Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Szczepaniak (wyników 182):

  1. Szczepaniak Marianna x Kalatura Wincenty (Cisów 1843/5)
  2. ---------- Marianna x Osial Michał (Okrzeja 1832/16)
  3. ---------- Marianna x Staszczak Jan (Koprzywnica 1852/36)
  4. ---------- Marianna x Szmechtig Jan (Mileszki 1870/20)
  5. ---------- Marianna x Szmychowski Józef (Mileszki 1872/10)
  6. ---------- Marianna x Tomasik Dionizy (Czermno 1862/19)
  7. ---------- Marianna x Wróbel Karol (Koprzywnica 1836/40)
  8. ---------- Marianna x Zieliński Felix (Cisów 1857/10)
  9. ---------- Marjanna x Kalarus Józef (Cisów 1943/7)
  10. ---------- Mateusz x Dąbek Ludwika (Koprzywnica 1827/43)
  11. ---------- Mateusz x Gorbacki Weronika (Cisów 1918/6)
  12. ---------- Michał x Dudek Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1831/14)
  13. ---------- Michał x Kozłoski Ewa (Czermno 1842/11)
  14. ---------- Mikołaj x Bielicz Marianna (Pniewnik 1777/205)
  15. ---------- Monika x Gasiński Piotr (Nieborów 1814/18)
  16. ---------- Paulina x Zemsta Józef (Cisów 1939/10)
  17. ---------- Paweł x Borowy Apolonia (Pniewnik 1824/9)
  18. ---------- Paweł x Krawczyk Marianna (Czermno 1823/1)
  19. ---------- Paweł x Krzyszczak Barbara (Koprzywnica 1873/22)
  20. ---------- Piotr x Nawrocki Marianna (Mileszki 1867/2)
  21. ---------- Piotr x Pawlik Marianna (Mikstat 1820/12)
  22. ---------- Piotr x Zemsta Tekla (Cisów 1861/2)
  23. ---------- Regina x Duda Mikołaj (Kraków - Boże Ciało 1826/14)
  24. ---------- Roch x Bachanek Anna (Gródek 1890/10)
  25. ---------- Rozalia x Dunajewski Jan (Cisów 1937/10)
  26. ---------- Rozalia x Maksyon Jan (Czermno 1819/1)
  27. ---------- Salomea x Słomka Walenty (Koprzywnica 1856/40)
  28. ---------- Stanisław x Skiba Franciszka (Cisów 1920/5)
  29. ---------- Stanisława x Wójcik Jan (Cisów 1938/13)
  30. ---------- Szymon x Dybuś Katarzyna (Koprzywnica 1830/32)
  31. ---------- Szymon x Pietrakowski Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1800/14)
  32. ---------- Tekla x Wojcicki Mateusz (Czermno 1865/13)
  33. ---------- Teresa x Domański Jakub (Mileszki 1871/11)
  34. ---------- Teresa x Jabłoński Wojciech (Mileszki 1862/28)
  35. ---------- Tomasz x Grabski Paulina Kassylda (Mileszki 1873/6)
  36. ---------- Tomasz x Łukaszewski Teresa (Koprzywnica 1837/40)
  37. ---------- Tomasz x Pikala Marcjanna (Mileszki 1874/24)
  38. ---------- Tomasz x Szatan Magdalena (Koprzywnica 1845/25)
  39. ---------- Walenty x Rybacki Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1899/30)
  40. ---------- Walenty x Szymek Ewa (Brzeziny 1777/1789)
  41. ---------- Wincenty x Frankowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1841/27)
  42. ---------- Wławdysław x Teliga Stanisław (Cisów 1930/16)
  43. ---------- Wojciech x Szmitka Julianna (Mileszki 1873/26)
  44. ---------- Zofia x Sałka Wojciech (Gródek 1894/17)
  45. Szczepanowska Stanisława x Katerla Stefan (Kazimierza Wielka 1882/7)
  46. Szczyborczyk Maciej x Urban Antonina (Pabianice 1858/103)
  47. Szczypior Agnieszka x Bystroń Franciszek (Grabowo kościerskie 1938/4)
  48. ---------- Alfons x Bąkowski Zofia (Gniew 1954/29)
  49. ---------- Anastazja x Krefta Feliks (Grabowo kościerskie 1932/2)
  50. ---------- Anna x Zieliński Edmund (Gniew 1942/78)
  51. ---------- Bernard x Buniek Marta (Barłożno 1922/2)
  52. ---------- Franciszka x Tusk Bolesław (Grabowo kościerskie 1919/3)
  53. ---------- Gertruda x Bielaschewski Franciszek (Gniew 1941/16)
  54. ---------- Halina x Arent Stefan (Gniew 1954/8)
  55. ---------- Helena x Lademann Józef (Grabowo kościerskie 1927/7)
  56. ---------- Jakub x Mnichna Franciszka (Barłożno 1879/7)
  57. Szczypiór Jan x Bobk Maria Marta (Gniew 1929/24)
  58. ---------- Jan x Iwański Łucja (Barłożno 1929/24)
  59. Szczypior Jan x Koschnik Kordula Maria (Grabowo kościerskie 1943/6)
  60. ---------- Józef x Grzyba Franciszka (Grabowo kościerskie 1911/6)
  61. ---------- Kazimierz x Szołtun Irena (Gniew 1957/27)
  62. ---------- Maria x Hildebrand Henryk (Gniew 1963/28)
  63. Szczypiór Marianna x Wesołowski Piotr (Stężyca 1879/21)
  64. Szczypior Mateusz x Johendpask Franciszka (Barłożno 1877/11)
  65. Szczypiór Michał x Wysocki Ludwika (Stężyca 1898/23)
  66. ---------- Piotr x Stenzel Julianna (Stężyca 1883/12)
  67. ---------- Tomasz x Chylewski Łucja (Stężyca 1882/29)
  68. Szczypior Zofia x Nagórski Władysław (Gniew 1958/20)
  69. Szczypiorkowski Tekla Franciszka x Strzelczyk Józef (Chlewiska 1836/22)
  70. Szczypiorowski Józef x Koscierzynski Elżbieta (Raciążek 1853/27)
  71. ---------- Józefina x Kulas Paweł (Stężyca 1897/27)
  72. ---------- Julianna x Paszek Franciszek (Barłożno 1873/10)
  73. ---------- Katarzyna x Syldatk Józef (Stężyca 1867/9)
  74. ---------- Marianna x Kulas Jakub (Stężyca 1897/12)
  75. ---------- Michał x Matyka Józefina (Stężyca 1870/26)
  76. ---------- Otylia x Armatowski Klemens Franciszek (Grabowo kościerskie 1924/2)
  77. Szczypiorski Bruno x Otlewski Marianna (Barłożno 1828/1)
  78. ---------- Franciszek x Kosiecki Anna (Pniewnik 1833/20)
  79. ---------- Franciszek x Popiel Marianna (Pniewnik 1836/23)
  80. ---------- Józef x Ciok Teofila (Pniewnik 1882/23)
  81. ---------- Julianna x Rząski Michał (Barłożno 1909/17)
  82. ---------- Rozalia x Piaskowski Jan (Barłożno 1882/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne