Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Witczański (wyników 297):

  1. Witek Michał x Zysk Kunegunda (Połaniec 1880/33)
  2. ---------- Mikołaj x Regulski Regina (Skała 1844/1)
  3. ---------- Paweł x Mucha Urszula (Pabianice 1858/97)
  4. ---------- Petronella x Pycio Jóżef (Pabianice 1860/22)
  5. ---------- Regina x Jerzyk Wojciech (Zakliczyn 1777/9)
  6. ---------- Stanisław x Śmiechowicz Franciszka (Pabianice 1857/68)
  7. ---------- Tomasz x Matak Katarzyna (Serokomla 1817/9)
  8. Witger Wawrzyniec x Szymański Konstancja (Ludzisko 1823/0)
  9. Witiszkiewicz Marcin x Brudnicki Konstancja (Dmenin 1869/7)
  10. Witk Anna x Bubuldz Grzegorz (Raciąż 1767/7)
  11. ---------- Marianna x Piaskowski Anastazy (Grabowo kościerskie 1920/17)
  12. ---------- Stefania x Narloch Franciszek (Grabowo kościerskie 1930/7)
  13. Witka Bartłomiej x Rewelski Marianna (Gniew 1821/41)
  14. ---------- Józef x Kurowski Leokadia (Grabowo kościerskie 1929/1)
  15. ---------- Józef x Stolz Katarzyna (Stężyca 1864/6)
  16. Witkieski Wojciech x Wolski Julianna (Luszyn 1836/3)
  17. Witkiewicz Franciszek x Falinski Justyna (Gniew 1855/59)
  18. ---------- Magdalena x Fuksiewicz Ignacy Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/38)
  19. ---------- Tomasz x Stojałowski Franciszka (Gniew 1908/34)
  20. Witkoski Franciszka x Skorupski Piotr (Wieniec 1799/406)
  21. ---------- Jakub x Rocki Józefa (Łomna 1892/19)
  22. ---------- Jan x Misiak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1832/16)
  23. ---------- Marcin x Kosobucki Katarzyna (Białobrzegi 1817/6)
  24. ---------- Marianna x Filipczak Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1862/11)
  25. ---------- Marianna x Jezierski Franciszek (Wieniec 1802/427)
  26. ---------- Urszula x Jaszczyk Szymon (Dmenin 1776/6)
  27. ---------- Wawrzyniec x Klimecki Monika (Kazimierz Biskupi 1829/3)
  28. Witkowiak Bartłomiej x Janas Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1854/5)
  29. Witkowicz Marianna x Rusajski Wawrzyniec (Dmenin 1820/8)
  30. Witkowska Justyna x Menel Jan Gotfryd (Brzeziny 1790/24)
  31. ---------- Marianna x Skolimowski Józef (Brzeziny 1798/20)
  32. Witkowski Agnieszka x Cichowski Stanisław (Kraków - św. Salwator 1832/215)
  33. ---------- Aleksander x Noth Zuzanna (Dobrzejewice 1855/2)
  34. ---------- Alfons x Ogonowski Zofia (Gniew 1962/29)
  35. ---------- Anastazja x Lewandowski Jakub (Mileszki 1858/15)
  36. ---------- Anastazy x Schołtun Marianna (Gniew 1909/24)
  37. ---------- Andrzej x Celejewski Franciszka (Okrzeja 1861/21)
  38. ---------- Andrzej x Hmur Julia (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1838/5)
  39. ---------- Andrzej x Staszewski Teofila (Borzykowa 1820/11)
  40. ---------- Anna x Leszczyński Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/6)
  41. ---------- Anna x Pietrzak Bonawentura (Gieczno 1821/28)
  42. ---------- Anna x Wysocki Jan (Gniew 1906/6)
  43. ---------- Antoni x Krupa Katarzyna (Mikstat 1849/18)
  44. ---------- Antonina x Filipowski (Klichowski) Karol (Kraków - Mariacka 1837/81)
  45. ---------- Antonina x Gołębiewski Józef (Prażmów 1899/15)
  46. ---------- Antonina x Stawiarski Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1851/3)
  47. ---------- Antonina x Wieczorzański Andrzej (Hrubieszów 1837/9)
  48. ---------- Apolonia x Ostrowski Łukasz (Mileszki 1855/16)
  49. ---------- Apolonia x Ziętarski Walerian (Papowo Toruńskie 1890/2)
  50. ---------- Barbara x Ernest Jan (Gniew 1885/16)
  51. ---------- Błażej x Małolepszy Antonina (Kazimierz Biskupi 1842/14)
  52. ---------- Bolesław x Szarafin Eugenia (Gniew 1955/7)
  53. ---------- Elżbieta x Gromek Grzegorz (Pniewnik 1798/73)
  54. ---------- Feliks x Lewandowski Marianna (Papowo Toruńskie 1797/4)
  55. ---------- Florian x Laszczyk Antonina (Skórkowice 1867/3)
  56. ---------- Franciszek x Czaśnik Agnieszka (Brzeziny 1797/2)
  57. ---------- Franciszek x Szymański Elżbieta (Ludzisko 1833/0)
  58. ---------- Franciszek x Wilk Barbara (Gnojno 1844/11)
  59. ---------- Franciszka x Jakuboski Stefan (Kraków - św. Salwator 1818/64)
  60. ---------- Franciszka x Kropski Ignacy (Ludzisko 1832/0)
  61. ---------- Franciszka x Windak Walenty (Siercza, par. Wieliczka 1825/3)
  62. ---------- Franciszka x Wolski Józef (Babsk 1837/2)
  63. ---------- Franciszka x Żurowski Jakub (Pierzchnica: wieś Osiny 1837/1)
  64. ---------- Gertruda x Chrzanowski Bernard (Barłożno 1937/14)
  65. ---------- Grzegorz x Dubieński Marianna (Pniewnik 1840/14)
  66. ---------- Helena x Bagieński Kacper (Zakliczyn 1769/14)
  67. ---------- Helena x Dziubek Kazimierz (Koprzywnica 1821/8)
  68. ---------- Helena x Mortka Wojciech (Koprzywnica 1817/33)
  69. ---------- Henryk x Samp Irena (Raciąż 1973/9)
  70. ---------- Ignacy x Derdziński Nepomucena (Kazimierz Biskupi 1901/6)
  71. ---------- Jacek x Nowakowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1819/29)
  72. ---------- Jacek x Pozorski Barbara (Raciąż 1987/5)
  73. ---------- Jadwiga x Król Mateusz (Koprzywnica 1849/19)
  74. ---------- Jakub x Kortkiewicz Marianna (Papowo Toruńskie 1845/5)
  75. ---------- Jan x Adamus Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1849/31)
  76. ---------- Jan x Elwart Marianna (Chwaszczyno 1864/17)
  77. ---------- Jan x Iwanicki Józefa (Płock 1864/59)
  78. ---------- Jan x Jabłoński Regina (Kraków - św. Mikołaj 1824/8)
  79. ---------- Jan Kanty x Bradoński Marianna Helena (Kraków - św. Florian 1844/17)
  80. ---------- Jan x Mielcarski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1847/10)
  81. ---------- Jan x Szeląg Anna (Gniew 1792/29)
  82. ---------- Jan x Tarnowski Franciszka (Kraków - św. Salwator 1830/35)
  83. ---------- Jan x Wasilewski Marianna (Gniew 1783/20)
  84. ---------- Józef x Cejmer Marianna (Grudusk 1880/18)
  85. ---------- Józef x Cichy Walentyna (Turek 1889/81)
  86. ---------- Józef x Długosz Franciszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1821/2)
  87. ---------- Józef x Folega Maria (Raciąż 1979/25)
  88. ---------- Józef x Krzykowski Tekla (Grudusk 1888/17)
  89. ---------- Józef x Majer Anastazja (Turek 1894/4)
  90. ---------- Józef x N. Anna (Brzeziny 1770/1625)
  91. ---------- Józef x Puźmirowski Anna (Grudusk 1883/1)
  92. ---------- Józef x Regulski Apolonia (Ludzisko 1823/0)
  93. ---------- Józefa x Cuber Jan (Płock 1887/95)
  94. ---------- Józefa x Sokalski Kazimierz (Skórkowice 1871/7)
  95. ---------- Julianna x Pupliński Piotr (Borzykowa 1838/7)
  96. ---------- Kacper x Młynarczyk Katarzyna (Bodzentyn 1866/13)
  97. ---------- Katarzyna x Kapuciński Szymon (Koprzywnica 1830/14)
  98. ---------- Katarzyna x Kawczynski Wojciech (Skórkowice 1862/2)
  99. ---------- Katarzyna x Kopiński Franciszek (Papowo Toruńskie 1854/11)
  100. ---------- Katarzyna x Naduchowicz Ignacy (Dobrzejewice 1853/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne