Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szewc (Sutor) (wyników 324):

  1. Szewczyk Grzegorz x Ocep Regina (Górzno k. Garwolina 1816/4)
  2. ---------- Grzegorz x Przepiórka Anna (Lgota Wielka 1822/7)
  3. ---------- Grzegorz x Rejdaszki Marianna (Górzno k. Garwolina 1838/11)
  4. ---------- Helena x Kramarz Mateusz (Kraków - Boże Ciało 1848/6)
  5. ---------- Helena x Król Jan (Górzno k. Garwolina 1943/50)
  6. ---------- Helena x Młynek Szymon (Siercza, par. Wieliczka 1889/8)
  7. ---------- Helena x Mucha Józef (Górzno k. Garwolina 1927/33)
  8. ---------- Ignacy x Łysik Katarzyna (Lgota Wielka 1842/9)
  9. ---------- Ignacy x Multan Zofia (Kraków - św. Krzyż 1817/8)
  10. ---------- Ignacy x N. N. (Górzno k. Garwolina 1794/1)
  11. ---------- Jacek x Dydek Ewa (Górzno k. Garwolina 1806/12)
  12. ---------- Jacek x Gatner Małgorzata (Lgota Wielka 1821/7)
  13. ---------- Jacenty x Skiba Elżbieta (Borzykowa 1825/17)
  14. ---------- Jadwiga x Błażejczyk Maciej (Górzno k. Garwolina 1734/9)
  15. ---------- Jadwiga x Gałkowski Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1844/1)
  16. ---------- Jadwiga x Mądrzyk Antoni (Borzykowa 1836/27)
  17. ---------- Jakub x Banaszak Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1747/4)
  18. ---------- Jakub x Łysiak Julianna (Górzno k. Garwolina 1775/2)
  19. ---------- Jakub x Marczyk Katarzyna (Końskowola 1689/9)
  20. ---------- Jakub x Sergiel Agnieszka (Okrzeja 1822/24)
  21. ---------- Jakub x Wnuk Regina (Bebelno 1690/2)
  22. ---------- Jan x Banachowicz Marianna (Jeżów 1823/22)
  23. ---------- Jan x Blasek Anna (Końskowola 1661/11)
  24. ---------- Jan x Farmuz Katarzyna (Borzykowa 1834/4)
  25. ---------- Jan x Jaworski Stefania (Górzno k. Garwolina 1939/3)
  26. ---------- Jan x Jaworski Zofia (Górzno k. Garwolina 1930/7)
  27. ---------- Jan x Kopacz Zofia (Górzno k. Garwolina 1772/9)
  28. ---------- Jan x Miklas Katarzyna (Koprzywnica 1865/41)
  29. ---------- Jan x Ornat Wanda (Górzno k. Garwolina 1951/30)
  30. ---------- Jan x Osiak Stanisława (Górzno k. Garwolina 1939/46)
  31. ---------- Jan x Piecyk Halina (Górzno k. Garwolina 1972/17)
  32. ---------- Jan x Pieniążek Marianna (Górzno k. Garwolina 1842/13)
  33. ---------- Jan x Ruta Marianna (Górzno k. Garwolina 1824/10)
  34. ---------- Jan x Stolarczyk Katarzyna (Dmenin 1865/4)
  35. ---------- Jan x Swat Katarzyna (Chlewiska 1832/63)
  36. ---------- Jan x Wiśniewski Katarzyna (Raciążek 1796/14)
  37. ---------- Jan x Wolski Tekla (Borzykowa 1859/29)
  38. ---------- Janina x Dybcio Jan (Górzno k. Garwolina 1933/8)
  39. ---------- Janina x Talarek Józef (Górzno k. Garwolina 1933/30)
  40. ---------- Janusz x Wawer Zofia (Górzno k. Garwolina 1963/24)
  41. ---------- Jędrzej x Leonarcik Wiktoria (Czermno 1862/16)
  42. ---------- Józef x Buc Małgorzata (Borzykowa 1858/37)
  43. ---------- Józef x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1938/39)
  44. ---------- Józefa x Lasoń Tomasz (Lgota Wielka 1849/21)
  45. ---------- Józefa x Michalczak Urban (Dmenin 1843/8)
  46. ---------- Józefa x Orowiecki Antoni (Górzno k. Garwolina 1927/6)
  47. ---------- Józefa x Pieniążek Leon (Górzno k. Garwolina 1866/3)
  48. ---------- Józefa x Turek Błażej (Górzno k. Garwolina 1845/17)
  49. ---------- Julianna x Błażejczyk Andrzej (Górzno k. Garwolina 1836/5)
  50. ---------- Julianna x Gołyska Michał (Kraków - św. Salwator 1851/31)
  51. ---------- Julianna x Mackiewicz Leon (Górzno k. Garwolina 1864/21)
  52. ---------- Julianna x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1936/38)
  53. ---------- Justyna x Gałkowski Jakub (Górzno k. Garwolina 1860/22)
  54. ---------- Kacper x Lasek Tekla (Górzno k. Garwolina 1873/10)
  55. ---------- Kacper x Trzpil Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1739/9)
  56. ---------- Kajetan x Łysiak Agata (Górzno k. Garwolina 1791/11)
  57. ---------- Karol x Knejski Petronela (Lgota Wielka 1830/11)
  58. ---------- Karol x Sukienniczak Katarzyna (Tubądzin k. Warty 1859/1)
  59. ---------- Karol x Wentor Franciszka (Czermno 1839/7)
  60. ---------- Kasper x Kubala Elżbieta (Kraków - Boże Ciało 1826/1)
  61. ---------- Kasper x Kudasiewicz Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1837/1)
  62. ---------- Kasper x Wróbel Gertruda (Kraków - Boże Ciało 1829/31)
  63. ---------- Katarzyna x Bień Jan (Górzno k. Garwolina 1880/35)
  64. ---------- Katarzyna x Carski Florian (Lgota Wielka 1834/2)
  65. ---------- Katarzyna x Dęga Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1774/4)
  66. ---------- Katarzyna x Drózdz Tomasz (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/2)
  67. ---------- Katarzyna x Gartnotek Stanisław (Bebelno 1690/3)
  68. ---------- Katarzyna x Przybysz Wojciech (Górzno k. Garwolina 1810/3)
  69. ---------- Katarzyna x Sieniński Michał (Kraków - św. Salwator 1827/23)
  70. ---------- Katarzyna x Skórski Antoni (Górzno k. Garwolina 1832/28)
  71. ---------- Katarzyna x Woytyniak Marcin (Mikołajewice 1870/14)
  72. ---------- Katarzyna x Załoga Łukasz (Lgota Wielka 1857/18)
  73. ---------- Katarzyna x Ziołek Jan (Końskowola 1660/10)
  74. ---------- Kazimiera x Zuchniak Władysław (Górzno k. Garwolina 1930/40)
  75. ---------- Kazimierz x Sabak Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1951/37)
  76. ---------- Konstancja x Antol Tomasz (Czemierniki 1813/29)
  77. ---------- Konstancja x Osiak Michał (Górzno k. Garwolina 1822/5)
  78. ---------- Krystyna x Banaszak Walenty (Górzno k. Garwolina 1840/17)
  79. ---------- Kunegunda x Nita Wawrzyniec (Lgota Wielka 1849/2)
  80. ---------- Leszek x Żurek Zofia (Górzno k. Garwolina 1966/29)
  81. ---------- Łucja x Gendek Andrzej (Górzno k. Garwolina 1866/15)
  82. ---------- Łucja x Łyczba Łukasz (Borzykowa 1829/7)
  83. ---------- Łucja x Piec Stanisław (Dmenin 1811/4)
  84. ---------- Łucja x Stolarczyk Piotr (Lgota Wielka 1823/9)
  85. ---------- Łucja x Turek Adam (Chlewiska 1829/7)
  86. ---------- Ludwika x Gałązka Walenty (Górzno k. Garwolina 1835/6)
  87. ---------- Łukasz x Mrówka Katarzyna (Dmenin 1763/1)
  88. ---------- Łukasz x Za? Agnieszka (Płock 1864/37)
  89. ---------- Łukasz x Zając Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1870/8)
  90. ---------- Maciej x Długoszek Ewa (Okrzeja 1832/13)
  91. ---------- Maciej x Łysiak Ewa (Górzno k. Garwolina 1797/8)
  92. ---------- Maciej x Machowczyk Konstancja (Kościelec pow. kaliski 1823/11)
  93. ---------- Maciej x Świątek Marianna (Połaniec 1869/16)
  94. ---------- Magdalena x Banach Paweł (Górzno k. Garwolina 1741/2)
  95. ---------- Magdalena x Łyczba Marcin (Borzykowa 1836/30)
  96. ---------- Małgorzata x Łuszczyna Tomasz (Dmenin 1791/7)
  97. ---------- Małgorzata x Michalak-Jaskólski Jan (Górzno k. Garwolina 1820/5)
  98. ---------- Marcelina x Cegiełka Franciszek (Górzno k. Garwolina 1788/3)
  99. ---------- Marcelina x Lis Błażej (Górzno k. Garwolina 1853/12)
  100. ---------- Marcin x Dulski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1861/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne