Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Warszawski (wyników 390):

  1. Warda Rozalia x Ochnik Antoni (Okrzeja 1844/30)
  2. ---------- Stefan x Strzyżewski Marianna (Okrzeja 1839/19)
  3. ---------- Szymon x Hajduk Marianna (Okrzeja 1819/44)
  4. ---------- Wincenty x Marcinek Marianna (Okrzeja 1824/66)
  5. ---------- Wojciech x Marciniak Tekla (Okrzeja 1837/10)
  6. Wardała Wojciech x Bal Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1811/20)
  7. Wardaszka Józef x Myszkiewicz Julianna (Ostrów mazowiecka 1863/28)
  8. Wardecki Gertruda x Kamiński Jan (Gniew 1919/89)
  9. ---------- Gertruda x Kamiński Jan (Gniew 1919/90)
  10. ---------- Jan x Andrzejewska Rozalia (Wąsosze k. Konina 1839/15)
  11. ---------- Jolanta x Łysiak Jerzy (Górzno k. Garwolina 1975/21)
  12. ---------- Józef x Zatorski Karolina (Koprzywnica 1839/52)
  13. Wardęcki Józefa x Dryański Antoni (Kazimierz Biskupi 1924/21)
  14. ---------- Marianna x Wlekliński Antoni (Kazimierz Biskupi 1901/8)
  15. Wardecki Tomasz x Kozłowski Agnieszka (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/18)
  16. Wardęga Franciszek x Latos Marianna (Skała 1866/9)
  17. ---------- Maciej x Jakubek Agata (Skała 1888/7)
  18. Wardencki Adam x Smurawa Franciszka (Kazimierz Biskupi 1833/27)
  19. Wardeńcki Agnieszka x Fornowski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1857/40)
  20. Wardencki Andrzej x Donay Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1809/8)
  21. ---------- Barbara x Borowski N. (Kazimierz Biskupi 1842/17)
  22. ---------- Katarzyna x Nowiński Jan (Kazimierz Biskupi 1836/15)
  23. ---------- Tomasz x Macieyewski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1836/3)
  24. ---------- Tomasz x Pieskiewicz Magdalena (Kazimierz Biskupi 1853/2)
  25. Wardeński Agata x Wilk Jan (Skała 1840/9)
  26. ---------- Aleksander x Klembowski Joanna Franciszka (Szumsk 1842/7)
  27. Wardęski Jan x Sowiński Teofila (Lubraniec 1841/4)
  28. Wardomski Walenty x Korayczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1858/20)
  29. Wardyn Danuta x Schmidt Kazimierz (Raciąż 1984/8)
  30. ---------- Renata x Antosik Czesław (Raciąż 1982/13)
  31. Wardyń Stefania x Puławski Franciszek (Żytno 1892/3)
  32. Wardyński Ewa x Boroń Wincenty (Skała 1830/9)
  33. ---------- Franciszek x Błachno Salomea (Skała 1859/11)
  34. ---------- Jakub x Majewski Marianna (Skała 1889/9)
  35. ---------- Jan x Domagalski Marianna (Skała 1848/7)
  36. ---------- Jan x Piotrowski Małgorzata (Skała 1879/2)
  37. ---------- Katarzyna Elżbieta x Buchowski Józef Ludwik (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1835/2)
  38. ---------- Kazimierz x Opalski Marianna (Skała 1887/5)
  39. ---------- Urszula x Zadęcki Andrzej (Skała 1882/2)
  40. Wardyski Magdalena x Idzik Mateusz (Kraków - św. Szczepan 1818/99)
  41. Wardysz Marianna x Puciński Szymon (Kraków - św. Florian 1841/19)
  42. Wardzak Stanisław x Owczarczyk Anastazja (Górzno k. Garwolina 1887/15)
  43. Wardziak Bogumiła x Slesiński Mateusz (Grodzisk Mazowiecki 1848/16)
  44. ---------- Łukasz x Kowaluk Jadwiga (Trzebieszów 1813/399)
  45. Wardzienski Katarzyna x Gronowski Wojciech (Gniew 1784/6)
  46. ---------- Marcin x Karciewski Krystyna (Gniew 1799/37)
  47. ---------- Marianna x Metzing Ernest (Gniew 1825/31)
  48. ---------- Marianna x Sowienski Jan (Gniew 1816/46)
  49. Wardzinski Andrzej x Dombrowski Krystyna (Gniew 1810/33)
  50. ---------- Andrzej x Skrzydłowski Agnieszka (Gniew 1806/28)
  51. ---------- Anna x Kałdowski Józef (Gniew 1857/30)
  52. ---------- Anna x Kowalski Józef (Gniew 1813/18)
  53. ---------- Anna x Kurowski Kazimierz (Gniew 1769/27)
  54. ---------- Bartłomiej x Jankowski Konstancja (Gniew 1813/26)
  55. ---------- Bartłomiej x Zawacki Marianna (Gniew 1811/30)
  56. Wardziński Brygida x Przywoźny Józef (Brok 1821/17)
  57. Wardzinski Franciszek x Jonowski Elżbieta (Gniew 1817/49)
  58. Wardziński Helena x Górski Antoni (Gniew 1955/31)
  59. ---------- Jan x Czwikliński Jadwiga (Gniew 1823/41)
  60. Wardzinski Jan x Kowalski Barbara (Gniew 1742/31)
  61. Wardziński Jan x Schwoch Gertruda (Gniew 1944/38)
  62. Wardzinski Jan x Szałkowski Marianna (Gniew 1804/24)
  63. ---------- Katarzyna x Modrzynski Piotr (Gniew 1747/8)
  64. ---------- Maciej x Kotlewski Katarzyna (Gniew 1779/35)
  65. Wardziński Magdalena x Ćwiartowski Michał (Papowo Toruńskie 1837/1)
  66. Wardzinski Marianna x Kleyna Andrzej (Gniew 1740/21)
  67. ---------- Marianna x Krassowski Bartłomiej (Gniew 1797/21)
  68. ---------- Szymon x Szulc Katarzyna (Gniew 1812/26)
  69. ---------- Tomasz x Gąsiorowski Katarzyna (Gniew 1853/83)
  70. ---------- Tomasz x Racki Julianna (Gniew 1855/56)
  71. ---------- Tomasz x Zajdowski Anna (Gniew 1851/68)
  72. Wardzoński Leokadia x Mentel Hugo (Barłożno 1917/7)
  73. Wardzyk Marianna x Zimoląg Stanisław (Bebelno 1854/3)
  74. Wardzynski Katarzyna x Ciechoski Andrzej (Gniew 1804/2)
  75. ---------- Szymon x Grąbczewski Eulesia Franciszka (Gniew 1826/39)
  76. ---------- Tomasz x Enest Julia (Gniew 1862/36)
  77. Warecki Marianna x Kolakowski Kazimierz (Dobrzejewice 1851/19)
  78. Waręga Magdalena x Mikuła Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1832/31)
  79. Warelich Jozefa x Sobiechowski Tomasz (Dobrzejewice 1831/16)
  80. Waretka Adam x Parzyszek Petronella (Górzno k. Garwolina 1825/13)
  81. Warga Józefa x Bularz Józef (Kraków - św. Salwator 1833/140)
  82. ---------- Marianna x Rusnikiewicz Wojciech (Kraków - św. Salwator 1846/20)
  83. ---------- Marianna x Szczefański (Stefański) Walenty (Kraków - św. Krzyż 1851/3)
  84. ---------- Mateusz x Motyka Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1849/11)
  85. Wargiel Józef x Trela Zofia (Zielonki 1823/18)
  86. Wargocki Adam x Denisiak Jadwiga (Okrzeja 1845/21)
  87. ---------- Aniela x Hejduk Jan (Okrzeja 1849/22)
  88. ---------- Ignacy x Zadz Magdalena (Okrzeja 1841/23)
  89. ---------- Jan x Bielecki Katarzyna (Okrzeja 1853/21)
  90. ---------- Katarzyna x Gajek Karol (Okrzeja 1859/2)
  91. ---------- Rafał x Długoszek Anastazja (Okrzeja 1823/72)
  92. Wargoski Marianna x Kress Bogumił (Raciąż 1819/2)
  93. Warimme Bernard x Pilakowski Katarzyna (Mikstat 1824/11)
  94. Wark Agnieszka x Wircinski Tomasz (Gniew 1737/35)
  95. Warkowna Ewa x Kloska Marcin (Końskowola 1651/30)
  96. Warkowski Katarzyna x Mnichna Karol (Barłożno 1871/12)
  97. Warłak Tomasz x Mars Franciszka (Kraków - Mariacka 1820/38)
  98. Warlich Barbara x Oszczygieł Aleksander (Bebelno 1847/6)
  99. ---------- Franciszek x Czekaj Józefa (Bebelno 1884/6)
  100. ---------- Franciszek x Czekaj Józefa (Bebelno 1894/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne