Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stryrzyk (wyników 874):

  1. Strasiewski Ignacy x Kochowicz Anna (Papowo Toruńskie 1875/2)
  2. Strasik Józef Wincenty x Klimowicz Anna (Kraków - św. Salwator 1851/24)
  3. ---------- Michał x Wawrzykowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1827/41)
  4. Strass Anna x Jobs Henryk (Czermno 1825/11)
  5. Strassburger Feigla x Buchberg Abraham (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/2)
  6. Strassenburg Jan x Mróz Wiktoria (Górzno k. Garwolina 1889/28)
  7. Strasser Franciszek x Zynk Konstancja (Kraków - Mariacka 1833/39)
  8. ---------- Jan x Rogoziński Agata (Kraków - Mariacka 1828/29)
  9. ---------- Wincenty x Zawrzał Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1837/4)
  10. Straszewski Anna x Łępicki Antoni Tymoteusz (Kraków - Mariacka 1814/55)
  11. ---------- Brygida x Nyklewski Jakub (Gniew 1779/34)
  12. ---------- Franciszek x Łętowski Jadwiga (Kraków - Wszyscy Święci 1850/14)
  13. ---------- Romuald x Łempicki Wanda (Kraków - Mariacka 1843/40)
  14. Straszowski Józefa x Kmieciński Jacek (Kraków - św. Florian 1827/49)
  15. Straszyk Tomasz x Doszkowicz Józefa (Kraków - św. Florian 1812/50)
  16. Straube Marianna x Ulrich Wojciech (Turek 1894/8)
  17. Strauburg Józef x Owczarczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1939/1)
  18. Strauc Katarzyna x Damer Maciej (Raciąż 1871/21)
  19. Straus Antoni x Krakowki Barbara (Gniew 1788/29)
  20. ---------- Joanna x Braum August (Szumbar 1841/1)
  21. ---------- Karol x Matusiak Apolonia (Luszyn 1849/14)
  22. ---------- Marianna x Jasiński Szczepan (Krysk 1874/10)
  23. Strauss Anna x Gilgnias Franciszek (Gniew 1919/39)
  24. ---------- Anna x Gilgnias Franciszek (Gniew 1919/40)
  25. Strawa Maciej x Przybycień Ludwika (Opole Lubelskie 1858/54)
  26. ---------- Piotr x Grezler Franciszka (Łoniów 1865/12)
  27. ---------- Władysław x Kwiecień Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1928/24)
  28. Strawczyński Jan x Borczanow Marianna (Klimontów 1871/6)
  29. Straż Jędrzej x Zagrzebski Marianna (Bebelno 1802/4)
  30. Strażewski Ewa x Mokwa Paweł (Barłożno 1745/8)
  31. Strazner Apolonia x Jobst Józef (Mileszki 1873/13)
  32. Strażyński Antonina x Zubrzycki Józef (Kraków - Mariacka 1838/3)
  33. Stręcbaliński Walenty x Junski Maria (Chwaszczyno 1876/10)
  34. Stręcel Franciszek x Spychała Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1847/11)
  35. Streer Wacław x Dąbrowski Anna (Kraków - św. Anna 1846/5)
  36. Streg Katarzyna x Tepla Andrzej (Raciąż 1820/16)
  37. Strehl Władysław x Czarliński Kazimiera (Papowo Toruńskie 1886/3)
  38. Strehlau Bernard x Czechowski Władysława (Gniew 1960/38)
  39. ---------- Halina x Panfil Bolesław (Gniew 1951/12)
  40. ---------- Henryk x Gehrmann Elżbieta (Gniew 1958/31)
  41. Strehlem Wilhelmina x Zajkowski Albert (Gniew 1865/43)
  42. Strehlke Cecylia x Pankau Piotr (Raciąż 1905/15)
  43. Strei Katarzyna x Kaczkowski Tomasz (Gniew 1815/10)
  44. Streia Jakub x Miklewski Anna (Gniew 1825/42)
  45. Strej Marianna x Rozmaity Szymon (Gniew 1808/29)
  46. Streja Katarzyna x Ziołkowski Jan (Gniew 1842/72)
  47. Strejza Antonina x Stasiak Franciszek (Turek 1891/66)
  48. Stręk Agnieszka x Szczerbik Grzegorz (Dmenin 1664/2)
  49. ---------- Andrzej x Kula Katarzyna (Dmenin 1732/3)
  50. ---------- Jadwiga x Jaronczyk Walenty (Dmenin 1672/1)
  51. ---------- Klara x Janerka Jan (Dmenin 1731/6)
  52. ---------- Sebastian x N. Elżbieta (Dmenin 1658/2)
  53. ---------- Zofia x Kaczmarczyk Marcin (Dmenin 1664/5)
  54. ---------- Zofia x Trojanowski Aleksander (Dmenin 1675/2)
  55. Strelau Anna x Kiwaczynski Marcin (Gniew 1856/26)
  56. ---------- Marianna x Kohls Michał (Raciąż 1861/18)
  57. Strelecki Józef x Malinowski Jadwiga (Gniew 1943/12)
  58. Streleczki Mateusz x Nogas Franciszka (Zborówek 1882/1)
  59. Strelhke Marianna x Ponski Ignacy (Raciąż 1920/12)
  60. Strelka Wojciech x Mulzuf Elżbieta (Raciąż 1834/21)
  61. Strelke Jan x Maj Marianna (Raciąż 1827/2)
  62. Strema Fryderyk x Radomski Regina (Kraków - św. Anna 1815/4)
  63. Strembach Michał x Schefler Anna (Raciąż 1844/24)
  64. Stremlau Jan x Scheffs Elżbieta (Raciąż 1858/10)
  65. Strenga Augustyna x Plichta Franciszek (Stężyca 1882/28)
  66. ---------- Barbara x Eron Walentyn (Stężyca 1863/22)
  67. ---------- Franciszek x Woitała Józefina (Stężyca 1865/15)
  68. ---------- Jan x Płotka Marianna (Stężyca 1860/2)
  69. ---------- Julianna x Behlke Franciszek (Stężyca 1891/3)
  70. ---------- Piotr x Kropidłowski Ewa (Stężyca 1874/3)
  71. Strenk Tomasz x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/13)
  72. Striczek Maciej x Żyła Katarzyna (Zakliczyn 1744/3)
  73. Striewski Mikołaj x Rynkowski Felicjanna (Płock 1888/42)
  74. Striszyk Franciszek x Malinowski Maria (Gniew 1942/41)
  75. Strmel Stanisław x Weltrowski Łucja (Raciąż 1959/15)
  76. Strobel Elżbieta x Baryn Wawrzyniec (Kraków - Wszyscy Święci 1836/41)
  77. Stroc Katarzyna x Załęgowski Jan (Kraków - św. Salwator 1851/14)
  78. Stroch Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/97)
  79. Strochlke Franciszek x Kontek Katarzyna (Raciąż 1889/2)
  80. Strocinczłek Maciej x Mizgała Zofia (Podlesie 1655/1)
  81. Strock Jacek x Wróblewski Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1850/61)
  82. Stroczynski Kunegunda x Kwiatkowski Józef (Rakoszyn 1841/7)
  83. Stroczyński Małgorzata x Stramski Jan (Dzierzgów 1830/19)
  84. Stroebel Paulina x Wysocki Mikołaj (Gniew 1853/90)
  85. Stroehla Fryderyk x Szkoda Anna (Gniew 1842/62)
  86. Stroelke Anna x Klossowski Jan (Raciąż 1887/17)
  87. Strofowicz Michał x Kilichowski Joanna (Gniew 1896/22)
  88. Strogulski Mikołaj x Muszkowski Dominika (Gniew 1903/11)
  89. Stroiński Antoni x Dębski Ludwika (Kraków - Wszyscy Święci 1813/13)
  90. ---------- Marianna x Michalecki Antoni (Bebelno 1886/13)
  91. Stroinski Stanisław x Giewicz Anna (Kazimierz Biskupi 1833/7)
  92. Stroiński Sylweriusz x Glixelli Agata (Kraków - św. Szczepan 1852/12)
  93. ---------- Wawrzyniec x Oktabowicz Helena (Białobrzegi 1818/1)
  94. Stroiowski Kazimierz x Muszkiet Bibianna (Bebelno 1823/6)
  95. Stroisz Michał x Woś Anna (Opole Lubelskie 1859/66)
  96. Stroiwąs Elżbieta Małgorzata x Włodoski Wawrzyniec (Klimontów 1851/6)
  97. ---------- Julianna x Bekas Wojciech (Klimontów 1851/5)
  98. ---------- Ludwika x Jońca Jacek (Klimontów 1858/9)
  99. ---------- Magdalena x Lipński Wawrzyniec (Klimontów 1868/2)
  100. ---------- Marianna x Ambroziak N. (Klimontów 1866/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne