Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szymanek (wyników 329):

  1. Szymczak Hiacynt x Nowicka Apolonia (Brzeziny 1791/20)
  2. ---------- Jacek x Laba Brygida (Brzeziny 1773/1669)
  3. ---------- Jadwiga x Pawłowski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1855/19)
  4. ---------- Jakub x Pietrczyk Teresa (Brzeziny 1793/6)
  5. ---------- Jan Czesław x Hildebrandt Ewa Weronika (Gniew 1922/39)
  6. ---------- Jan x Kowalski Marianna (Luszyn 1849/10)
  7. ---------- Jan x Koziołek Łucja (Kazimierz Biskupi 1857/30)
  8. ---------- Joachim x Andrzejwski Karolina (Gieczno 1815/1)
  9. ---------- Józef x Bystra Janina (Kazimierz Biskupi 1931/48)
  10. ---------- Józef x Kowalski Marianna (Płock 1887/49)
  11. ---------- Józef x Majchrzak Weronika (Kazimierz Biskupi 1919/41)
  12. ---------- Józef x Śmiech Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1831/3)
  13. ---------- Józef x Sobierajski Brygida (Babsk 1814/1)
  14. ---------- Józef x Włodarczyk Franciszka (Kazimierz Biskupi 1922/35)
  15. ---------- Józef x Włodarczyk Franciszka (Kazimierz Biskupi 1922/35)
  16. ---------- Józefa x Dąbrowski Mikołaj (Żelazna 1885/17)
  17. ---------- Józefa x Miszczak Ludwik (Turek 1890/44)
  18. ---------- Józefa x Rutka Józef (Jelonki 1862/6)
  19. ---------- Józefa x Stasiak Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1865/7)
  20. ---------- Karol x Matuszak Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1823/9)
  21. ---------- Karol x Nowakowski Barbara (Kościelec pow. kaliski 1835/7)
  22. ---------- Karol x Wójcik Eleonora (Klimontów 1860/8)
  23. ---------- Katarzyna x Kaczmarek Walenty (Kokanin 1872/1)
  24. ---------- Katarzyna x Piątkowski Mikołaj (Kościelec pow. kaliski 1860/18)
  25. ---------- Katarzyna x Stawski Józef (Gieczno 1811/32)
  26. ---------- Katarzyna x Warcholiński Andrzej (Grocholice 1888/38)
  27. ---------- Kazimierz x Kuligowski Barbara (Pniewnik 1852/3)
  28. ---------- Kazimierz x Musiał Anna (Kościelec pow. kaliski 1852/11)
  29. ---------- Kazimierz x Pstrąg Gertruda (Gniew 1932/29)
  30. ---------- Konstanty x Woźniak Teresa (Gniew 1951/23)
  31. ---------- Kunegunda x Pietrzczyk Łukasz (Brzeziny 1781/1858)
  32. ---------- Łucja x Garczyński Marcin (Gieczno 1811/35)
  33. ---------- Łucja x Wińk Józef (Babsk 1813/11)
  34. ---------- Ludwik x Walczak Franciszka (Kazimierz Biskupi 1898/25)
  35. ---------- Łukasz x Tur... Teofila (Turek 1893/8)
  36. ---------- Maciej x Kawalec Antonina (Turek 1890/105)
  37. ---------- Małgorzata x Sokolski Marcin (Babsk 1814/4)
  38. ---------- Małgorzata x Wydra Marcin (Czermno 1821/1)
  39. ---------- Małgorzata x Żabka Wawrzyniec (Czermno 1833/20)
  40. ---------- Marceli x Strzelec Józefa (Kazimierz Biskupi 1891/22)
  41. ---------- Marcin x Bednarek Wiktoria (Żelazna 1869/18)
  42. ---------- Marianna x Broniarek Piotr (Żelazna 1890/3)
  43. ---------- Marianna x Kubiak Adam (Gieczno 1816/2)
  44. ---------- Marianna x Malon Jan (Babsk 1835/1)
  45. ---------- Marianna x Matusiak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1838/10)
  46. ---------- Marianna x Michałek Błażej (Górzno k. Garwolina 1738/1)
  47. ---------- Marianna x Przybylak Antoni (Turek 1894/6)
  48. ---------- Marianna x Sierpinski Wojciech (Raciążek 1853/21)
  49. ---------- Marianna x Wdowczyk Kazimierz (Brzeziny 1777/1786)
  50. ---------- Michał x Galuba Marianna (Kościelec pow. kaliski 1862/14)
  51. ---------- Michał x Kle? Marianna (Żelazna 1889/13)
  52. ---------- Mikołaj x Kaczewski Balbina (Gieczno 1812/11)
  53. ---------- Napoleon x Marciniak Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1828/9)
  54. ---------- Napoleon x Trębaszewski Łucja (Kościelec pow. kaliski 1836/2)
  55. ---------- Norbert x Taczalski Barbara (Gniew 1959/13)
  56. ---------- Paweł x Łaba Barbara (Brzeziny 1798/23)
  57. ---------- Piotr x Stępniak Jadwiga (Gieczno 1820/15)
  58. ---------- Salomea x Kisiołek Antoni (Lgota Wielka 1853/27)
  59. ---------- Salomea x Popczyński Michał (Bebelno 1777/1)
  60. ---------- Stanisław x Politański Marianna (Grocholice 1884/8)
  61. ---------- Szczepan x Bekała Antonina (Turek 1890/57)
  62. ---------- Teofil x Kurek Janina (Kazimierz Biskupi 1932/37)
  63. ---------- Tomasz x Graczyk Antonina (Turek 1891/1)
  64. ---------- Walenty x Kaczmarek Weronika (Kazimierz Biskupi 1924/38)
  65. ---------- Wincenty x Sawicki Helena (Kazimierz Biskupi 1925/7)
  66. ---------- Wincenty x Tomczykowa Kunegunda (Brzeziny 1795/11)
  67. ---------- Wincenty x Włodarczyk Józefa (Kazimierz Biskupi 1864/32)
  68. ---------- Wojciech x Michniak Jadwiga (Kościelec pow. kaliski 1838/18)
  69. ---------- Wojciech x N. Tekla (Turek 1892/46)
  70. ---------- Wojciech x Sitka Marianna (Gieczno 1819/18)
  71. ---------- Wojciech x Szymański Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1842/16)
  72. ---------- Zofia x Jędral Jakub (Nieborów 1817/4)
  73. Szymczakiewicz Katarzyna x Józefczyk Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1825/26)
  74. ---------- Małgorzata x Kwiatkowski Wincenty (Kraków - Wszyscy Święci 1825/60)
  75. Szymczakowski Ewa x Nowakowski Franciszek (Żelazna 1881/17)
  76. Szymczanowicz Gitla x Nachymowicz Józef (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/31)
  77. Szymczek Otylia x Kamrowska Jan (Gniew 1941/35)
  78. ---------- Rozalia x Umiński Jan (Papowo Toruńskie 1869/10)
  79. Szymczewska Marianna x Kolakowski Jan (Brzeziny 1784/1953)
  80. Szymczewski Jan x Grzegorczewski Roza (Czermno 1822/8)
  81. Szymczuk Grzegorz x Hukiewicz Marianna (Hrubieszów 1869/13)
  82. Szymczyk Agata x Kula Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1830/13)
  83. ---------- Agnieszka x Wilczek Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1813/82)
  84. ---------- Agnieszka x Wojtas Wawrzyniec (Gnojno 1817/10)
  85. ---------- Andrzej x Jarosiński Marianna (Grocholice 1877/8)
  86. ---------- Anna x Gierad Józef (Kraków - św. Szczepan 1837/51)
  87. ---------- Anna x Grabowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1841/36)
  88. ---------- Anna x Rusiecki Tomasz (Kraków - św. Krzyż 1838/2)
  89. ---------- Antoni x Paprocki Regina (Gnojno 1743/10)
  90. ---------- Antoni x Pasper Barbara (Kraków - Katedra 1837/1)
  91. ---------- Antonina x Biały Michał (Gnojno 1844/1)
  92. ---------- Antonina x Danielewski Michał (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/26)
  93. ---------- Antonina x Wrochniewski Adam (Białobrzegi 1866/4)
  94. ---------- Barbara x Siemieniec Jan (Zielonki 1829/12)
  95. ---------- Benedykt x Walczak Jadwiga (Kraków - św. Krzyż 1848/3)
  96. ---------- Dorota x Todor Marcin (Działoszyce 1869/1)
  97. ---------- Elżbieta x Kmiecik Wawrzyniec (Zielonki 1833/5)
  98. ---------- Elżbieta x Siedlikowski Józef Jacek (Jeżów 1819/11)
  99. ---------- Elżbieta x Ślusarczyk Franciszek (Gnojno 1860/43)
  100. ---------- Franciszek x Adamek Salomea (Działoszyce 1856/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne