Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wojcikowicz (wyników 595):

  1. Wojciechowski Aleksandra x Orowiecki Zygmunt (Górzno k. Garwolina 1952/19)
  2. ---------- Anastazja x Damczewski Michał (Mileszki 1859/34)
  3. ---------- Anastazja x Zając Józef (Górzno k. Garwolina 1950/47)
  4. ---------- Anastazy x Weiderd Gertruda (Barłożno 1937/19)
  5. ---------- Andrzej x Baumagartner Marianna (Hrubieszów 1857/29)
  6. ---------- Andrzej x Chłoń Kunegunda (Działoszyce 1884/15)
  7. ---------- Andrzej x Chudziak Katarzyna (Wieniec 1785/226)
  8. ---------- Andrzej x Domański Magdalena (Czermno 1864/13)
  9. ---------- Andrzej x Dzidkowski Magdalena (Skórkowice 1874/6)
  10. ---------- Andrzej x Kmieciakowa Franciszka (Wieniec 1794/345)
  11. ---------- Andrzej x Kołodzieyczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1844/34)
  12. ---------- Andrzej x N. Anna (Wieniec 1769/91)
  13. ---------- Aniela x Ostrowski Józef (Nieborów 1828/7)
  14. ---------- Anna x Bunia Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1818/11)
  15. ---------- Anna Dorota x Adamczyk Augustyn (Grodzisk Mazowiecki 1847/9)
  16. ---------- Anna x Jabłecki Szymon (Barłożno 1774/4)
  17. ---------- Anna x Kowalski Wincenty (Lgota Wielka 1862/5)
  18. ---------- Anna x Lipa Franciszek (Koprzywnica 1858/24)
  19. ---------- Anna x Ślęzakoski Alexander (Koprzywnica 1836/29)
  20. ---------- Anna x Szafrankiewicz Marcin (Raciążek 1772/1)
  21. ---------- Antoni x Biskupski Ludwika (Dmenin 1869/6)
  22. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Grudusk 1874/5)
  23. ---------- Antoni x Piórkowski Joanna (Papowo Toruńskie 1883/9)
  24. ---------- Antoni x Rzepecki Katarzyna (Grocholice 1883/40)
  25. ---------- Antonina x Kowalczowski Stanisław (Rakoszyn 1853/3)
  26. ---------- Antonina x Kuchta Ignacy (Gniew 1857/45)
  27. ---------- Augustyn x Lichtoń Marianna (Koprzywnica 1845/28)
  28. ---------- Augustyn x Stroński Marianna (Kraków - Mariacka 1815/30)
  29. ---------- Balbina x Hildebrandt Antoni (Gniew 1929/18)
  30. ---------- Balbina x Sobolewski Piotr (Mileszki 1853/36)
  31. ---------- Barbara x Kaffke Marcin (Gniew 1864/13)
  32. ---------- Barbara x Szydłowski Wincenty (Jeżów 1811/42)
  33. ---------- Bartłomiej x Maternicki Weronika (Papowo Toruńskie 1853/7)
  34. ---------- Bartłomiej x Pokorski Franciszka (Papowo Toruńskie 1868/17)
  35. ---------- Bogumił x Gralak Agnieszka (Jeżów 1811/24)
  36. ---------- Bolesław x Mendyk Helena (Kazimierz Biskupi 1931/44)
  37. ---------- Bronisława x Lament Stanisław (Turek 1889/87)
  38. ---------- Bruno x Kotlenga Klara (Gniew 1941/14)
  39. ---------- Brygida x Zagrajek Andrzej (Grodzisk Mazowiecki 1847/26)
  40. ---------- Cyprian x Przyboszczanka Marianna (Skórkowice 1878/24)
  41. ---------- Eleonora x Jastrzębowski Franciszek Adam (Luszyn 1845/11)
  42. ---------- Eleonora x Paroliński Wincenty (Hrubieszów 1875/12)
  43. ---------- Elżbieta x Dunajski Jan (Gniew 1873/25)
  44. ---------- Elżbieta x Odrowski Franciszek (Gniew 1872/12)
  45. ---------- Elżbieta x Stawski Józef (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/11)
  46. ---------- Elżbieta x Szymański Wincenty (Kraków - Boże Ciało 1827/7)
  47. ---------- Feliks x Piątek Marianna (Połaniec 1824/11)
  48. ---------- Franciszek x Chojnacki Katarzyna (Lubraniec 1841/21)
  49. ---------- Franciszek x Daderowicz Katarzyna (Wąsosze k. Konina 1833/4)
  50. ---------- Franciszek x Królik Tekla (Kiczki 1805/8)
  51. ---------- Franciszek Ksawery x Sawiczewski Julia (Kraków - św. Salwator 1850/13)
  52. ---------- Franciszek x Mańkowski Genowefa (Górzno k. Garwolina 1954/23)
  53. ---------- Franciszek x Ostrowski Barbara (Kraków - św. Florian 1819/31)
  54. ---------- Franciszek x Panczyk Jadwiga (Lgota Wielka 1864/6)
  55. ---------- Franciszek x Rogulski Franciszka (Ludzisko 1838/0)
  56. ---------- Franciszek x Spychała Marianna (Połaniec 1820/12)
  57. ---------- Franciszek x Strózik Helena (Gnojno 1860/32)
  58. ---------- Franciszek x Stucki Maria Łucja (Raciąż 1964/13)
  59. ---------- Franciszka x Bania Michał (Kraków - św. Florian 1828/55)
  60. ---------- Franciszka x Dronzkowski Stanisław (Gniew 1889/8)
  61. ---------- Franciszka x Kudaszewicz Andrzej (Kraków - św. Krzyż 1852/1)
  62. ---------- Franciszka x Lisowski Michał (Kraków - Mariacka 1841/42)
  63. ---------- Franciszka x Sokołowski Paweł (Mileszki 1867/14)
  64. ---------- Franciszka x Szymański Antoni (Brok 1836/44)
  65. ---------- Genowefa x Błażejczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1943/1)
  66. ---------- Gertruda x Brzeziński Jan (Gniew 1946/15)
  67. ---------- Henryk x Kotlenga Genowefa (Gniew 1967/26)
  68. ---------- Henryk x Stroiwąs Zofia (Gniew 1957/35)
  69. ---------- Honorata x Baczkiewicz Jan (Kraków - Mariacka 1832/144)
  70. ---------- Ignacy x Bukowiecki Elżbieta (Pabianice 1858/59)
  71. ---------- Ignacy x Jasielski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1839/22)
  72. ---------- Jadwiga x Kurach Stanisław (Górzno k. Garwolina 1946/27)
  73. ---------- Jadwiga x Nerka Jakób (Koprzywnica 1833/28)
  74. ---------- Jadwiga x Zasępa Jakub (Dmenin 1855/7)
  75. ---------- Jakub x Hetmański Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1849/21)
  76. ---------- Jakub x Paprocki Marianna (Czermno 1862/13)
  77. ---------- Jakub x Świętowski Anna (Barłożno 1774/6)
  78. ---------- Jan x Buyski Dorota (Barłożno 1758/8)
  79. ---------- Jan x Glinski Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/74)
  80. ---------- Jan x Hus Apolonia (Surhów 1861/10)
  81. ---------- Jan x Kaczorowski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/26)
  82. ---------- Jan x Kowalczyk Marianna (Grocholice 1880/21)
  83. ---------- Jan x Kucharski Władysława (Płock 1866/24)
  84. ---------- Jan x Kukakwka Gertruda (Raciąż 1963/1)
  85. ---------- Jan x Kuligowski Brazeda (Lubraniec 1843/13)
  86. ---------- Jan x Lewandowski Marianna (Papowo Toruńskie 1875/15)
  87. ---------- Jan x Oleszczuk Marianna (Hrubieszów 1817/9)
  88. ---------- Jan x Ryczkowski Marianna (Koprzywnica 1823/39)
  89. ---------- Jan x Włok Teresa (Rakoszyn 1837/7)
  90. ---------- Jan x Zagrodzki Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1800/1)
  91. ---------- Joanna x Gapski Tomasz (Gniew 1882/16)
  92. ---------- Józef x Malanowski Józefa (Płock 1862/78)
  93. ---------- Józef x NN Katarzyna (Barłożno 1881/4)
  94. ---------- Józef x Prochalski Małgorzata (Kraków - św. Florian 1816/19)
  95. ---------- Józef x Waszczyński Teofila (Mileszki 1872/14)
  96. ---------- Józefa x Jóźwik Ignacy (Czermno 1864/12)
  97. ---------- Józefa x Krakowiak Józef (Grodzisk Mazowiecki 1847/12)
  98. ---------- Józefa x Nowakowski Tomasz (Kraków - Boże Ciało 1833/4)
  99. ---------- Józefata x Międacki Piotr (Brok 1827/18)
  100. ---------- Julia x Deutsch Józef (Gniew 1868/14)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne