Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Turulczuk (wyników 286):

  1. Turek Magdalena x Ocep Benedykt (Górzno k. Garwolina 1856/6)
  2. ---------- Magdalena x Owczarczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1852/3)
  3. ---------- Małgorzata x Trzpil Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1763/3)
  4. ---------- Marianna x Bagajski Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1826/13)
  5. ---------- Marianna x Fraś Mikołaj (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1841/2)
  6. ---------- Marianna x Jaworski Jacek (Chlewiska 1832/21)
  7. ---------- Marianna x Kowalczyk Walenty (Chlewiska 1835/25)
  8. ---------- Marianna x Krajewski Tomasz (Górzno k. Garwolina 1748/2)
  9. ---------- Marianna x Parzyszek Wojciech (Górzno k. Garwolina 1795/11)
  10. ---------- Marianna x Rusak Franciszek (Górzno k. Garwolina 1835/4)
  11. ---------- Marianna x Ruta Jacek (Górzno k. Garwolina 1769/6)
  12. ---------- Marianna x Szwed Paweł (Górzno k. Garwolina 1854/25)
  13. ---------- Marianna x Więckowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1883/11)
  14. ---------- Marianna x Żelazek Filip (Górzno k. Garwolina 1819/22)
  15. ---------- Mateusz x Gierat Zofia (Lgota Wielka 1822/20)
  16. ---------- Michał x Malaga Brygida (Chlewiska 1830/2)
  17. ---------- Mieczysław x Ornat Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1971/36)
  18. ---------- Onufry x Błażejczyk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1839/11)
  19. ---------- Paweł x Kazimierek Marianna (Górzno k. Garwolina 1739/2)
  20. ---------- Paweł x Lis Franciszka (Górzno k. Garwolina 1823/5)
  21. ---------- Paweł x Owczarczyk Krystyna (Górzno k. Garwolina 1756/3)
  22. ---------- Paweł x Owczarczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1750/2)
  23. ---------- Piotr x Lisogórski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1838/10)
  24. ---------- Piotr x Skocz Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1851/38)
  25. ---------- Ryszard x Poławski Marianna (Górzno k. Garwolina 1972/34)
  26. ---------- Stanisław x Gałązki Stefania (Górzno k. Garwolina 1943/32)
  27. ---------- Stefan x Paziewski Janina (Górzno k. Garwolina 1946/67)
  28. ---------- Tekla x Kaprzyk Jan (Chlewiska 1836/7)
  29. ---------- Teresa x Sochacki Jan (Chlewiska 1832/26)
  30. ---------- Tomasz x Bień Wiktoria (Górzno k. Garwolina 1834/20)
  31. ---------- Tomasz x Osiak Petronella (Górzno k. Garwolina 1817/12)
  32. ---------- Wacław x Broda Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/16)
  33. ---------- Walenty x Krawczyk Agata (Górzno k. Garwolina 1796/13)
  34. ---------- Wawrzyniec x Sołtysiak Agnieszka (Chlewiska 1838/16)
  35. ---------- Wawrzyniec x Stryżak Dorota (Górzno k. Garwolina 1740/1)
  36. ---------- Wiktoria x Chrostecki Marek (Kraków - św. Szczepan 1837/9)
  37. ---------- Wincenty x Trzpil Rozalia (Górzno k. Garwolina 1812/4)
  38. ---------- Wincenty x Turek Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1798/7)
  39. ---------- Władysław x Sroka Zofia (Domosławice, wieś Faliszewice 1932/1)
  40. ---------- Władysław x Zając Janina (Górzno k. Garwolina 1951/39)
  41. ---------- Wojciech x Kopt Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/35)
  42. ---------- Wojciech x Pałuch Tekla (Kraków - Mariacka 1823/54)
  43. ---------- Wojciech x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1867/5)
  44. Turell Wojciech x Nowakowski Marianna (Kraków - św. Florian 1838/76)
  45. Turewicz Franciszka x Korneluk Jan (Hrubieszów 1831/7)
  46. Turk Marianna x Stępa Szymon (Gniew 1819/42)
  47. ---------- Rozalia x Mrozek Józef (Gniew 1834/39)
  48. ---------- Wincenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/10)
  49. Turka Barbara x Sobcyzk Filip (Kraków - św. Mikołaj 1816/27)
  50. Turkewicz Marcin x Marcinkowski Anna (Gniew 1801/21)
  51. ---------- N. x Tank Ewa (Gniew 1801/20)
  52. Turkiewicz Anna x Wisniewski Franciszek (Gniew 1820/45)
  53. ---------- Franciszka x Lusina Franciszek (Zielonki 1832/33)
  54. ---------- Marcin x Hazowski Marianna (Gniew 1780/8)
  55. ---------- Piotr x Lisogórski Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1838/10)
  56. ---------- Rozalia x Behnke Albert (Gniew 1857/4)
  57. ---------- Tadeusz x Fabrowski Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1857/13)
  58. ---------- Tomasz x Sielski Brygida (Gniew 1822/40)
  59. Turkot Hieronim x Pietruk Marianna (Połaniec 1872/30)
  60. Turkowicz Marcin x Dunayski Katarzyna (Gniew 1766/14)
  61. Turkowska Zuzanna x Wężykowski Andrzej (Brzeziny 1774/1692)
  62. Turkowski Ignacy x Kamiński Joanna (Bełżyce 1835/25)
  63. ---------- Józefa x Ziółkoski Stanisław (Łomna 1894/19)
  64. ---------- Katarzyna x Rocki Jan (Łomna 1884/31)
  65. ---------- Marianna x Nałęcz Mateusz (Łomna 1881/6)
  66. ---------- Paweł x Bartosiński Marianna (Łomna 1892/32)
  67. Turkuć Honorata x Woynicz Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/30)
  68. Turkuł Karolina x Rudnicki Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1824/19)
  69. Turlamicz Stanisław x Grzęba Katarzyna (Działoszyce 1849/23)
  70. Turlejski Baltazar x Janik Józefa (Mierzyn 1888/28)
  71. Turlik Antoni x Pabich Katarzyna (Mierzyn 1880/13)
  72. Turliński Kazimierz x Kopciński Katarzyna Magdalena (Kraków - Mariacka 1816/28)
  73. ---------- Kazimierz x Niewalewski Józefa (Kraków - Mariacka 1828/7)
  74. Turniak Antonina x Pałycha Andrzej (Mierzyn 1885/13)
  75. ---------- Józef x Drozdek Katarzyna (Mierzyn 1884/26)
  76. ---------- Józef x Skrobek Anna (Mierzyn 1880/17)
  77. ---------- Józefa x Szejn Józef (Mierzyn 1880/9)
  78. ---------- Marianna x Gadecki Antoni (Mierzyn 1884/18)
  79. ---------- Wiktoria x Pietrusewicz Florian (Mierzyn 1888/32)
  80. Turno Dorota x Gorzeński Michał (Kraków - Mariacka 1843/85)
  81. Turobiński Adam x Kocioł Aniela (Kazimierz Biskupi 1906/8)
  82. ---------- Apolonia x Dębiński Antoni (Kazimierz Biskupi 1895/39)
  83. ---------- Apolonia x Śliwczyński Józef (Kazimierz Biskupi 1901/9)
  84. ---------- Apolonia x Śliwczyński Józef (Kazimierz Biskupi 1901/9)
  85. ---------- Franciszek x Majewski Marianna (Górzno k. Garwolina 1803/16)
  86. Turos Franciszek x Sznajderski Anastazja (Działoszyce 1847/1)
  87. ---------- Józef x Żywarski Teresa (Opole Lubelskie 1858/21)
  88. ---------- Julianna x Adamczyk Karol (Opole Lubelskie 1859/56)
  89. ---------- Katarzyna x Markiwicz Feliks (Działoszyce 1835/6)
  90. ---------- Marianna x Włosowicz Ludwik (Działoszyce 1874/16)
  91. ---------- Marianna x Zyska Jakub (Opole Lubelskie 1860/80)
  92. ---------- Petronela x Zalewski Wincenty (Działoszyce 1849/3)
  93. ---------- Szymon x Paszkowski Ewa (Działoszyce 1835/9)
  94. Turosz Balbina x Sulik Antoni (Działoszyce 1852/14)
  95. Turoszowicz Paweł x Pallina Petronela (Działoszyce 1827/2)
  96. Turowicki Zuzanna x Krzyżanowski Józef (Dederkały 1835/3)
  97. Turowicz Joachim x Wieczorek Marianna (Hrubieszów 1837/20)
  98. ---------- Kasper x Rogoziński Apolonia (Kraków - św. Anna 1822/21)
  99. Turowski Helena x Buszkowski Józef (Kazimierz Biskupi 1846/16)
  100. ---------- Jan x Gburczyk Teofila (Grudusk 1887/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne