Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wolewski (wyników 356):

  1. Wolff Józef x Chrzonowski Anna (Gniew 1858/68)
  2. ---------- Juliusz x Doering Pelagia (Gniew 1921/14)
  3. ---------- Katarzyna x Draszanowski Teodor (Barłożno 1824/9)
  4. ---------- Ludwik x Matyski Antonina (Hrubieszów 1862/21)
  5. ---------- Michał x Kruszyński Justyna (Grabowo kościerskie 1881/4)
  6. ---------- Olimpia x Kamieński Samuel (Kraków - Mariacka 1842/27)
  7. ---------- Robert x Wątka Bolesława (Gniew 1924/13)
  8. ---------- Rudolf x Ernist Joanna (Gniew 1923/38)
  9. ---------- Wincenty x Morbitzer Tekla (Kraków - Mariacka 1820/82)
  10. Wolfgang Jan x Jagunasinski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1812/15)
  11. Wolfgram Wilhelm x Grabowski Apolonia (Kraków - św. Salwator 1827/87)
  12. Wolfkraum Wilhelm x Mrowiec Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1832/3)
  13. Wolfowicz Brenda x Pinkasowicz Zelman (Łoniów 1819/294)
  14. ---------- Hana x Hersztemblim Cela (Okrzeja 1825/62)
  15. ---------- Margiela x Zelnam Brochnan (Okrzeja 1824/28)
  16. ---------- Ruda x Pinkwass Maytach (Łoniów 1818/115)
  17. Wolfschlegr Anna x Schreiber Franciszek (Raciąż 1827/5)
  18. Wolgiemut Ferdynand x Paryłowski Agnieszka Apolonia (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/23)
  19. Wolhgram Wilhelm x Rutkowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1822/31)
  20. Wolicki Jan x Zentek Julianna (Kraków - Mariacka 1835/30)
  21. ---------- Joachim x Gryblaś Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1860/2)
  22. Wolik Józef x Szmidt Marta (Barłożno 1923/25)
  23. ---------- Wojciech x Maciejewski Julianna (Barłożno 1821/7)
  24. Woliniak Marianna x Włodarczyk Jan (Kazimierz Biskupi 1933/37)
  25. Woliński Agnieszka x Choynacki Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/7)
  26. ---------- Andrzej x Górski Scholastyka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/1)
  27. ---------- Andrzej x Janik Karolina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/32)
  28. ---------- Egidiusz x Hanulak Marianna (Dmenin 1797/5)
  29. ---------- Honorata x Kowalski Józef (Kraków - Mariacka 1832/96)
  30. ---------- Jan x Karpiel Anna (Domosławice, wieś Domosławice 1873/3)
  31. ---------- Józef x Nejdlinger Karolina (Koprzywnica 1856/46)
  32. ---------- Kazimierz x Kapuśniak Katarzyna (Luszyn 1849/15)
  33. ---------- Ludwik x Komarek Albina (Hrubieszów 1863/23)
  34. ---------- Ludwik x Komarek Albina (Hrubieszów 1869/23)
  35. Wolinski Maria x Ernest Maciej (Gniew 1858/22)
  36. Woliński Marianna x Markiewicz Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1828/15)
  37. ---------- Marianna x Paszkiewicz Jan (Hrubieszów 1841/13)
  38. Wolinski Nikodem x Ćwik Marianna (Gniew 1844/62)
  39. Woliński Paweł x Różak Franciszka (Domosławice, wieś Faliszewice 1880/2)
  40. ---------- Roch x Przybylski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1835/2)
  41. ---------- Teresa x Ochocki Antoni (Kazimierz Biskupi 1851/5)
  42. ---------- Tomasz x Krysztofowicz Janina (Kazimierz Biskupi 1921/3)
  43. Wolk Adolf x Lipka Katarzyna (Gniew 1910/28)
  44. Wölk Bernard x Stawicki Helena (Gniew 1898/17)
  45. Wolk Halina x Pielecki Bruno (Gniew 1947/10)
  46. ---------- Irena x Draschanowski Jan (Gniew 1942/52)
  47. ---------- Rozyna x Szendel Krystian (Jeżów 1821/21)
  48. ---------- Wilhelm x Maryszewski Anna (Gniew 1836/39)
  49. Wolka Wilhelm x Wysocki Katarzyna (Gniew 1850/71)
  50. Wolkiewicz Julianna x Siebert Gottlieb (Dobrzejewice 1843/1)
  51. ---------- Katarzyna x Gitzka Melchior (Raciążek 1853/4)
  52. Wolkmann Karol x Freütak Anna (Gniew 1818/47)
  53. Wolkoski Grzegorz x Matysiak (Matysionka) Franciszka (Dmenin 1774/4)
  54. Wollehr Michał x Gorecki Marianna (Raciąż 1876/16)
  55. Wollenberg Julianna x Przybyszewski Jan (Papowo Toruńskie 1888/8)
  56. ---------- Maria x Florkowski Dawid (Gniew 1865/57)
  57. Woller Jakub x Grzyb Marianna (Gniew 1855/62)
  58. Wollert Agnieszka x Kozielecki Jacek (Raciąż 1995/4)
  59. ---------- Julianna x Cerocki Stefan (Grabowo kościerskie 1875/6)
  60. Wollff Krystian x Porsz Marianna (Gniew 1772/38)
  61. Wollmann Franciszek x Rajkowski Anna (Gniew 1863/76)
  62. Wollschlaeger Jan x Itrich Józefina (Grabowo kościerskie 1859/6)
  63. Wollschlager Jan x Fedtka Franciszka (Raciąż 1914/11)
  64. ---------- Józef x Deja Ewa (Raciąż 1899/28)
  65. Wollschleger Bernard x Gajda Matylda (Gniew 1886/15)
  66. ---------- Grzegorz x Pnik Anna (Raciąż 1821/5)
  67. ---------- Józefina x Freda Jan (Grabowo kościerskie 1865/3)
  68. ---------- Marianna x Behnke Karol (Raciąż 1849/8)
  69. ---------- Marianna x Grzonkowski Grzegorz (Raciąż 1844/2)
  70. Wollschon Karol x Itrych Elżbieta (Chwaszczyno 1879/4)
  71. ---------- Ludwika x Kaschuba Józef (Chwaszczyno 1877/2)
  72. ---------- Rozalia x Schenk Jan (Chwaszczyno 1879/13)
  73. Wolma Krystian x Tobolski Elżbieta (Gniew 1795/43)
  74. Wolmowski Jan x Englik Franciszka (Gniew 1874/7)
  75. Wolna Joanna x Brzeziński Marian (Grabowo kościerskie 1939/5)
  76. Wolnarek Jan x Szalk Agnieszka (Barłożno 1753/10)
  77. Wolniak Antoni x Górniak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1862/18)
  78. ---------- Ewa x Powała Wojciech (Górzno k. Garwolina 1758/9)
  79. ---------- Małgorzata x Tumaszewski Feliks (Pabianice 1857/64)
  80. Wolniakowski Franciszek x Powałkiewicz Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1871/1)
  81. Wolnicki Antoni x Kamieński Anna (Mileszki 1864/19)
  82. ---------- Antonina x Janiszewski Erazm (Mileszki 1855/11)
  83. ---------- Balcer x Rybak Katarzyna (Dmenin 1852/7)
  84. ---------- Dorota x Węgrzynowicz Szymon (Dmenin 1852/6)
  85. ---------- Jan x Franczak Elżbieta (Mileszki 1871/14)
  86. ---------- Jan x Potasiński Antonina (Mileszki 1858/7)
  87. ---------- Józef x Kraska Agata (Mileszki 1858/46)
  88. ---------- Józef x Owczarek Józefa (Mileszki 1853/29)
  89. ---------- Józefa Karolina x Zawadzki Jan (Skała 1880/10)
  90. ---------- Józefa x Śniady Walenty (Mileszki 1851/26)
  91. ---------- Julianna x Kańczucki Wojciech (Mileszki 1849/8)
  92. ---------- Julianna x Szauer Władysław (Mileszki 1864/23)
  93. ---------- Kazimierz x Gręźlik Marianna (Papowo Toruńskie 1788/6)
  94. ---------- Waleria x Obadowski Ludwik (Hrubieszów 1861/15)
  95. ---------- Wojciech x Dudk Marcjanna (Irządze 1811/23)
  96. Wolnicz Katarzyna x Racz Grzegorz (Dzierzgów 1831/16)
  97. Wolniczyk Andrzej x Marciniak Teresa (Kościelec pow. kaliski 1859/10)
  98. ---------- Stanisław x Klejn Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1863/7)
  99. ---------- Stanisław x Kużawa Tekla (Kościelec pow. kaliski 1856/2)
  100. Wolniewicz Antoni Filip x Masłowski Marianna (Jeżów 1819/35)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne