Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Suchewicz (wyników 202):

  1. Suchodolski Kacper x Zieliński Marianna (Raciążek 1757/2)
  2. ---------- Katarzyna x Golonka Łukasz (Czemierniki 1813/24)
  3. ---------- Maciej x Buchman Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/10)
  4. ---------- Magdalena x Jasiński Michał (Czermno 1862/15)
  5. ---------- Magdalena x Szymański Michał (Papowo Toruńskie 1789/7)
  6. ---------- Marcin x Leszczynski Jadwiga (Gorzków 1856/20)
  7. ---------- Marianna x Bayda Tomasz (Czemierniki 1812/28)
  8. ---------- Marianna x Bober Marcin (Czemierniki 1813/11)
  9. ---------- Marianna x Rusinowski Piotr (Pniewnik 1809/197)
  10. ---------- Marianna x Zwierzchowski Franciszek (Czermno 1835/6)
  11. ---------- Mateusz x Czubatka Anna (Czemierniki 1813/49)
  12. ---------- Mateusz x Zwierzchowski Marianna (Czermno 1840/11)
  13. ---------- Paweł x Kołakowski Agnieszka (Grudusk 1894/13)
  14. ---------- Teodozja x Gortatowicz Andrzej (Płock 1864/41)
  15. ---------- Teofila x Krakowski Antoni (Grudusk 1893/26)
  16. ---------- Tomasz x Woźniak Marianna (Górzno k. Garwolina 1816/7)
  17. Suchodorski Tomasz x Kulawski Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/32)
  18. Sucholesiak Barbara x Sadziński Maciej (Ludzisko 1827/0)
  19. Sucholski Andrzej x Christk Elżbieta (Gniew 1848/39)
  20. ---------- Marianna x Rosteński Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1779/3)
  21. Suchomski Anna x Faber Fryderyk (Gniew 1916/29)
  22. ---------- Anna x Faber Fryderyk (Gniew 1916/30)
  23. ---------- Bożena x Orlikowski Stanisław (Raciąż 1973/16)
  24. ---------- Felicja Krystyna x Wytrążek Edwin Henryk (Raciąż 1955/13)
  25. ---------- Franciszek x Czarnowski Stefania (Raciąż 1946/28)
  26. ---------- Genowefa x Wielewski Edmund (Raciąż 1971/2)
  27. ---------- Gertruda x Domeracki Franciszek (Raciąż 1948/12)
  28. ---------- Henryk x Bigus Mirosława Urszula (Gniew 1966/26)
  29. ---------- Jakub x Hasse Weronika (Gniew 1882/41)
  30. ---------- Jan x Mayer Wiktoria (Raciąż 1948/2)
  31. ---------- Józef x Alaszewski Joanna (Gniew 1889/38)
  32. ---------- Konrad x Patyna Kunegunda (Raciąż 1949/10)
  33. ---------- Małgorzata x Romanowski Czesław (Raciąż 1970/9)
  34. ---------- Piotr x Jabłonka Anna (Barłożno 1892/10)
  35. ---------- Wanda x Żankowski Franciszek (Raciąż 1932/7)
  36. ---------- Wiktoria x Myszkowski Jan (Gniew 1887/10)
  37. Suchoń Andrzej x Anioł Wiktoria (Połaniec 1868/35)
  38. ---------- Antoni x Hyla Magdalena (Połaniec 1880/14)
  39. ---------- Ewa x Romański Piotr (Połaniec 1869/15)
  40. ---------- Józef x Joniec Wiktoria (Niekrasów Świętokrzyski 1937/9)
  41. ---------- Katarzyna x Żyła Michał (Łoniów 1867/4)
  42. ---------- Ludwika x Łukaszek Stanisław (Połaniec 1879/31)
  43. ---------- Marianna x Ruj Franciszek (Połaniec 1865/8)
  44. ---------- Wojciech x Palmowski Wiktoria (Kraków - św. Mikołaj 1845/4)
  45. Suchorawski Józef x Gromniak Wiktoria (Połaniec 1878/61)
  46. ---------- Józef x Kurgan Marianna (Połaniec 1875/37)
  47. ---------- Kasper x Czajka Rozalia (Połaniec 1867/25)
  48. Suchoroska Katarzyna x Myl Kasper (Połaniec 1864/34)
  49. ---------- Marianna x Walczyk Józef (Połaniec 1873/3)
  50. Suchorowska Feliksa x Wiśniewski Feliks (Niekrasów Świętokrzyski 1931/4)
  51. ---------- Marianna x Tomala Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1944/1)
  52. Suchorowski Ignacy x Cepilak Stanisława (Niekrasów Świętokrzyski 1943/41)
  53. ---------- Jan x Pszczoła Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1933/21)
  54. ---------- Władysław x Janiec Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1927/20)
  55. Suchorski Jan x Kubacki Marianna (Turek 1893/56)
  56. ---------- Jan x Kubacki Marianna (Turek 1893/56)
  57. ---------- Michał x Rybacki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1842/13)
  58. Suchorza Marianna x Lewandowski Marcin (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/19)
  59. Suchorzewski Adam x Maszczyk Ewa (Łoniów 1834/16)
  60. ---------- Agnieszka x Reczek Marek (Łoniów 1840/8)
  61. ---------- Katarzyna x Niedzielski Wawrzyniec (Łoniów 1860/6)
  62. ---------- Marianna x Korczak Jan (Łoniów 1832/30)
  63. ---------- Tomasz x Piskorski Helena (Łoniów 1821/13)
  64. ---------- Wojciech x Dunin Józefa (Łoniów 1859/3)
  65. ---------- Zofia x Dracki Andrzej (Łoniów 1836/16)
  66. Suchorzyński Antoni x Skrzesiński Antonina (Lubraniec 1841/5)
  67. Suchoświat Franciszek x Pomierski Julianna (Gniew 1838/40)
  68. ---------- Joanna x Wiśniewski Adam (Gniew 1843/67)
  69. Suchoswiat Katarzyna x Krusinski Jan (Gniew 1850/31)
  70. Suchosz Agnieszka x Wroński Walenty (Lgota Wielka 1829/4)
  71. ---------- Franciszka x Woźnicki Marcin (Lgota Wielka 1836/12)
  72. ---------- Karol x Stolarczyk Marianna (Lgota Wielka 1846/21)
  73. ---------- Marianna x Zatorski Franciszek (Lgota Wielka 1826/6)
  74. ---------- Tomasz x Poborczyk Antonina (Lgota Wielka 1851/13)
  75. Suchot Małgorzata x Bujak Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1819/9)
  76. Suchowiak Andrzej x Ziziański Katarzyna (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/8)
  77. ---------- Katarzyna x Rzemieniak Andrzej (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/10)
  78. Sucht Marianna x Jędrasik Marcin (Bebelno 1838/6)
  79. Suchtowski Wojciech x Kitowski Marianna (Papowo Toruńskie 1850/10)
  80. Suchy Agnieszka x Rzadek Bartłomiej (Podlesie 1678/3)
  81. ---------- Anna x Sobania Stanisław (Podlesie 1664/5)
  82. ---------- Antoni x Sowieński Zuzanna (Podlesie 1757/1)
  83. ---------- Dorota x Gralka Tomasz (Podlesie 1656/2)
  84. ---------- Elżbieta x Kaleta Wincenty (Bebelno 1875/7)
  85. ---------- Franciszka x Gągałka Walenty (Podlesie 1753/4)
  86. ---------- Gertruda x Siencionka Szymon (Podlesie 1758/2)
  87. ---------- Jan x Kos Katarzyna (Podlesie 1755/4)
  88. ---------- Jan x N. Katarzyna (Podlesie 1756/1)
  89. ---------- Katarzyna x Tatarajka Paweł (Podlesie 1770/6)
  90. ---------- Magdalena x Głuszczyk Jan (Podlesie 1755/1)
  91. ---------- Marcin x Zasada Magdalena (Podlesie 1803/1)
  92. ---------- Piotr x Smolarz Marianna (Podlesie 1749/1)
  93. ---------- Stanisław x Zasada Zofia (Podlesie 1790/3)
  94. ---------- Wawrzyniec x Frukacz Magdalena (Podlesie 1743/3)
  95. ---------- Wojciech x Smolarz Krystyna (Podlesie 1786/1)
  96. ---------- Zofia x Masztalerczyk Paweł (Bebelno 1754/2)
  97. Suciński Jakub x Boda Katarzyna (Kraków - św. Florian 1842/21)
  98. ---------- Jakub x Zwierzowicz Franciszka (Kraków - św. Florian 1846/3)
  99. Suczyk Antonina x Kłodnicki Antonii (Łomna 1884/11)
  100. Suczyłło Antonina x Gronowski Jan (Łomna 1890/39)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne