Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stochmal (wyników 540):

  1. Stochmal Tekla x Zaród Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1845/3)
  2. ---------- Teodor x Kozak Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/1)
  3. ---------- Tomasz x Pasek Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1867/1)
  4. ---------- Tomasz x Zychowicz Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1807/1)
  5. ---------- Wawrzyniec x Kapusta Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1848/5)
  6. ---------- Wawrzyniec x Kucharczyk Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1826/4)
  7. ---------- Wawrzyniec x Połetek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1856/1)
  8. ---------- Wincenty x Broda Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/22)
  9. ---------- Władysław x Rachwał Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/42)
  10. ---------- Wojciech x Kozak Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1855/1)
  11. ---------- Wojciech x Raduszewski Justyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1802/1)
  12. ---------- Zofia x Duda Franciszek (Opole Lubelskie 1860/9)
  13. ---------- Zofia x Metryka Tomasz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1854/2)
  14. ---------- Zofia x Oset Antoni (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1881/8)
  15. ---------- Zofia x Piróg Józef (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1895/7)
  16. Stoczewicz Jan x Rożyna Tekla (Koprzywnica 1833/35)
  17. Stoczewski Jerzy x Bojanowicz Małgorzata (Białobrzegi 1816/7)
  18. ---------- Małgorzata x Osowski Kazimierz (Białobrzegi 1860/4)
  19. Stoczkiewicz Ludwika x Kowęzowski Józef (Działoszyce 1887/12)
  20. Stoczkowski Marianna x Skowronek Piotr (Pniewnik 1821/1)
  21. ---------- Wiktoria x Piasecki Feliks (Kraków - Mariacka 1820/48)
  22. Stoczyński Józefa x Krystianik Michał (Żelazna 1887/4)
  23. ---------- Katarzyna x Borowiec Walenty (Żelazna 1890/7)
  24. Stodc Katarzyna x Chabrosz Tomasz (Końskowola 1666/18)
  25. Stodczyk Katarzyna x Kopczyk Adam (Gieczno 1811/7)
  26. Stodnicka Agnieszka x Szczepanik Michał (Kazimierza Wielka 1882/12)
  27. Stodulski Henryk x Stachurski Helena (Górzno k. Garwolina 1969/20)
  28. ---------- Jan x Pieniążek Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1965/30)
  29. ---------- Jan x Ratkowski Janina (Górzno k. Garwolina 1930/61)
  30. ---------- Katarzyna x Mantyga Jakub (Babsk 1815/8)
  31. ---------- Waleria x Lorek Piotr (Raciąż 1919/40)
  32. Stofanski Karol x Tondera Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1834/68)
  33. Stofecki Wincenty x Stępniewski Anna (Mikstat 1846/9)
  34. Stogł Zofia x Kondratowicz Stefan (Łabunowo 1787/1)
  35. Stogniewicz Kazimierz x Pikowski Róża (Łabunowo 1804/1)
  36. Stohowski Jan x Grudziński Franciszka (Pniewnik 1850/10)
  37. Stoina Anna x Banaś Wojciech (Zielonki 1831/29)
  38. Stoiński Ewa x Zadka Michał (Kraszewice 1891/11)
  39. Stojak Tekla x Proszoski Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1850/17)
  40. ---------- Wit x Sopiński Katarzyna (Kraków - Mariacka 1835/3)
  41. Stojakowski Wojciech x Binkowski Regina (Kraków - Mariacka 1833/110)
  42. ---------- Wojciech x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/94)
  43. Stojałowski Franciszka x Witkiewicz Tomasz (Gniew 1908/34)
  44. Stojanowski Gabriel x Serkowski Franciszka (Kraków - św. Anna 1837/18)
  45. ---------- Helena x Draheim Franciszek (Gniew 1947/42)
  46. ---------- Jan x Zieleniewski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1843/14)
  47. ---------- Teresa x Łuszczewski Franciszek (Kraków - św. Anna 1827/4)
  48. ---------- Wawrzyniec x Bilecki Gertruda (Kraków - Mariacka 1830/3)
  49. Stojek Brygida x Drozdowski Marcin (Skała 1822/8)
  50. ---------- Wojciech x Łazarz Elżbieta (Kraków - Wszyscy Święci 1850/27)
  51. Stojkowski Marianna x Łukaski Karol (Ludzisko 1832/0)
  52. Stojowski Dezyderiusz x Politalski Józefa (Kraków - Mariacka 1842/67)
  53. ---------- Tomasz x Węgrzyn Rozalia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1908/1)
  54. Stojuński Marianna x Piątkowski Tomasz (Papowo Toruńskie 1822/6)
  55. Stokarczak Walentyna x Frejmark Tomasz (Kazimierz Biskupi 1899/9)
  56. Stokieński Teodozja x Starzyński Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1839/29)
  57. Stokłosa Anna x Głowacki Gaspar (Skała 1806/1)
  58. ---------- Jadwiga x Nowak Wojciech (Kazimierza Mała 1880/20)
  59. ---------- Katarzyna x Żurek Kazimierz (Skała 1802/7)
  60. ---------- Łukasz Jan x Ruczyński Regina (Skała 1827/13)
  61. ---------- Magdalena x Skowron Marcin (Kazimierza Mała 1880/15)
  62. ---------- Marianna x Cieciura Tomasz (Kazimierza Mała 1879/27)
  63. ---------- Marianna x Sulik Józef (Działoszyce 1833/13)
  64. ---------- Michał x Frankiewicz Helena (Kraków - Mariacka 1819/60)
  65. ---------- Mikołaj x Grzybek Ewa (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1828/3)
  66. ---------- Regina x Siurkowicz Antoni (Skała 1810/4)
  67. Stokłosiński Benedykt x Sibuczeński Teresa (Kraków - Boże Ciało 1814/32)
  68. ---------- Joanna x Rudnikiewicz Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1832/42)
  69. Stokłośnicki Józef x Obora Anna (Kraków - św. Mikołaj 1820/30)
  70. Stokowicz Franciszek x Adamczyk Magdalena (Chlewiska 1839/43)
  71. ---------- Ignacy x Ziomkowski Anna (Czermno 1831/3)
  72. ---------- Jacek x Łyżwa Justyna (Chlewiska 1833/2)
  73. ---------- Józef x Kacprzyk Helena (Chlewiska 1829/5)
  74. ---------- Łucja x Zbroszczyk Kacper (Chlewiska 1830/3)
  75. ---------- Stanisław x Biegaj Elżbieta (Chlewiska 1833/13)
  76. Stokowski Elżbieta x Derdoń Marcin (Pabianice 1857/31)
  77. ---------- Karol x Baran Franciszka (Pniewnik 1847/5)
  78. ---------- Kazimierz x Górski Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/14)
  79. ---------- Ludwika x Osiński Hieronim (Mileszki 1848/9)
  80. ---------- Marianna x Stokowski Rafał (Gieczno 1811/25)
  81. ---------- Natalia x Czapliński Bronisław (Hrubieszów 1868/3)
  82. ---------- Rafał x Stokowski Marianna (Gieczno 1811/25)
  83. ---------- Teofila x Majewski Filip (Kraków - Mariacka 1823/35)
  84. ---------- Zacheusz x Cybulski Julia (Kraków - św. Anna 1837/7)
  85. ---------- Zofia x Wachowiak Albin Henryk (Gniew 1967/25)
  86. Stokwisz Stanisław x Krysztofowicz Stanisława (Kazimierz Biskupi 1902/1)
  87. Stola Katarzyna x Kawalec Szymon (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/38)
  88. ---------- Marianna x Mądry Józef (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/91)
  89. ---------- Tomasz x Ptak Katarzyna (Opole Lubelskie 1860/85)
  90. Stolarcyzk Franciszek x Wroblewski Justyna (Kraków - św. Salwator 1833/124)
  91. Stolarczyk Agnieszka x Miklaszewski Józef (Dmenin 1817/17)
  92. ---------- Antoni x Grzeszczak Agnieszka (Dmenin 1786/6)
  93. ---------- Antoni x Mosińska Marianna (Dmenin 1864/2)
  94. ---------- Antoni x Wojt Marianna (Dmenin 1798/7)
  95. ---------- Apolonia x Tuszyński Stanisław (Dmenin 1789/9)
  96. ---------- Balbina x Cykarski Walenty (Dmenin 1846/5)
  97. ---------- Dionizy x Woszczyniak Agnieszka (Dmenin 1843/14)
  98. ---------- Eleonora x Wiciński Tomasz (Dmenin 1889/5)
  99. ---------- Elżbieta x Brzeźniak Szymon (Lgota Wielka 1838/1)
  100. ---------- Ewa x Gubałka Jan (Dmenin 1800/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne