Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Treliński (wyników 165):

  1. Trela Stanisław x Kowalski Wiktoria Ewa (Rakoszyn 1830/1)
  2. ---------- Stanisław x Lalo Katarzyna (Gnojno 1821/14)
  3. ---------- Szczepan x Kmiecik Marianna (Zielonki 1844/23)
  4. ---------- Tekla x Anioł Michał (Połaniec 1873/21)
  5. ---------- Tekla x Jamroży Łukasz (Gnojno 1862/27)
  6. ---------- Teresa x Dereń Jan (Koprzywnica 1831/2)
  7. ---------- Tomasz x Rusek Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1930/17)
  8. ---------- Wawrzyniec x Pawlik Ludwika (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/3)
  9. ---------- Wincenty x Cala Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1879/3)
  10. ---------- Wincenty x Ogłoza Tekla (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1860/5)
  11. ---------- Wincenty x Wąs Regina (Zielonki 1828/8)
  12. ---------- Zofia x Arendarczyk Stanisław (Gnojno 1837/20)
  13. ---------- Zofia x Wargiel Józef (Zielonki 1823/18)
  14. Trelak Elżbieta x Poleśnik Jan (Pniewnik 1816/2)
  15. ---------- Jadwiga x Baran Piotr (Pniewnik 1816/14)
  16. ---------- Katarzyna x Jeżewski Hilary (Pniewnik 1829/7)
  17. ---------- Salomea x Borowy Tomasz (Pniewnik 1823/4)
  18. Trelewicz Józef x Brzeziński Agnieszka (Okrzeja 1858/25)
  19. Treliński Błażej x Białowąs Agata (Gnojno 1836/45)
  20. ---------- Helena x Sobala Mateusz (Gnojno 1830/32)
  21. ---------- Marianna x Kwapisz Antoni (Gnojno 1847/8)
  22. ---------- Samuel x Rokita Zofia (Bebelno 1711/3)
  23. Treliwicz Ignacy x Filipowicz Ludwika (Okrzeja 1862/31)
  24. Trella Andrzej x Sikora Apolonia (Rakoszyn 1837/1)
  25. ---------- Andrzej x Walczynski Marianna (Rakoszyn 1850/2)
  26. ---------- Ludwik x Włodarz Marianna (Rakoszyn 1858/2)
  27. ---------- Michał x Kowalski Barbara (Rakoszyn 1856/9)
  28. Trellerowicz Józef x Pelkowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1843/17)
  29. Trelowicz Marianna x Piwowarski Tomasz (Działoszyce 1879/23)
  30. Trelowski Anna x Radzio Adam (Pniewnik 1807/164)
  31. ---------- Baltazar x Łukasiak Barbara (Pniewnik 1819/5)
  32. Trelski Franciszek x Matulski Agnieszka (Działoszyce 1832/28)
  33. ---------- Józef x Adamski Marianna (Działoszyce 1858/14)
  34. Trendel Józef x Klin Marcjanna (Barłożno 1867/16)
  35. Tretkowski Anna x Dobrzenski Michał (Gniew 1785/6)
  36. Tretyn Józef x Jabczyński Agnieszka (Lubraniec 1841/11)
  37. ---------- Marianna x Sobczyński Wojciech (Lubraniec 1855/4)
  38. Treydman Szmul x Gerszonowicz Gitla (Białobrzegi 1823/7)
  39. Treydos Adam x Dąbrowski Antonina (Lgota Wielka 1833/1)
  40. ---------- Agnieszka x Stelmaszczyk Piotr (Lgota Wielka 1834/14)
  41. ---------- Anastazja x Woszczyński Tomasz (Lgota Wielka 1853/11)
  42. ---------- Anna x Karczmarczyk Jan (Lgota Wielka 1852/8)
  43. ---------- Anna x Woźniak Klemens (Lgota Wielka 1858/16)
  44. ---------- Dorota x Woźniak Antoni (Lgota Wielka 1849/13)
  45. ---------- Elżbieta x Kutz Wawrzyniec (Lgota Wielka 1857/4)
  46. ---------- Ewa x Szymczyk Kazimierz (Lgota Wielka 1858/12)
  47. ---------- Filip x Jaźwiński Marianna (Lgota Wielka 1858/4)
  48. ---------- Florian x Nk Jadwiga (Lgota Wielka 1847/1)
  49. ---------- Franciszek x Klczyk Ludwika (Lgota Wielka 1865/2)
  50. ---------- Franciszek x Woźniak Tekla (Lgota Wielka 1841/6)
  51. ---------- Franciszek x Zatorski Marianna (Lgota Wielka 1831/6)
  52. ---------- Jan x Kałka Marianna (Lgota Wielka 1836/20)
  53. ---------- Jan x Knejski Agata (Lgota Wielka 1855/17)
  54. ---------- Józef x Woźniak Józefa (Lgota Wielka 1863/2)
  55. ---------- Julianna x Woch Roch (Lgota Wielka 1837/12)
  56. ---------- Ludwik x Gajdziński Michalina (Lgota Wielka 1846/11)
  57. ---------- Paweł x Woźniak Tekla (Lgota Wielka 1853/15)
  58. ---------- Róża x Bujacz Feliks (Lgota Wielka 1849/22)
  59. ---------- Szymon x Pafsak Łucja (Lgota Wielka 1839/25)
  60. ---------- Urszula x Pafsak Klemens (Lgota Wielka 1844/7)
  61. ---------- Wawrzyniec x Woch Franciszka (Lgota Wielka 1853/14)
  62. ---------- Wojciech x Ślęzak Magdalena (Lgota Wielka 1855/4)
  63. Treyelmann Jankiel x Wulfowicz Nadka (Klimontów 1825/57)
  64. Treytler Jan x Starczewski Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1811/24)
  65. ---------- Józef x Klimkiewicz Magdalena (Kraków - św. Mikołaj 1817/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne