Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Stanko (wyników 345):

  1. Stangrycki Anna x Tuszyński Wincenty (Papowo Toruńskie 1881/6)
  2. Stanich Joanna x Gulichowski Ludwik (Pniewnik 1855/5)
  3. Staniczek Gunter Paweł x Łuszcz Janina (Gniew 1959/5)
  4. ---------- Sebastian x Delowc Barbara (Końskowola 1670/14)
  5. Staniec Ignacy x Bober Agnieszka (Połaniec 1874/53)
  6. Staniek Andrzej x Mikołajewski Petronela (Buczek 1871/9)
  7. ---------- Andrzej x Saradzki Franciszka (Działoszyce 1877/1)
  8. ---------- Jadwiga x Lasota Piotr (Klimontów 1883/3)
  9. ---------- Jan x Malinowski Antonina (Buczek 1873/9)
  10. ---------- Katarzyna x Solarczyk Piotr (Klimontów 1863/10)
  11. ---------- Mateusz x Łygaś Antonina (Klimontów 1857/12)
  12. ---------- Paweł x Chrzanowski Ludwika (Buczek 1869/11)
  13. ---------- Paweł x Porębski Marianna (Klimontów 1857/8)
  14. ---------- Tomasz x Kubiak Antonina (Buczek 1870/2)
  15. Stanieszko Ewa x Podymny Mateusz (Mileszki 1856/27)
  16. Stanik Feliks x Korgul Magdalena (Borzykowa 1857/9)
  17. ---------- Jan x Starszlak Marianna (Koprzywnica 1821/26)
  18. ---------- Józefa x Gajewski Antoni (Bebelno 1905/5)
  19. ---------- Ludwik x Wacławski Waleria (Dmenin 1885/3)
  20. ---------- Maciej x Biegański Julianna (Grocholice 1887/31)
  21. ---------- Piotr x Jurek Marianna (Bebelno 1870/7)
  22. ---------- Stanisław x Skolak Anna (Koprzywnica 1861/34)
  23. ---------- Sylwester x Jaruga Julianna (Skórkowice 1874/17)
  24. ---------- Tomasz x Wałaszczyk Tekla (Koprzywnica 1855/25)
  25. ---------- Walter x Karwat Magdalena (Raciąż 1998/20)
  26. ---------- Władysław x Skalski Franciszka (Grocholice 1885/40)
  27. Stanikowski Józef x Chruściński Marianna (Łoniów 1864/2)
  28. ---------- Józef x Wysocki Marianna (Koprzywnica 1868/20)
  29. ---------- Marianna x Lasoń Klemens (Lgota Wielka 1843/3)
  30. Stanisiewski Józefa x Wiśniewski Jan (Papowo Toruńskie 1857/8)
  31. Stanisłaski Marianna x Pawlak Łukasz (Czermno 1848/21)
  32. Stanisław Jadwiga x Tupalski Szymon (Wieniec 1783/209)
  33. Stanisławczyk Wojciech x Łodyga Agnieszka (Bebelno 1743/2)
  34. Stanisławczyn Magdalena x Chmielak Tomasz (Górzno k. Garwolina 1731/3)
  35. Stanisławiak Kazimierz x Oleksowa Łucja (Brzeziny 1792/25)
  36. ---------- Marcin x Stefaniak Salomea (Kościelec pow. kaliski 1846/10)
  37. Stanisławowicz Jan x Leszczyński Marianna (Gniew 1747/35)
  38. Stanisławski Agnieszka x Przyłęcki Tomasz (Lgota Wielka 1851/5)
  39. ---------- Albert x Francik Jadwiga (Podlesie 1751/1)
  40. ---------- Aniela x Władziński Paweł (Górzno k. Garwolina 1875/17)
  41. ---------- Anna x Dobrzyński Marcin (Nieborów 1836/25)
  42. ---------- Anna x Pawłowski Marcin (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1804/11)
  43. ---------- Antonina x Kamiński Jan (Buczek 1873/1)
  44. ---------- Barbara x Krawczyk Michał (Czermno 1818/3)
  45. ---------- Jan x Kozdrowicz Salomea (Nieborów 1817/18)
  46. ---------- Józef x Kowalski Katarzyna (Gniew 1787/26)
  47. ---------- Józef x Woczyński Marianna (Nieborów 1832/15)
  48. ---------- Julianna x Budziarek Paweł (Nieborów 1835/2)
  49. ---------- Kacper x Kozanicki Jadwiga (Czermno 1854/6)
  50. ---------- Katarzyna x Błaszczyk Józef (Podlesie 1769/6)
  51. ---------- Maciej x NN Anna (Barłożno 1704/3)
  52. ---------- Marcin x Czerliński Marianna (Czermno 1849/15)
  53. ---------- Marianna x Gościniak Antoni (Żelazna 1885/2)
  54. ---------- Marianna x Kozdrowicz Wawrzyniec (Nieborów 1839/6)
  55. ---------- Marianna x Kwiatkowski Wojciech (Czermno 1864/16)
  56. ---------- Marianna x T...rek Stanisław (Turek 1892/9)
  57. ---------- Marianna x Trzcinski Michał (Gniew 1809/37)
  58. ---------- Michał x Jaros Justyna (Podlesie 1791/1)
  59. ---------- Stanisław x Dzięciołowski Stefania (Prażmów 1896/24)
  60. ---------- Tadeusz x Karolak Katrzyna (Lubraniec 1840/4)
  61. ---------- Urban x Majczyński Salomea (Podlesie 1804/3)
  62. ---------- Urban x Pawełczyk Regina (Podlesie 1808/5)
  63. ---------- Wojciech x Trzpil Antonina (Górzno k. Garwolina 1879/17)
  64. Stanisz Andrzej x Mielczarek Wiktoria (Grocholice 1885/2)
  65. ---------- Andrzej x Piwoński Katarzyna (Grocholice 1881/42)
  66. ---------- Aniela x Sima Józef (Grocholice 1886/4)
  67. ---------- Antoni x Książek Teofila (Grocholice 1888/22)
  68. ---------- Antonina x Cieślak Walenty (Grocholice 1884/17)
  69. ---------- Antonina x Kobyłecki Wojciech (Grocholice 1888/7)
  70. ---------- Antonina x Łodyga Józef (Grocholice 1885/8)
  71. ---------- Antonina x Reliszka Józef (Grocholice 1878/27)
  72. ---------- Antonina x Szafrański Józef (Grocholice 1885/3)
  73. ---------- Filip x Dolata Marianna (Grocholice 1884/6)
  74. ---------- Franciszek x Raciński Konstancja (Kraków - św. Szczepan 1827/47)
  75. ---------- Franciszek x Ślusarski Wacława (Dmenin 1897/7)
  76. ---------- Franciszka x Gudajczyk Józef (Grocholice 1886/46)
  77. ---------- Ignacy x Sobieski Marianna (Mileszki 1864/2)
  78. ---------- Jan x Hujka Marianna (Grocholice 1877/29)
  79. ---------- Jan x Owczarek Józefa (Grocholice 1879/22)
  80. ---------- Karol x Piszczała Józefa (Dmenin 1881/24)
  81. ---------- Katarzyna x Lesciński Kazimierz (Kraków - św. Anna 1821/6)
  82. ---------- Kazimierz x Kowalski Franciszka (Grocholice 1880/52)
  83. ---------- Marcjanna x Rados Stanisław (Grocholice 1877/11)
  84. ---------- Marianna x Ludwikowski Michał (Grocholice 1884/40)
  85. ---------- Marianna x Matuszczak Andrzej (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/5)
  86. ---------- Marianna x Śliwiński Andrzej (Grocholice 1886/11)
  87. ---------- Mateusz x Krzywanszcz Tekla (Irządze 1811/26)
  88. ---------- Michał x Banaśkiewicz Anna (Grocholice 1882/22)
  89. ---------- Michał x Płomiński Marianna (Grocholice 1888/2)
  90. ---------- Petronela x Stępień Franciszek (Grocholice 1886/23)
  91. ---------- Sebastian x Karolczyk Franciszka (Grocholice 1879/11)
  92. ---------- Szymon x Kowalski Magdalena (Grocholice 1877/13)
  93. ---------- Teofila x Kuśmierz Władysław Leon (Grocholice 1887/17)
  94. ---------- Tomasz x Janusiak Justyna (Grocholice 1880/20)
  95. ---------- Wojciech x Sompolski (Tompolski) Magdalena (Grocholice 1883/42)
  96. ---------- Zofia x Skalski Jan (Grocholice 1881/33)
  97. Staniszeski Józef x Sobiecki Magdalena (Czermno 1857/14)
  98. Staniszewicz Maciej x Grabus Marianna (Czermno 1821/6)
  99. Staniszewska Antonina x Dolężek Józef (Połaniec 1866/20)
  100. ---------- Petronela x Kowalski Wojciech (Skórkowice 1882/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne