Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stefanik (wyników 332):

  1. Stefaniak Franciszek x Pakuła Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/9)
  2. ---------- Franciszka x Rudkowski Majcher (Lubraniec 1844/18)
  3. ---------- Franciszka x Zybała Andrzej (Koprzywnica 1857/57)
  4. ---------- Jan x Buliński Józefa (Żytno 1893/5)
  5. ---------- Jan x Karasek Karolina (Gieczno 1819/13)
  6. ---------- Jan x Kowalski Katarzyna (Grudusk 1871/18)
  7. ---------- Jan x Król Józefa (Turek 1892/70)
  8. ---------- Jan x Kubalak Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1923/27)
  9. ---------- Józef x Głowiński Zofia (Gniew 1937/30)
  10. ---------- Józef x Nowak Jadwiga (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/11)
  11. ---------- Józefa x Kowalczyk Michał (Turek 1894/54)
  12. ---------- Justyna x Pieczywek Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1763/6)
  13. ---------- Katarzyna x Krakowiak Michał (Łoniów 1866/9)
  14. ---------- Kazimierz x Kuraszewski Rozalia (Ludzisko 1825/0)
  15. ---------- Kazimierz x Nowak Katarzyna (Koprzywnica 1867/25)
  16. ---------- Kazimierz x Staszak Konstancja (Ludzisko 1833/0)
  17. ---------- Lucyna x Rokosz Stefan (Koprzywnica 1852/28)
  18. ---------- Magdalena x Brykcy Piotr (Jeżów 1822/4)
  19. ---------- Magdalena x Duma Paweł (Koprzywnica 1863/7)
  20. ---------- Marianna x Koztrzewa Jan Nepomucen (Kazimierz Biskupi 1821/43)
  21. ---------- Marianna x Łysiak Grzegorz (Kościelec pow. kaliski 1859/23)
  22. ---------- Marianna x Mianowski Jan (Łoniów 1859/23)
  23. ---------- Marianna x Papke Tomasz (Koprzywnica 1842/30)
  24. ---------- Marianna x Pyszczek Mateusz (Koprzywnica 1854/20)
  25. ---------- Marianna x Stępień Szymon (Wieniec 1768/87)
  26. ---------- Mateusz x Białek Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/19)
  27. ---------- Mateusz x Kiełbik Barbara (Nieborów 1839/1)
  28. ---------- Mateusz x Tassarz Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/18)
  29. ---------- Michał x Węsierski Anastazja (Stężyca 1897/7)
  30. ---------- Michalina x Zagozda Michał (Turek 1891/85)
  31. ---------- Piotr x Szczerbionka Katarzyna (Wieniec 1764/62)
  32. ---------- Regina x Korzeniak Marcin (Kraków - św. Salwator 1851/4)
  33. ---------- Rozalia x Tadrzak Antoni (Grudusk 1887/25)
  34. ---------- Salomea x Stanisławiak Marcin (Kościelec pow. kaliski 1846/10)
  35. ---------- Salomea x Walczak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1841/13)
  36. ---------- Stefan x Gach Marianna (Łoniów 1859/5)
  37. ---------- Walenty x Przybylski Józefa (Turek 1894/84)
  38. ---------- Wiktoria x Ciesielski Tomasz (Nieborów 1843/9)
  39. ---------- Wiktoria x Górniak Jan (Prażmów 1897/14)
  40. ---------- Wojciech x Bartłomic Katarzyna (Gieczno 1812/9)
  41. ---------- Wojciech x Grądziel Katarzyna (Koprzywnica 1870/25)
  42. ---------- Wojciech x Jarecki Józefa (Turek 1891/14)
  43. ---------- Zuzanna x Dąbrowski Jakub (Nieborów 1841/8)
  44. Stefanik Andrzej x Kasprzyk Kunegunda (Dzierzgów 1823/7)
  45. ---------- Helena x Sztobryn Stanisław (Gródek 1893/4)
  46. ---------- Ignacy x Mota Tekla (Kraków - św. Salwator 1828/39)
  47. ---------- Jan x Graca Marianna (Kraków - św. Szczepan 1825/45)
  48. ---------- Marianna x Wciśliński Feliks (Kraków - św. Szczepan 1830/49)
  49. ---------- Mateusz x Zmaza Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1817/26)
  50. ---------- Stanisław x Dybcio Karolina (Górzno k. Garwolina 1871/7)
  51. ---------- Wojciech x Cuba Rozalia (Kraków - św. Salwator 1832/223)
  52. ---------- Zofia x Kordek Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1753/7)
  53. Stefaniuk Józef x Kaczorak Rozalia (Hrubieszów 1856/24)
  54. ---------- Teresa x Chojecki Andrzej (Górzno k. Garwolina 1973/50)
  55. Stefankiewicz Kacper x Miazek Marianna (Brzeziny 1799/12)
  56. ---------- Zofia x Gajdziński Michał (Brzeziny 1774/1698)
  57. Stefanowa N. x Kwiecień Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1759/1)
  58. Stefanowicz Eleonora x Papka Andrzej (Koprzywnica 1857/37)
  59. ---------- Kunegunda x Czachorowski Tomasz (Gieczno 1822/7)
  60. ---------- Salomea x Rakowski Józef (Gieczno 1811/34)
  61. Stefanówka Małgorzata x Szewc (Sutor) Marcin (Dmenin 1741/2)
  62. Stefanowski Aniela x Borczyński Maciej (Kraków - Katedra 1843/4)
  63. ---------- Antoni x Torbicki Małgorzata (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/14)
  64. ---------- Franciszek x _inifecki Marianna (Chwaszczyno 1875/16)
  65. ---------- Ignacy x Nowak Józefa (Górzno k. Garwolina 1833/10)
  66. ---------- Jan x Błażejczyk Stanisława (Górzno k. Garwolina 1935/29)
  67. ---------- Jan x Malinowski Katarzyna (Żelazna 1887/15)
  68. ---------- Jan x Szwajc Salomea (Kraków - św. Salwator 1837/29)
  69. ---------- Jan x Urbaniak Franciszka (Żelazna 1871/5)
  70. ---------- Józef x Winkler Józefa (Kraków - św. Anna 1820/5)
  71. ---------- Józefa x Płowczyk Paweł (Żelazna 1877/3)
  72. ---------- Julianna x Sobczak Alojzy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/6)
  73. ---------- Małgorzata x Szewc Marcin (Dmenin 1738/1)
  74. ---------- Marcin x Knychała Marianna (Turek 1894/63)
  75. ---------- Marcin x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/31)
  76. ---------- Marianna x Broniarek Jan (Żelazna 1880/24)
  77. ---------- Marianna x Poddębski Kazimierz (Żelazna 1873/0)
  78. ---------- Marianna x Walczak Wawrzyniec (Turek 1889/104)
  79. ---------- Michał x Jach Karolina (Chwaszczyno 1862/9)
  80. ---------- Nepomucen x Koziołek Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/11)
  81. ---------- Salomea x Hryniewiecki Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1842/5)
  82. ---------- Stanisław x Piątkiewicz Katarzyna Zofia (Kraków - św. Florian 1844/15)
  83. ---------- Tekla x Duch Jan (Żelazna 1872/15)
  84. ---------- Walenty x Kaszyński Józefa (Turek 1890/94)
  85. ---------- Walenty x Matuszko Marianna (Turek 1890/32)
  86. ---------- Wojciech x Baraniecki Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/2)
  87. ---------- Wojciech x Kowalczyk Anna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/24)
  88. ---------- Zofia x Osiak Jan (Górzno k. Garwolina 1952/8)
  89. Stefański Agata x Węsiora Jan (Stężyca 1881/25)
  90. ---------- Amelia x Schandrach Albin Marian (Gniew 1908/21)
  91. ---------- Anna x Adamczyk Michał (Kraków - Mariacka 1832/145)
  92. ---------- Anna x Kreja Władysław (Barłożno 1902/18)
  93. ---------- Anna x Puchalski Walenty (Kraków - Wszyscy Święci 1849/10)
  94. ---------- Anna x Sikorski Leon (Gniew 1908/22)
  95. ---------- Antoni x Zwarra Julianna (Stężyca 1884/3)
  96. ---------- Antonina x Jaworski Walenty (Kraków - Mariacka 1835/98)
  97. ---------- Barbara x Gruszczyński Teodor (Mikstat 1849/12)
  98. ---------- Bartłomiej x Król Elżbieta (Bebelno 1692/1)
  99. ---------- Bartłomiej x Ratajczak Franciszka (Ludzisko 1835/0)
  100. ---------- Bolesław x nieczytelne Marta (Grabowo kościerskie 1926/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne