Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Zabłocki (wyników 220):

  1. Zabłonski Franciszka x Drozd Jan (Gniew 1865/4)
  2. Zablonski Herman x Pirsch Teofila (Gniew 1890/36)
  3. Zabloski Jan x Bigus Katarzyna (Gniew 1804/27)
  4. Zabłotny Ewa x Rux Jan (Papowo Toruńskie 1835/6)
  5. Zabocki Rafał x Drzewicki Aniela (Raciąż 1997/3)
  6. Zabojski Krystna x Gałązka Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/34)
  7. Zabonik Franciszka x Romanowski Sylwester (Jeżów 1813/1)
  8. Zaborek Marcin x Maszczyk Ewa (Chlewiska 1837/36)
  9. Zaborowicz Anna x Pałucki Ludwik (Kazimierz Biskupi 1889/17)
  10. ---------- Balbina x Sarbiak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1898/15)
  11. ---------- Franciszka x N. N. (Kazimierz Biskupi 1916/13)
  12. ---------- Teofila x Pałaszyński Józef (Kazimierz Biskupi 1899/7)
  13. Zaborowska Petronela x Mikulski Wincenty (Tubądzin k. Warty 1863/1)
  14. Zaborowski Adam x Antosiak Józefa (Grudusk 1873/6)
  15. ---------- Agata x Rompa Konstanty (Stężyca 1874/8)
  16. ---------- Alfons x Klejsmyt Anna (Grabowo kościerskie 1939/3)
  17. ---------- Andrzej x Jasek Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1851/42)
  18. ---------- Andrzej x Skupiewski Aleksandra (Pniewnik 1864/16)
  19. ---------- Anna x Kowalski Tomasz (Gniew 1809/21)
  20. ---------- Anna x Myszk Jan (Stężyca 1888/15)
  21. ---------- Antoni x Walencki Paulina (Stężyca 1874/19)
  22. ---------- August x Paradowski Agnieszka (Gniew 1941/28)
  23. ---------- Augustyn x Grzybowski Marianna (Czermno 1827/4)
  24. ---------- Faustyna x Perzanowski Fortunat (Grudusk 1878/5)
  25. ---------- Franciszek x Dublinowski Paulina (Stężyca 1885/16)
  26. ---------- Franciszek x Jankowski Franciszka (Stężyca 1862/18)
  27. ---------- Franciszek x Jasiński Elżbieta (Mileszki 1857/39)
  28. ---------- Franciszek x Jereczek Maria Marta (Grabowo kościerskie 1932/12)
  29. ---------- Franciszek x Tusk Franciszka (Stężyca 1872/4)
  30. ---------- Franciszek x Wierzba Józefina (Stężyca 1884/20)
  31. ---------- Franciszka x Czaja Jan (Stężyca 1887/6)
  32. ---------- Franciszka x Jach Teodor (Stężyca 1881/17)
  33. ---------- Helena x Dąfeli Jan (Płock 1864/2)
  34. ---------- Jan x Bielawa Bibiana (Stężyca 1897/16)
  35. ---------- Jan x Hoppa Anna (Stężyca 1867/18)
  36. ---------- Jan x Keller Magdalena (Stężyca 1882/22)
  37. ---------- Jan x Kleysmit Józefina (Stężyca 1872/23)
  38. ---------- Jan x Kostuch Weronika (Stężyca 1871/6)
  39. ---------- Józef x Gajewski Krystyna (Gniew 1962/12)
  40. ---------- Józef x Kaniewski Franciszka (Turek 1890/29)
  41. ---------- Józef x Maj Franciszka (Gródek 1887/6)
  42. ---------- Józefa x Baran Jan (Pniewnik 1855/13)
  43. ---------- Józefina x Dułak Albrecht (Stężyca 1867/13)
  44. ---------- Józefina x Szulta Stanisław (Stężyca 1885/12)
  45. ---------- Julianna x Berliński Józef (Czermno 1864/8)
  46. ---------- Katarzyna x Drywa Piotr (Stężyca 1866/7)
  47. ---------- Katarzyna x Kurszewski Jan (Stężyca 1890/12)
  48. ---------- Katarzyna x Syldatk Jan (Stężyca 1884/8)
  49. ---------- Konstanty x Brzozowski Agnieszka (Szumbar 1856/3)
  50. ---------- Konstanty x Ginter Zofia (Kraków - św. Anna 1834/14)
  51. ---------- Konstanty x Miednicki Marianna (Szumbar 1847/1)
  52. ---------- Magdalena x Baryasz Łukasz (Mileszki 1850/11)
  53. ---------- Magdalena x Krzywaniak Józef (Mileszki 1848/31)
  54. ---------- Małgorzata x Sobieski Marceli (Papowo Toruńskie 1850/25)
  55. ---------- Maria x Krzykowski Wiktor (Płock 1888/27)
  56. ---------- Marianna x Konkol Bazyli (Stężyca 1874/24)
  57. ---------- Marianna x Kulas Jakub (Stężyca 1890/11)
  58. ---------- Marianna x Pudlarz Ludwik (Mileszki 1847/14)
  59. ---------- Marianna x Wosk Michał (Raciążek 1853/15)
  60. ---------- Marianna x Zwara Mateusz (Stężyca 1876/22)
  61. ---------- Marta x Jakubek Piotr Paweł (Grabowo kościerskie 1932/3)
  62. ---------- Michał x Buszman Józefina (Stężyca 1891/13)
  63. ---------- Michał x Dawidowski Barbara (Stężyca 1866/26)
  64. ---------- Michał x Kropidłowski Franciszka (Stężyca 1883/8)
  65. ---------- Mikołaj x Karwowski Franciszka (Rogotwórsk 1834/17)
  66. ---------- Mikołaj x Woś Antonina (Opole Lubelskie 1860/29)
  67. ---------- Mikołaj x Woźnica Jadwiga (Kraków - Mariacka 1819/82)
  68. ---------- Paulina x Cichosz Marcin (Stężyca 1894/23)
  69. ---------- Paulina x Rolbiecki Jan (Stężyca 1880/9)
  70. ---------- Paulina x Wilma Marcin (Stężyca 1871/14)
  71. ---------- Piotr x Rabczyński Anastazja (Hrubieszów 1838/21)
  72. ---------- Rozalia x Gierszewski Jan (Stężyca 1896/29)
  73. ---------- Teodor x Okrój Franciszka (Stężyca 1883/1)
  74. ---------- Teofil x Szulist Marta (Stężyca 1899/2)
  75. ---------- Teofila x Baranowski Ludwik (Czermno 1860/1)
  76. ---------- Tomasz x Małkowski Elżbieta (Gniew 1805/27)
  77. ---------- Wincenty x Strójkowski Marianna (Stężyca 1876/7)
  78. ---------- Wojciech x Loszak Józefa (Dobrzejewice 1857/2)
  79. ---------- Wojciech x Solpa Marianna (Opole Lubelskie 1859/60)
  80. ---------- Zofia x Dacka Józef (Opole Lubelskie 1859/68)
  81. ---------- Zuzanna x Konkol Juliusz (Stężyca 1869/8)
  82. ---------- Zuzanna x Lasocki Tomasz (Jeżów 1820/37)
  83. ---------- Zuzanna x Sylka Józef (Stężyca 1865/3)
  84. Zaborska Katarzyna x Mazur Teodor (Bełżyce 1830/29)
  85. Zaborski Agata x Baran Bartłomiej (Bełżyce 1834/12)
  86. ---------- Feliks x Rumper Brygida (Podlesie 1797/1)
  87. ---------- Franciszek x Skrzypek Małgorzata (Bełżyce 1833/18)
  88. ---------- Franciszka x Pawłowski Edward Kalikst (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/169)
  89. ---------- Joanna x Formicki Grzegorz (Przyłęk 1856/4)
  90. ---------- Józef x Pawłowski Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1814/38)
  91. ---------- Józefina x Nowopolski Andrzej (Barłożno 1850/15)
  92. ---------- Konstancja x Dekutowski Karol (Kraków - Mariacka 1821/29)
  93. ---------- Maciej x Lipinski Marianna (Dobrzejewice 1857/10)
  94. Zabórski Michał x Kolbus Antonina (Skórkowice 1866/17)
  95. Zaborski Michał x Mazur Salomea (Bełżyce 1833/8)
  96. ---------- Wawrzyniec x Brzostkowicz Apolonia (Przyłęk 1855/4)
  97. ---------- Wincenty x Woźniak Jadwiga (Bełżyce 1833/13)
  98. Zabrenski Franciszek x Gatz Anna (Raciąż 1870/11)
  99. Zabrocki Anna x Malza Fryderyk (Gniew 1810/18)
  100. ---------- Edmund x Łyczywek Jadwiga (Raciąż 1975/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne