Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szwarc (wyników 161):

  1. Szwarc Marianna x Laskorzyński Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/1)
  2. ---------- Marianna x Pawlik Ignacy (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1863/2)
  3. ---------- Mateusz x Sędzikowski Rozalia (Kraków - Mariacka 1839/11)
  4. ---------- Michał x Niklewski Helena (Gniew 1733/27)
  5. ---------- Paweł x Górski Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1879/4)
  6. ---------- Paweł x Kułagowski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1900/6)
  7. ---------- Piotr x Goliment Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/1)
  8. ---------- Regina x Gomolinski Maciej (Gniew 1742/9)
  9. ---------- Róża x Roziński Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1843/1)
  10. ---------- Rozalia x Gołębiewski Andrzej (Pniewnik 1848/24)
  11. ---------- Tekla x Armański Baltazar (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1848/2)
  12. ---------- Tekla x Jopkiewicz Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1853/2)
  13. ---------- Tekla x Markiewicz Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1820/6)
  14. ---------- Wawrzyniec x Wołowiec Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1828/5)
  15. ---------- Władysława x Fierek Alfons (Gniew 1958/9)
  16. ---------- Wojciech x Powałkiewicz Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1882/5)
  17. ---------- Zofia x Górski Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1873/4)
  18. ---------- Zofia x Żubrowski Teodor (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1819/7)
  19. ---------- Zuzanna x Kraus Józef (Gniew 1795/23)
  20. ---------- Zuzanna x Olszewski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1878/2)
  21. Szwarca Antoni x Osowski Julianna (Barłożno 1922/3)
  22. ---------- Jakub x Manteski Katarzyna (Gniew 1740/36)
  23. ---------- Jan x Dybowski Katarzyna (Gniew 1760/9)
  24. ---------- Jan x Grabowski Anna (Gniew 1770/13)
  25. ---------- Jan x Karczewski Marianna (Gniew 1768/6)
  26. ---------- Jerzy x Siemionowski Franciszka (Gniew 1817/45)
  27. ---------- Józef x Malecki Jadwiga (Gniew 1818/43)
  28. ---------- Michał x Krzywinski Ewa (Gniew 1767/24)
  29. Szwarchc Karolina x Rejchold Augustyn (Pabianice 1860/37)
  30. Szwarcof Marianna x Topolinski Jakub (Gniew 1773/27)
  31. Szwarcz Franciszek x Karpiński Teodora (Barłożno 1923/30)
  32. Szwarczyński Adam x Tuliński Marianna (Płock 1888/24)
  33. ---------- Karol x Zimerski Agnieszka (Mikstat 1834/3)
  34. ---------- Katarzyna x Ogórek Szymon (Mikstat 1831/2)
  35. Szwargos Antonina x Kępiński Piotr (Dmenin 1864/14)
  36. Szwart Marianna x Hertd Doniculus (Chwaszczyno 1754/2)
  37. Szwarty Jan x Bieliński Rozalia (Brok 1826/13)
  38. Szwartz Adam x Szryur Anna (Raciąż 1782/1)
  39. ---------- Alojzy x Poller Elżbieta Florentyna (Kraków - św. Krzyż 1834/6)
  40. ---------- Balbina x Brzostek Józef (Ostrów mazowiecka 1863/2)
  41. Szwarz Dorota x Wyess Henryk (Gniew 1770/14)
  42. ---------- Franciszek x Drozdowski Klara (Barłożno 1907/24)
  43. ---------- Jan x Gehlin Anna (Kraków - św. Anna 1820/17)
  44. ---------- Marcin x Kotowski Agnieszka (Gniew 1810/31)
  45. ---------- Władysław x Landa Anna (Barłożno 1927/32)
  46. Szwoch Augustyn x Grzebielucha Jadwiga (Gniew 1946/54)
  47. ---------- Bernard x Białkowski Anna (Gniew 1924/21)
  48. ---------- Emilia x Stanützki Jakub (Gniew 1862/25)
  49. ---------- Franciszka x Borris Jan (Gniew 1949/29)
  50. ---------- Franciszka x Jagodziński Władysław (Gniew 1938/18)
  51. ---------- Gotfryd x Glinowski Eleonora (Barłożno 1778/6)
  52. ---------- Irena x Makowski Edward (Gniew 1953/32)
  53. ---------- Jan x Szulc Leokadia (Barłożno 1926/15)
  54. ---------- Józef x Wólk Leokadia (Gniew 1920/53)
  55. ---------- Karolina x Turski Ignacy (Płock 1887/43)
  56. ---------- Klara x Janicki Henryk (Gniew 1968/4)
  57. ---------- Marianna x Głowiński Franciszek (Gniew 1903/17)
  58. ---------- Roman x Deka Stanisława (Gniew 1956/27)
  59. Szwominski Agnieszka x Pycler Michał (Raciąż 1781/3)
  60. Szwonk Anna x Reszka Jan (Barłożno 1842/10)
  61. Szwub Teresa x Link Teodor (Kraków - Mariacka 1821/58)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne