Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Wasiak (wyników 327):

  1. Wasielewski Michał x Czarnecki Katarzyna (Barłożno 1862/8)
  2. ---------- Michał x Radzimowski Barbara Katarzyna (Gniew 1907/29)
  3. ---------- Michał x Schramke Józefina (Gniew 1866/70)
  4. ---------- Monika x Danowski Teodor (Gniew 1934/3)
  5. ---------- Paweł x Zielewski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1858/4)
  6. ---------- Rozalia x Panka Franciszek (Gniew 1876/35)
  7. ---------- Rozalia x Wachowicz Stanisław (Ludzisko 1833/0)
  8. ---------- Teofil x Ukleja Katarzyna (Barłożno 1885/9)
  9. ---------- Weronika x Wiśniewski Edmund (Gniew 1911/12)
  10. ---------- Zuzanna x Lipinski Jan (Dobrzejewice 1851/7)
  11. Wasielowska Marianna x Popielawski Franciszek (Brzeziny 1790/1)
  12. Wasielowski Jan x Tomińska Marianna (Brzeziny 1791/8)
  13. Wasielski Anna x Gapski Wawrzyniec (Gniew 1866/42)
  14. Wasieniak Klara x Kozieł Kacper (Nieborów 1843/11)
  15. ---------- Piotr x Kurnos Marianna (Nieborów 1843/8)
  16. Wasieniewski Ludwik x Hinz Maria (Gniew 1942/49)
  17. Wasieński Jadwiga Józefa x Konik Grzegorz (Borzykowa 1819/1)
  18. Wasierski Franciszka x Kajut Wincenty (Barłożno 1877/13)
  19. Wasiewicz Zofia x Kowalewski Mateusz (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/160)
  20. Wasiewski Anna x Ziołkowski Marcin (Gniew 1821/44)
  21. ---------- Baltazar x Dudlewski Marianna (Papowo Toruńskie 1839/20)
  22. Wasik Agnieszka x Bajka Mikołaj (Działoszyce 1865/15)
  23. ---------- Agnieszka x Czechowski Maciej (Rakoszyn 1847/2)
  24. ---------- Andrzej x Kostrzewski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1853/23)
  25. ---------- Antonina x Kostrzewski Jan (Kościelec pow. kaliski 1857/3)
  26. ---------- Jadwiga x Kołodziejczak Michał (Kościelec pow. kaliski 1838/8)
  27. ---------- Józefa x Jancz Ignacy (Kościelec pow. kaliski 1854/17)
  28. ---------- Józefa x Wawrzyniak Michał (Kościelec pow. kaliski 1859/6)
  29. ---------- Karol x Zdradzisz Elżbieta (Obiechów 1854/3)
  30. ---------- Katarzyna x Dudek Wincenty (Rakoszyn 1829/5)
  31. ---------- Marianna x Kupisz Łukasz (Rakoszyn 1833/9)
  32. ---------- Michał x Pawłowski Franciszka (Rakoszyn 1836/8)
  33. ---------- Wojciech x Mularczyk Katarzyna (Rakoszyn 1856/12)
  34. Wasikiewicz Katarzyna x Petrykowski Felix (Koprzywnica 1816/23)
  35. ---------- Salomea x Bujak Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1836/9)
  36. Wasikowski Marta x Galikowski Józef (Raciąż 1947/5)
  37. Wasil Agnieszka x Marzecki Augustyn (Kraków - św. Mikołaj 1826/38)
  38. ---------- Andrzej x Rozlatowska Tekla (Bełżyce 1830/6)
  39. ---------- Małgorzata x Brzoska Antoni (Ostrów mazowiecka 1864/22)
  40. ---------- Marianna x Kubat Antoni (Ostrów mazowiecka 1864/18)
  41. ---------- Marianna x Nieckosiński Józef (Kraków - św. Salwator 1838/12)
  42. ---------- Zofia x Zentek Jakub (Gniew 1742/34)
  43. Wasilczuk Prakseda x Górka Paweł (Bełżyce 1829/12)
  44. Wasilek Jan x Krzewiński Paulina (Grudusk 1887/28)
  45. Wasiłek Józef x Molenda Katarzyna (Gródek 1893/22)
  46. Wasileński Franciszek x Płowiec Franciszka (Obiechów 1827/11)
  47. Wasileski Bartłomiej x Nowak Agnieszka (Lubraniec 1839/9)
  48. ---------- Jan x Liczbinski Aniela (Kazimierz Biskupi 1830/40)
  49. ---------- Roch x Połeć Franciszka (Łomna 1887/12)
  50. Wasilewicz Jan x Pawłowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1796/11)
  51. ---------- Katarzyna x Michałowski Jan (Grudusk 1873/22)
  52. ---------- Ludwina x Wnycicki Jan (Koprzywnica 1815/25)
  53. ---------- Stanisław x Liwandowski Marianna (Gniew 1822/41)
  54. Wasilewska Dorota x Lisiecki Andrzej (Wąsosze k. Konina 1843/7)
  55. ---------- Franciszka x Dłutek Jakub (Brzeziny 1775/1710)
  56. ---------- Marianna x Fidelus Leon (Skórkowice 1883/18)
  57. ---------- Salomea x Biesiaga Wojciech (Wąsosze k. Konina 1837/6)
  58. Wasilewski Agnieszka x Michalak Andrzej (Okrzeja 1864/7)
  59. ---------- Aleksander x Małożyński Marianna (Kraków - Mariacka 1818/55)
  60. ---------- Aleksandra x Warowny Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1950/46)
  61. ---------- Anastazja x Pietryzkowski Tomasz (Kraków - Mariacka 1839/7)
  62. ---------- Andrzej x Grabowski Barbara (Gniew 1733/28)
  63. ---------- Andrzej x Śliżewski Marianna (Papowo Toruńskie 1780/2)
  64. ---------- Anna x Goliszewski Walenty (Raciążek 1773/3)
  65. ---------- Antonina x Szuba Franciszek (Gnojno 1840/3)
  66. ---------- Balbina x Tafliński Józef (Nieborów 1842/9)
  67. ---------- Brygida x Murawski Tomasz (Gieczno 1813/4)
  68. ---------- Dominik x Duplewicz Zofia (Łabunowo 1805/5)
  69. ---------- Edmund x Schugt Helena (Kraków - św. Szczepan 1843/35)
  70. ---------- Elżbieta x Rogowski Jan (Kraków - św. Anna 1839/5)
  71. ---------- Ewa x Kruijer Wojciech (Papowo Toruńskie 1811/5)
  72. ---------- Feliks Klemens x Sawicki Marianna Barbara (Kraków - św. Szczepan 1841/1)
  73. ---------- Franciszek x Kilian Marianna (Gnojno 1865/43)
  74. ---------- Franciszka x Jabłoński Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1815/1)
  75. ---------- Helena x Modrzyński Bronisław (Barłożno 1929/1)
  76. ---------- Herbert Jan x Pejs Irena (Gniew 1965/13)
  77. ---------- Ignacy x Kaniecki Łucja (Gnojno 1850/32)
  78. ---------- Ignacy x Pawlak Józefa (Okrzeja 1859/35)
  79. ---------- Jan Kanty x Szalowski Anna (Kraków - Mariacka 1818/57)
  80. ---------- Jan x Kot Ewa (Górzno k. Garwolina 1761/8)
  81. ---------- Jan x Łegocki Marianna (Okrzeja 1854/30)
  82. ---------- Jan Makary x Czarnecki Salomea (Gnojno 1828/41)
  83. ---------- Jan x Płaszyński Wiktoria (Kraków - św. Anna 1820/13)
  84. ---------- Jan x Smarz Marianna (Okrzeja 1840/9)
  85. ---------- Jan x Wiśniewski Weronika (Papowo Toruńskie 1873/10)
  86. ---------- Janina x Brzeski Jan (Górzno k. Garwolina 1966/26)
  87. ---------- Józef x Bakierski Marianna (Okrzeja 1843/11)
  88. ---------- Józef x Federowicz Salomea (Okrzeja 1819/22)
  89. ---------- Józef x Flinkowski Helena Domicella (Kazimierz Biskupi 1905/30)
  90. ---------- Józef x Sabat Katarzyna (Żelazna 1881/5)
  91. ---------- Józefa x Nożewski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1930/2)
  92. ---------- Justyna x Chmiel Marcin (Bebelno 1856/21)
  93. ---------- Katarzyna x Paleczek Engelbert (Kraków - Mariacka 1835/78)
  94. ---------- Katarzyna x Ziehms Michał (Gniew 1844/69)
  95. ---------- Kazimierz x Janasik Anastazja (Kościelec pow. kaliski 1861/1)
  96. ---------- Kazimierz x Sikorski Marianna (Gnojno 1814/27)
  97. ---------- Kazimierz x Szymanek Katarzyna (Gnojno 1832/1)
  98. ---------- Kunegunda x Lewandowski Augustyn (Gieczno 1814/15)
  99. ---------- Ludwik x Chilinski Anastazja (Raciążek 1853/23)
  100. ---------- Maciej x Dad Anna (Gniew 1834/65)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne