Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Tomaszewska (wyników 572):

  1. Tomasz N. x Romanowski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/30)
  2. ---------- Tomasz x Jędryszczyk Katarzyna (Brok 1831/5)
  3. Tomaszak Agnieszka x Bladowski Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/8)
  4. ---------- Antoni x Ciesiołkiewicz Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/19)
  5. ---------- Grzegorz x Chęciński Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/7)
  6. ---------- Józefa x Jakubowski Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1857/19)
  7. ---------- Małgorzata x Papierkowski Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/7)
  8. ---------- Marcin x Rojek Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/10)
  9. ---------- Marianna x Domagała Bartłomiej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/3)
  10. ---------- Stanisław x Kłodawski Marianna (Kazimierz Biskupi 1810/6)
  11. Tomaszczyk Barbara x Fabrowski Józef (Mikstat 1849/15)
  12. ---------- Bogumił x Kasprowicz Marianna (Mikstat 1824/16)
  13. ---------- Łucja x Zimerski Łukasz (Mikstat 1845/9)
  14. ---------- Tomasz x Linoski Józefa (Mikstat 1825/4)
  15. ---------- Walenty x Zdzyński Katarzyna (Mikstat 1847/9)
  16. Tomaszczyski Marianna x Kołodziejczak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1811/9)
  17. Tomaszek Anna x Czapla Franciszek (Kraków - św. Salwator 1836/9)
  18. ---------- Helena x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1955/15)
  19. ---------- Jan x Fiecek? Anna (Połaniec 1880/9)
  20. ---------- Józef x Gaszyński Marianna (Kraków - Katedra 1827/3)
  21. ---------- Józef x Król Katarzyna (Połaniec 1878/17)
  22. ---------- Marianna x Ogonowski Franciszek (Górzno k. Garwolina 1935/46)
  23. ---------- Paweł x Lenarcik Józefa (Górzno k. Garwolina 1829/13)
  24. ---------- Piotr x Krakowski Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1909/2)
  25. ---------- Wojciech x Kras Elżbieta (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1920/3)
  26. Tomaszeski Franciszek x Milej Marianna (Łomna 1892/22)
  27. ---------- Marcin x Kuznicki Ludwika (Czermno 1845/12)
  28. Tomaszewicz Anna x Płanczunas Szymon (Łabunowo 1818/6)
  29. ---------- Franciszek x Wal Magdalena (Okrzeja 1848/7)
  30. ---------- Józef x Torsz Zofia Władysława (Raciąż 1951/23)
  31. ---------- Stanisław x Zakrzowski Marianna (Kraków - Mariacka 1832/119)
  32. Tomaszewska Marianna x Lipiński Józef (Skórkowice 1879/14)
  33. Tomaszewski Agata x Kowalski Jędrzej (Nieborów 1811/3)
  34. ---------- Agata x Kowalski Jędrzej (Nieborów 1811/10)
  35. ---------- Agata x Michalak-Jaskólski Józef (Górzno k. Garwolina 1882/7)
  36. ---------- Agata x Rosół Józef (Rakoszyn 1852/7)
  37. ---------- Agnieszka x Krupa Michał (Rakoszyn 1818/1)
  38. ---------- Agnieszka x Kwiatkowski Michał (Papowo Toruńskie 1866/15)
  39. ---------- Agnieszka x Odwald Jan (Lubraniec 1843/6)
  40. ---------- Anastazja x Krupski Czesław (Kazimierz Biskupi 1924/8)
  41. ---------- Andrzej x Krajewski Salomea (Płock 1887/72)
  42. ---------- Andrzej x Sarawiński Elżbieta (Pabianice 1858/3)
  43. ---------- Angela x Zwoliński Jan (Żelazna 1869/13)
  44. ---------- Aniela x Więckiewicz Marcin (Okrzeja 1839/16)
  45. ---------- Anna x Kubalewski Antoni (Żelazna 1888/21)
  46. ---------- Anna x Schiller Fryderyk (Gniew 1843/52)
  47. ---------- Anna x Stoiecki Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/7)
  48. ---------- Anna x Zablewski Ludwik (Gniew 1880/19)
  49. ---------- Anna x Zaykowski Józef (Gniew 1762/18)
  50. ---------- Antoni x Arkuszewicz Waleria (Bebelno 1858/8)
  51. ---------- Antoni x Cylowski Marianna (Hrubieszów 1862/25)
  52. ---------- Antoni x Richler Anna (Gniew 1922/26)
  53. ---------- Antoni x Tatara Marianna (Grocholice 1880/8)
  54. ---------- Antoni x Wilczyński Katarzyna (Zbuczyn 1811/345)
  55. ---------- Apolonia x Gesek Jan (Grudusk 1881/3)
  56. ---------- Apolonia x Grzelak Andrzej (Ludzisko 1823/0)
  57. ---------- Barbara x Klein Michał (Gniew 1831/7)
  58. ---------- Barbara x Wojewoda Jakub (Rakoszyn 1845/7)
  59. ---------- Bazyli x S... Rozalia (Hrubieszów 1815/69)
  60. ---------- Daniel x Kucharski Franciszka (Szumsk 1842/15)
  61. ---------- Elżbieta x Brosich Józef Jan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/117)
  62. ---------- Erazm x Zawadzki Aniela (Okrzeja 1836/17)
  63. ---------- Ewa x Balcerowicz Michał (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1805/24)
  64. ---------- Ewa x Worpus Józef (Grocholice 1884/1)
  65. ---------- Ewa x Ziaja Jan (Raciąż 1983/15)
  66. ---------- Feliksa x Ogonowski Franciszek (Gniew 1930/24)
  67. ---------- Franciszek x Blachnierski Marianna (Ludzisko 1833/0)
  68. ---------- Franciszek x Derengiewicz Michalina (Kazimierz Biskupi 1839/16)
  69. ---------- Franciszek x Kososki Balbina (Kościelec pow. kaliski 1830/19)
  70. ---------- Franciszek x Michna Helena (Barłożno 1907/15)
  71. ---------- Franciszek x Orzewski Józefa (Kazimierz Biskupi 1843/31)
  72. ---------- Franciszek x Poznanski Katarzyna (Gniew 1865/67)
  73. ---------- Franciszek x Rywelski Weronika (Barłożno 1902/4)
  74. ---------- Franciszek x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1856/4)
  75. ---------- Franciszka x Alaszewski Jan (Gniew 1856/1)
  76. ---------- Franciszka x Laskorzyński Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1856/4)
  77. ---------- Franciszka x Smurawski Józef (Kazimierz Biskupi 1894/11)
  78. ---------- Franciszka x Wegnerowicz Michał (Lubraniec 1839/2)
  79. ---------- Grzegorz x Karcz Zuzana (Kraków - św. Anna 1819/8)
  80. ---------- Ignacy x Łojek Agnieszka (Rakoszyn 1813/5)
  81. ---------- Ignacy x Talarek Antonina (Górzno k. Garwolina 1823/14)
  82. ---------- Jakub x Bembicki Katarzyna (Barłożno 1842/8)
  83. ---------- Jakub x Radzio Barbara (Pniewnik 1827/5)
  84. ---------- Jakub x Zachmielecki Teodozja (Gniew 1822/39)
  85. ---------- Jan x Burak Katarzyna (Rakoszyn 1838/4)
  86. ---------- Jan x Czajka Katarzyna (Czermno 1825/13)
  87. ---------- Jan x Drwal Marianna (Lgota Wielka 1860/12)
  88. ---------- Jan x Grygaytis Ewa (Łabunowo 1796/10)
  89. ---------- Jan x Kierznicki Katarzyna (Gniew 1861/74)
  90. ---------- Jan x Kmieć Anna (Kazimierz Biskupi 1919/14)
  91. ---------- Jan x Laniecki Julianna (Gniew 1877/12)
  92. ---------- Jan x Rudnicki Władysława (Kazimierz Biskupi 1904/9)
  93. ---------- Jan x Słomcz Katarzyna (Gniew 1837/39)
  94. ---------- Jan x Stocki Marianna (Papowo Toruńskie 1850/21)
  95. ---------- Jan x Wachnicki Stefania (Górzno k. Garwolina 1938/25)
  96. ---------- Jan x Ziembiński Józefa (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1833/3)
  97. ---------- Jarosław x Nyłk Barbara (Raciąż 1987/17)
  98. ---------- Józef x Chojnacki Józefa (Łomna 1882/34)
  99. ---------- Józef x Domagała Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1828/5)
  100. ---------- Józef x Domanski Barbara (Gniew 1847/77)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne