Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sowa (wyników 317):

  1. Sowa Marianna x Kornas Jakub (Okrzeja 1839/28)
  2. ---------- Marianna x Kozdaj Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1927/3)
  3. ---------- Marianna x Łyczko Piotr (Kraków - św. Szczepan 1848/43)
  4. ---------- Marianna x Mencel Józef (Dmenin 1862/11)
  5. ---------- Marianna x Opieka Michał (Okrzeja 1847/11)
  6. ---------- Marianna x Pasim Tomasz (Okrzeja 1821/39)
  7. ---------- Marianna x Piasecki Wincenty (Skała 1833/5)
  8. ---------- Marianna x Pudlak Franciszek (Okrzeja 1855/23)
  9. ---------- Marianna x Rajtar Jan (Kraków - św. Szczepan 1822/31)
  10. ---------- Marianna x Rugała Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1924/27)
  11. ---------- Marianna x Sapeta Piotr (Kraków - św. Szczepan 1838/47)
  12. ---------- Marianna x Sowa Tomasz (Okrzeja 1836/3)
  13. ---------- Marianna x Stolarczyk Jakub (Dmenin 1736/4)
  14. ---------- Marianna x Woźniak Kacper (Okrzeja 1828/26)
  15. ---------- Marianna x Żugaj Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1923/6)
  16. ---------- Michał x Gazda Salomea (Skała 1845/15)
  17. ---------- Michał x Nieć Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1890/2)
  18. ---------- Michał x Pawlak Małgorzata (Okrzeja 1848/15)
  19. ---------- Mikołaj x Gajek Agnieszka (Okrzeja 1856/15)
  20. ---------- Mikołaj x Hejduk Helena (Okrzeja 1851/25)
  21. ---------- Mikołaj x Pawlak Franciszka (Okrzeja 1848/24)
  22. ---------- Mikołaj x Pioterczak Łucja (Okrzeja 1836/22)
  23. ---------- Paulina x Durma Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1930/12)
  24. ---------- Paweł x Gajaszek Agata (Okrzeja 1865/2)
  25. ---------- Paweł x Jesenow Marianna (Okrzeja 1850/9)
  26. ---------- Paweł x Jóźwiak Marianna (Okrzeja 1844/18)
  27. ---------- Paweł x Sergiel Zofia (Okrzeja 1858/53)
  28. ---------- Paweł x Surmacz Jadwiga (Okrzeja 1833/13)
  29. ---------- Petronela x Kuchciński Franciszek (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1824/2)
  30. ---------- Piotr x Mróz Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1940/13)
  31. ---------- Rozalia x Buczek Jan (Kraków - św. Szczepan 1837/26)
  32. ---------- Rozalia x Załęgowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1831/50)
  33. ---------- Stanisław x Beczek Agnieszka (Okrzeja 1855/20)
  34. ---------- Stanisław x Cebula Helena (Niekrasów Świętokrzyski 1928/25)
  35. ---------- Stanisław x Komasa Helena (Okrzeja 1836/4)
  36. ---------- Stanisława x Bień Bronisław (Niekrasów Świętokrzyski 1945/17)
  37. ---------- Stanisława x Więcek Walenty (Niekrasów Świętokrzyski 1927/10)
  38. ---------- Stefan x Siwocki Antonina (Mierzyn 1885/25)
  39. ---------- Stefania x Żugaj Franciszek (Niekrasów Świętokrzyski 1935/2)
  40. ---------- Tekla x Długoszek Leonard (Okrzeja 1830/2)
  41. ---------- Teresa x Wojcik Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1851/15)
  42. ---------- Tomasz x Sowa Marianna (Okrzeja 1836/3)
  43. ---------- Walenty x Kaczor Rozalia (Zakliczyn 1769/6)
  44. ---------- Wawrzyniec x Gręda Barbara (Okrzeja 1841/20)
  45. ---------- Wawrzyniec x Marczak Julianna (Okrzeja 1825/31)
  46. ---------- Wawrzyniec x Ochnik Marianna (Okrzeja 1859/14)
  47. ---------- Weronika x Kowalik Dominik (Niekrasów Świętokrzyski 1934/4)
  48. ---------- Weronika x Kowalik Karol (Przyłęk 1859/16)
  49. ---------- Wiesława x Gawryś Stanisław (Górzno k. Garwolina 1970/3)
  50. ---------- Wiktoria x Hejduk Maciej (Okrzeja 1860/5)
  51. ---------- Wincenty x Śliwa Marianna (Dmenin 1879/11)
  52. ---------- Wojciech x Grzyb Józefa (Okrzeja 1833/5)
  53. ---------- Wojciech x Koziarski Józefa (Kraków - św. Szczepan 1838/9)
  54. ---------- Wojciech x Sapeta Teresa (Kraków - św. Szczepan 1844/28)
  55. ---------- Wojciech x Wadowski Anna (Kraków - św. Szczepan 1824/25)
  56. ---------- Wojciech x Warda Marianna (Okrzeja 1846/16)
  57. ---------- Zofia x Bąk Jan (Okrzeja 1865/11)
  58. ---------- Zofia x Jeczeń Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1924/9)
  59. ---------- Zofia Marianna x Mularczyk Jakub (Rakoszyn 1827/5)
  60. ---------- Zuzanna x Tomala Bartłomiej (Dmenin 1865/30)
  61. Sowak Jadwiga x Strukiewicz Henryk Stefan (Gniew 1964/23)
  62. Sowga Józef x Smiany Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1846/26)
  63. Sowgin Stanisław x Bystrzonowski Marianna (Kraków - św. Anna 1834/23)
  64. Sowiak Józefa x Bandzerz Marcin (Buczek 1873/15)
  65. ---------- Józefa x Owczarek Paweł (Buczek 1870/16)
  66. ---------- Piotr x Sawicki Teresa (Nieborów 1809/7)
  67. Sowiarz Antoni x Talarczyk Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/8)
  68. Sowicki Andrzej x Kapusta Anna (Kraków - św. Salwator 1847/2)
  69. ---------- Anna x Dittmann Jan (Raciąż 1828/5)
  70. ---------- Walenty x Imiałek Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1850/32)
  71. Sowieński Anna x Bronka Walenty (Gniew 1788/2)
  72. Sowienski Anna x Kwitnowski Tomasz (Gniew 1825/23)
  73. Sowieński Jakub x Gradowicz Gertruda (Podlesie 1746/3)
  74. Sowienski Jan x Wardzienski Marianna (Gniew 1816/46)
  75. Sowieński Katarzyna x Prokopowicz Jan (Gniew 1781/10)
  76. ---------- Marianna x Zgodda Michał (Gniew 1871/10)
  77. Sowienski N. x Choinski Antonia (Gniew 1877/11)
  78. ---------- Piotr x Brze_skam Katarzyna (Gniew 1786/27)
  79. Sowieński Zuzanna x Suchy Antoni (Podlesie 1757/1)
  80. Sowierski Marianna x Kłobuszewski Marcin (Raciążek 1765/7)
  81. Sowina Anastazja x Frukacz Antoni (Podlesie 1783/1)
  82. Sowiński Agata x Hudzikiewicz Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1851/30)
  83. ---------- Agata x Paprocki Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1851/47)
  84. ---------- Agnieszka x Bernaciński Stanisław (Kraków - św. Florian 1818/50)
  85. ---------- Agnieszka x Lach Wojciech (Gnojno 1859/11)
  86. ---------- Aleksander x Bartoszewski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1835/73)
  87. ---------- Andrzej x Sroka Marianna (Brzeziny 1788/2038)
  88. ---------- Andrzej x Więcek Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1939/2)
  89. ---------- Aniela x Klein Józef (Gniew 1904/32)
  90. ---------- Anna x Adamczewski August (Lubraniec 1844/9)
  91. ---------- Anna x Białkowski Józef (Gniew 1837/5)
  92. Sowinski Anna x Eggert Jan (Gniew 1857/17)
  93. ---------- Anna x Grętkiewicz Józef (Kazimierz Biskupi 1830/21)
  94. Sowiński Anna x Kowalski Szymon (Kraków - Mariacka 1818/5)
  95. ---------- Anna x Lubawski Jan (Gniew 1811/22)
  96. Sowinski Anna x Ostrowski Jan (Gniew 1854/65)
  97. Sowiński Anna x Wiśniowski Jan (Krzemieniec 1842/12)
  98. ---------- Antoni x Komoda Marianna (Kraków - św. Szczepan 1843/54)
  99. ---------- Antoni x Koralewski Antonina (Turek 1892/64)
  100. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Gniew 1824/43)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne