Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Walkowicz (wyników 824):

  1. Walaszkowicz Jakub x Kluczkówna Katarzyna (Brzeziny 1798/24)
  2. Walaszkowski Jan x Miąskowski Ewa (Stężyca 1865/9)
  3. Walaszyk Franciszek x Bakalarz Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1816/4)
  4. Walaszyński Walenty x Kuciak Teresa (Kościelec pow. kaliski 1838/19)
  5. Walazczyk Piotr x Jankowski Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1850/9)
  6. Walc Bronisława x Jędrys Kasper (Kraków - św. Salwator 1848/25)
  7. ---------- Helena x Wojtaszek Augustyn (Kraków - Mariacka 1829/71)
  8. ---------- Katarzyna x Baranek Andrzej (Kraków - św. Salwator 1832/212)
  9. ---------- Katarzyna x Bialik Błażej (Kraków - św. Salwator 1834/41)
  10. ---------- Katarzyna x Giba Jakub (Kraków - św. Salwator 1832/170)
  11. ---------- Marianna x Lorek Szczepan (Kraków - św. Salwator 1844/28)
  12. ---------- Marianna x Prochal Wojciech (Kraków - św. Salwator 1841/27)
  13. ---------- Marianna x Skałowski Wojciech (Białobrzegi 1864/9)
  14. ---------- Zofia x Dziusa Jacek (Kraków - św. Salwator 1833/112)
  15. ---------- Zofia x Oświak Sebastian (Kraków - św. Salwator 1813/103)
  16. Walcak Jan x Martwiński Antonina (Koprzywnica 1863/40)
  17. Walcenies Magdalena x Ludkiewicz Wojciech (Łabunowo 1793/7)
  18. Walcer Amalia x Laszczeński Jakub (Kraków - św. Szczepan 1822/2)
  19. ---------- Katarzyna x Czeciwoda Ignacy (Kraków - Mariacka 1825/54)
  20. Walcerowski Wojciech x Siedlecki Katarzyna Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1851/45)
  21. Walcerz Mikołaj x Majewska Marianna (Połaniec 1874/9)
  22. Walcy Antoni x Panek Marianna (Kraków - św. Salwator 1818/29)
  23. ---------- Błażej x Madej Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1813/17)
  24. ---------- Józef x Mot Marianna (Kraków - św. Salwator 1848/24)
  25. ---------- Marcin x Barć Marianna (Kraków - św. Salwator 1838/56)
  26. ---------- Norbert x Powroznik Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1831/80)
  27. Walcyk Helena x Karwacki Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1936/32)
  28. Walczak Agnieszka x Biel Błażej (Zielonki 1828/10)
  29. ---------- Agnieszka x Sadziński Franciszek (Luszyn 1841/5)
  30. ---------- Agnieszka x Wisniowski Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1833/64)
  31. ---------- Aleksy x Grzelak Brygida (Gieczno 1822/14)
  32. ---------- Andrzej x Bazarnik Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1840/31)
  33. ---------- Andrzej x Szymkowiak Agnieszka (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/9)
  34. ---------- Aniela x Lebioda Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1933/20)
  35. ---------- Anna x Dominiak Szymon (Kościelec pow. kaliski 1852/1)
  36. ---------- Anna x Sypniewski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1929/17)
  37. ---------- Antoni x Banarczyk Barbara (Gieczno 1821/4)
  38. ---------- Antoni x Hossa Łucya (Kazimierz Biskupi 1905/2)
  39. ---------- Antoni x Krajewski Antonina (Buczek 1874/26)
  40. ---------- Antoni x Matysiak Anna (Kościelec pow. kaliski 1816/9)
  41. ---------- Antoni x Olejnik Marianna (Wieniec 1783/211)
  42. ---------- Antoni x Pawłowski Marianna (Żelazna 1888/15)
  43. ---------- Antoni x Rymś Helena (Grudusk 1877/14)
  44. ---------- Antoni x Tupczak Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1826/3)
  45. ---------- Antonina x Ratajczyk Jan (Buczek 1874/22)
  46. ---------- Apolonia x Grabos Tomasz (Poremba: wieś Poremba 1844/55)
  47. ---------- Barbara x Chybowski Stanisław (Żelazna 1888/3)
  48. ---------- Bartłomiej x Popczyk Helena (Dzierzgów 1823/22)
  49. ---------- Danuta x Szyszka Henryk (Raciąż 1996/11)
  50. ---------- Elżbieta x Badowski Bonawentura (Kościelec pow. kaliski 1846/17)
  51. ---------- Elżbieta x Szmigielski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1907/35)
  52. ---------- Emilia x Sikora Tomasz (Bełdów 1898/7)
  53. ---------- Ewa x Pabiel Marek (Raciąż 1983/27)
  54. ---------- Feliks x Drwal Urszula (Kraków - św. Szczepan 1820/41)
  55. ---------- Feliks x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/55)
  56. ---------- Feliks x Wróblak Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1827/17)
  57. ---------- Franciszek x Cytrowski Zofia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/25)
  58. ---------- Franciszek x Karboski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1850/22)
  59. ---------- Franciszek x Rosiak Antonina (Turek 1889/90)
  60. ---------- Franciszek x Wałczyk Marianna (Małoszów 1839/1)
  61. ---------- Franciszka x Katuzniak Jan (Gieczno 1811/39)
  62. ---------- Franciszka x Szymczak Ludwik (Kazimierz Biskupi 1898/25)
  63. ---------- Helena x Krzemieński Wincenty (Grudusk 1886/4)
  64. ---------- Helena x Ochędożka Stanisław (Małoszów 1823/1)
  65. ---------- Ignacy x Bedzio Małgorzata (Pabianice 1860/55)
  66. ---------- Jadwiga x Głąbiak Szymon (Kazimierz Biskupi 1826/10)
  67. ---------- Jadwiga x Szymczyk Benedykt (Kraków - św. Krzyż 1848/3)
  68. ---------- Jakub x Kuśpiel Agnieszka (Małoszów 1836/2)
  69. ---------- Jan x Choinka Elżbieta (Kraków - św. Krzyż 1825/4)
  70. ---------- Jan x Cieślak Magdalena (Brzeziny 1788/2051)
  71. ---------- Jan x Garych Małgorzata (Gieczno 1811/14)
  72. ---------- Jan x Kamiński Marianna (Kazimierz Biskupi 1836/8)
  73. ---------- Jan x Kapica Antonina (Lgota Wielka 1826/14)
  74. ---------- Jan x Osial Marianna (Okrzeja 1842/16)
  75. ---------- Jan x Świeboda Rozalia (Kazimierz Biskupi 1923/24)
  76. ---------- Jan x Waleryańczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/22)
  77. ---------- Jan x Waleryańczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/22)
  78. ---------- Jan x Zmarzły Rozalia (Kraków - św. Krzyż 1830/3)
  79. ---------- Janina x Pieczyński Tomasz (Kazimierz Biskupi 1920/22)
  80. ---------- Józef x Adamek Michalina (Turek 1893/94)
  81. ---------- Józef x Czernek Marianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1865/2)
  82. ---------- Józef x Karwat Julianna (Żelazna 1888/16)
  83. ---------- Józef x Michalski Aniela (Płock 1887/30)
  84. ---------- Józef x Olszewski Aniela (Bełdów 1895/22)
  85. ---------- Józef x Smórawski Julia (Kazimierz Biskupi 1899/22)
  86. ---------- Józef x Szczap Agnieszka (Turek 1889/39)
  87. ---------- Józef x Więckoski Petronela (Kościelec pow. kaliski 1864/2)
  88. ---------- Józefa x Bednarek Adam (Kraszewice 1889/61)
  89. ---------- Józefa x Kamieński Jakub (Połaniec 1878/19)
  90. ---------- Józefa x Kołodziejczak Jan (Kościelec pow. kaliski 1814/13)
  91. ---------- Józefa x Królak Leon (Luszyn 1863/4)
  92. ---------- Józefa x Pogorzelski Maciej (Kościelec pow. kaliski 1841/14)
  93. ---------- Józefa x Sikora Jan (Żelazna 1880/13)
  94. ---------- Józefa x Żubroski Jan (Kościelec pow. kaliski 1836/3)
  95. ---------- Kasper x Anioł Marianna (Kazimierza Mała 1866/14)
  96. ---------- Kasper x Jachimczak Katarzyna (Buczek 1871/4)
  97. ---------- Kasper x Podkała Marianna (Zielonki 1827/1)
  98. ---------- Katarzyna x Bratczak Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1845/9)
  99. ---------- Katarzyna x Czechowski Jan (Połaniec 1820/45)
  100. ---------- Katarzyna x Drapała Antoni (Kraków - św. Szczepan 1843/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne