Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Urban (wyników 330):

  1. Urbańczyk Sebastian x Dzieniak Katarzyna (Podlesie 1793/7)
  2. ---------- Sebastian x Musiał Marianna (Podlesie 1761/2)
  3. ---------- Stanisław x Sendkowski Józefa (Skórkowice 1869/8)
  4. ---------- Teresa x Sadowski Franciszek (Skórkowice 1872/11)
  5. Urbanczyk Tomasz x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/7)
  6. Urbańczyk Wincenty x Gargaś Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1879/5)
  7. ---------- Wojciech x Manelan Katarzyna (Podlesie 1731/1)
  8. ---------- Zuzanna x Łącki Antoni (Skórkowice 1887/21)
  9. Urbanek Jakub x Szytak? Małgorzata (Żelazna 1869/7)
  10. ---------- Jan x Zębacki Franciszka (Gródek 1893/13)
  11. ---------- Marcin x Drozd Elżbieta (Podlesie 1625/1)
  12. ---------- Michał x Cygański Franciszka (Żelazna 1872/13)
  13. ---------- Paweł x Kolka Katarzyna (Końskowola 1678/15)
  14. ---------- Paweł x Rzeczkowski Anna (Białobrzegi 1861/2)
  15. ---------- Wawrzyniec x Macko Agnieszka (Podlesie 1650/4)
  16. Urbaniak Adam x Żurek Tekla (Mileszki 1871/8)
  17. ---------- Agnieszka x ?uła Walenty (Żelazna 1877/5)
  18. ---------- Agnieszka x Przeźnicki Wincenty (Żelazna 1878/9)
  19. ---------- Andrzej x Sikorska Ewa (Brzeziny 1784/1931)
  20. ---------- Andrzej x Stasiewicz Magdalena (Brzeziny 1783/1915)
  21. ---------- Andrzej x Szczepanik Marianna (Buczek 1871/8)
  22. ---------- Antoni x Kuźma Marianna (Żelazna 1875/12)
  23. ---------- Bartłomiej x Wożniak Marianna (Dzierzgów 1833/30)
  24. ---------- Elżbieta x Pejski Łukasz (Żelazna 1877/7)
  25. ---------- Elżbieta x Sapieński Józef (Czermno 1825/8)
  26. ---------- Ewa x Wasilewski Wawrzyniec (Turek 1894/56)
  27. ---------- Franciszek x Gorzkiewicz Józefa (Mileszki 1864/21)
  28. ---------- Franciszek x Stańczak Marianna (Mileszki 1875/25)
  29. ---------- Franciszek x Więckowski Józefa (Bełdów 1893/19)
  30. ---------- Franciszka x Morkiewicz Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1821/11)
  31. ---------- Franciszka x Stefanowski Jan (Żelazna 1871/5)
  32. ---------- Grzegorz x Karwat Wiktoria (Żelazna 1878/20)
  33. ---------- Ildefons x Tupolski Regina (Kazimierz Biskupi 1932/28)
  34. ---------- Jakub x Pruszkowski Franciszka (Żelazna 1888/27)
  35. ---------- Józef x Karwat Antonina (Żelazna 1877/9)
  36. ---------- Józef x Kuźma Franciszka (Żelazna 1873/0)
  37. ---------- Józef x Szymczak Anna (Turek 1889/66)
  38. ---------- Józef x Wrotecki Józefa (Kazimierz Biskupi 1893/42)
  39. ---------- Józefa x Biszczak Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/2)
  40. ---------- Katarzyna x Szymański Mikołaj (Ludzisko 1822/0)
  41. ---------- Kazimierz x Kowalski Feliksa (Kazimierz Biskupi 1933/42)
  42. ---------- Ludwik x Gawłowicz Marianna (Koprzywnica 1867/27)
  43. ---------- Ludwika x Zdrojewski Augustyn (Żelazna 1885/38)
  44. ---------- Maciej x Siedlecki Antonina (Grocholice 1877/12)
  45. ---------- Marcin x Kołodziejek Rozalia (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/26)
  46. ---------- Marianna x Marciniak Tomasz (Kazimierz Biskupi 1833/33)
  47. ---------- Marianna x Muszyński Jakub Ignacy (Żelazna 1887/35)
  48. ---------- Mateusz x Czeczot Franciszka (Łoniów 1849/6)
  49. ---------- Michał x Suczyłło Ludwika Rozalia (Łomna 1882/51)
  50. ---------- Paweł x Szkudlara Karolina (Grocholice 1883/37)
  51. ---------- Stanisław x Czerwiński Zuzanna (Żelazna 1881/22)
  52. ---------- Stanisław x Garczarek Anna (Grocholice 1877/4)
  53. ---------- Stanisław x Kręciarz Katarzyna (Grocholice 1887/6)
  54. ---------- Urban x Skurczyński Petronela (Dmenin 1821/6)
  55. ---------- Urszula x Sankowski Konstanty (Grocholice 1886/41)
  56. ---------- Wiktoria x Świątczak Jakub (Gieczno 1815/20)
  57. ---------- Zofia x Broniarek Jakub (Żelazna 1875/10)
  58. Urbanik Antoni x Sliwa Marianna (Kraków - św. Szczepan 1831/33)
  59. ---------- Antonina x Suchcicki Damazy (Jelonki 1864/16)
  60. ---------- Franciszka x Marmulewicz Ignacy (Kraków - św. Florian 1837/86)
  61. ---------- Grzegorz x Smoliński Anna (Kraków - św. Szczepan 1846/10)
  62. ---------- Jan x Mazurkiewicz Konstancja (Kraków - św. Salwator 1813/109)
  63. ---------- Jan x Tarnowski Bronisława (Kraków - św. Salwator 1815/9)
  64. ---------- Józef x Gębarzowski Elżbieta (Kraków - Boże Ciało 1817/29)
  65. ---------- Józef x Jastrzębski Urszula (Kraków - Boże Ciało 1822/8)
  66. ---------- Kacper x Skołczyński Zuzanna (Koprzywnica 1843/43)
  67. ---------- Kasper x Burza Magdalena (Łoniów 1821/199)
  68. ---------- Małgorzata x Musarz Walenty (Klimontów 1846/4)
  69. ---------- Marianna x Idzikowski Wojciech (Kraków - Boże Ciało 1837/10)
  70. ---------- Marianna x Zapała Jakub (Kraków - św. Salwator 1814/99)
  71. ---------- Piotr x Sławski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/9)
  72. ---------- Stanisław x Gembarowski Anna (Kraków - Boże Ciało 1812/87)
  73. ---------- Stanisław x Kwiatkowski Krystyna (Jelonki 1863/13)
  74. ---------- Wawrzyniec x Ziarko Helena (Kraków - św. Szczepan 1825/64)
  75. Urbankiewicz Andrzej x Orzech Elżbieta (Gniew 1782/29)
  76. Urbankowski Józefa x Szachowski Tomasz (Wąsosze k. Konina 1834/3)
  77. ---------- Stanisław x Ziajkiewicz Marianna (Grocholice 1882/20)
  78. ---------- Urszula x Przyłęcki Franciszek (Grocholice 1878/6)
  79. Urbanowa Marianna x Rzeczkowski Jan (Wieniec 1778/165)
  80. Urbanowicz Józef x Augustyn Katarzyna (Wieniec 1788/261)
  81. ---------- Karol x Wilczeński Rozalia (Ostrów mazowiecka 1865/56)
  82. ---------- Teresa x Dębski Andrzej (Bełżyce 1831/4)
  83. Urbanówna Jadwiga x Tomczyk Paweł (Brzeziny 1790/6)
  84. Urbanowski Barbara x Thomaszewski Fryderyk (Gniew 1833/41)
  85. ---------- Jadwiga x Kożuch Franciszek (Raciąż 1937/7)
  86. ---------- Marianna x Zimmermann Michał (Gniew 1833/46)
  87. ---------- Paweł x Chlebowski Leokadia (Kościelec pow. kaliski 1851/17)
  88. ---------- Ryszard x Brzeziński Barbara (Raciąż 1975/3)
  89. ---------- Stanisława x Hoppe Wacław (Raciąż 1927/26)
  90. ---------- Sylwester x Schulz Helena (Barłożno 1919/44)
  91. ---------- Wojciech x Liwandowski Anna (Gniew 1797/33)
  92. Urbańska Franciszka x Jakubras Kazimierz (Połaniec 1862/30)
  93. ---------- Józefa x Jóźwiakowski Adam (Skórkowice 1878/17)
  94. Urbanska Klara x Cieslak Piotr (Wąsosze k. Konina 1839/8)
  95. Urbański Agnieszka x Kański Jakub (Kraków - św. Florian 1841/2)
  96. ---------- Agnieszka Marianna x Szabelski Bazyli (Kraków - Mariacka 1816/68)
  97. ---------- Andrzej x Dembiński Marianna (Papowo Toruńskie 1883/20)
  98. Urbanski Andrzej x Pławicki Marianna (Barłożno 1771/7)
  99. Urbański Anna x Baczewicz Maciej (Gniew 1855/2)
  100. Urbanski Anna x Gawarecki Paweł (Barłożno 1766/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne