kraków - św. Krzyż 1835/13)
  86. ---------- Franciszka x Madziąg Leon (Gniew 1909/20)
  87. ---------- Franciszka x Olszewski Karol (Hrubieszów 1868/4)
  88. ---------- Franciszka x Rajkowski Józef (Łoniów 1870/8)
  89. ---------- Gertruda x Marcyk Mikołaj (Brok 1818/24)
  90. ---------- Gertruda x Puzdrowski Teofil (Grabowo kościerskie 1931/8)
  91. ---------- Gustaw Rudolf x Marcinkowski Genowefa (Gniew 1920/66)
  92. ---------- Helena x Bolta Jan (Gniew 1827/5)
  93. ---------- Helena x Kacki Józef (Gniew 1812/11)
  94. ---------- Helena x Wrublewski Józef (Klimontów 1869/5)
  95. ---------- Hipolit x Witkowski Marianna (Pabianice 1858/53)
  96. ---------- Ignacy x Fleming Marianna (Raciąż 1869/14)
  97. ---------- Irena x Kolekła Stanisław (Raciąż 1946/32)
  98. ---------- Jadwiga x Ciechanowski Antoni (Papowo Toruńskie 1807/4)
  99. ---------- Jadwiga x Milarski Tomasz (Koprzywnica 1846/21)
  100. ---------- Jakub x Bielicki Apolonia (Gniew 1784/32)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne