Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Schulz (wyników 265):

  1. Schultz Karolina x Labitzki Jan Gottlieb (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1882/11)
  2. ---------- Katarzyna x Ożadowski Jakub (Gniew 1867/29)
  3. ---------- Krystian x Mühlnickel Ludwika (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/2)
  4. ---------- Ludwik x Wyrabkiewicz Paulina (Raciążek 1853/25)
  5. ---------- Maciej x Lubiszewski Marianna (Gniew 1806/26)
  6. ---------- Marianna x Czerny Antoni (Kraków - Mariacka 1832/73)
  7. ---------- Marianna x Deja Jan (Raciąż 1862/8)
  8. ---------- Marianna x Kręcki Franciszek (Raciąż 1814/2)
  9. ---------- Marianna x Krzemienski Jan (Barłożno 1899/9)
  10. ---------- Marianna x Tuschke August (Raciąż 1877/1)
  11. ---------- Marianna x Węklikowski Michał (Gniew 1823/43)
  12. ---------- Regina x Krupecki Tomasz (Gniew 1849/42)
  13. ---------- Stanisław x Domachowski Barbara (Raciąż 1781/4)
  14. ---------- Szymon x Czerwienski Jadwiga (Gniew 1799/32)
  15. ---------- Teofil x Gwiazdowski Wiktoria (Raciąż 1893/19)
  16. ---------- Wojciech x Głowinski Kunegunda (Gniew 1807/24)
  17. Schultzin Agnieszka x Kowalski Jan (Raciąż 1815/5)
  18. Schulz Agnieszka x Domaratzki Andrzej (Raciąż 1832/2)
  19. ---------- Albert x Kesel Maria (Gniew 1869/36)
  20. ---------- Aleksander x Langowski Joanna (Barłożno 1908/18)
  21. ---------- Andrzej x Briegmann Hanna (Raciąż 1998/1)
  22. ---------- Andrzej x Groth Agnieszka (Stężyca 1886/33)
  23. ---------- Aniela x Kullmann Paweł (Gniew 1889/40)
  24. ---------- Anna x Chrzonowski Franciszek (Barłożno 1860/11)
  25. ---------- Anna x Godlewski Alojzy (Barłożno 1934/14)
  26. ---------- Anna x Kurlewidz Józef (Raciąż 1830/5)
  27. ---------- Anna x Nyklarz Jan (Raciąż 1840/13)
  28. ---------- Antoni x Dulski Cecylia (Papowo Toruńskie 1879/1)
  29. ---------- Antoni Leon x Ebertowski Antonia (Raciąż 1902/1)
  30. ---------- Antoni x Rekowski Anastazja (Raciąż 1896/2)
  31. ---------- Antoni x Rożek Joanna (Gniew 1895/54)
  32. ---------- Antoni x Theil Anna (Raciąż 1910/3)
  33. ---------- Apolonia x Brugmann Marcin (Raciąż 1844/9)
  34. ---------- Barbara x Bojanowski Szymon (Barłożno 1863/6)
  35. ---------- Benedykta x Tomaszewski Józef (Gniew 1890/20)
  36. ---------- Bernard x Sobiech Marta (Gniew 1906/65)
  37. ---------- Bernard x Wicki Małgorzata (Gniew 1934/12)
  38. ---------- Berta x Jaworski Walenty (Gniew 1869/24)
  39. ---------- Dorota x Pawłowski Michał (Gniew 1849/64)
  40. ---------- Edmund x Klin Marta (Barłożno 1919/10)
  41. ---------- Elżbieta x Brugmann Piotr (Raciąż 1845/10)
  42. ---------- Elżbieta x Kozlowski Franciszek (Gniew 1853/40)
  43. ---------- Elżbieta x Kwitnowski Adam (Gniew 1840/26)
  44. ---------- Elżbieta x Nagórski Józef (Gniew 1851/46)
  45. ---------- Elżbieta x R_nkowski Józef (Gniew 1835/32)
  46. ---------- Erna x Łukasiewicz Stefan (Raciąż 1935/7)
  47. ---------- Febronia x Gajewski Józef (Barłożno 1913/30)
  48. ---------- Ferdynand x Kraziewicz Waleria (Gniew 1875/38)
  49. ---------- Franciszek Antoni x Sorkowski Anna (Gniew 1920/60)
  50. ---------- Franciszek x Borochewski Jadwiga (Gniew 1941/12)
  51. ---------- Franciszek x Broniszewski Barbara (Barłożno 1860/16)
  52. ---------- Franciszek x Dziarnatowski Anna (Gniew 1920/79)
  53. ---------- Franciszek x Gawronski Agnieszka (Gniew 1833/34)
  54. ---------- Franciszek x Grossmann Antonia (Gniew 1891/33)
  55. ---------- Franciszek x Hoppe Helena (Gniew 1895/33)
  56. ---------- Franciszek x Janowotz Ewa (Raciąż 1849/9)
  57. ---------- Franciszek x Kitowski Filomena (Barłożno 1890/11)
  58. ---------- Franciszek x Klemann Jadwiga (Raciąż 1963/20)
  59. ---------- Franciszek x Michalski Marianna (Kraków - Mariacka 1830/74)
  60. ---------- Franciszek x Tomaszewski Marta (Barłożno 1934/32)
  61. ---------- Franciszek x Urszynski Zuzanna (Gniew 1893/29)
  62. ---------- Franciszek x Węczncki Anna (Raciąż 1865/4)
  63. ---------- Franciszka x Drewkowski Franciszek (Gniew 1908/25)
  64. ---------- Franciszka x Gożczynski Michał (Raciąż 1854/13)
  65. ---------- Franciszka x Liszkowski Franciszek (Gniew 1885/29)
  66. ---------- Franciszka x Sirosławski Franciszek (Gniew 1907/14)
  67. ---------- Fryderyk x Mazal Rozalia (Raciąż 1832/4)
  68. ---------- Gertruda x Watkowski Benedykt (Gniew 1941/13)
  69. ---------- Gustaw x Topolinski Rozalia (Gniew 1847/71)
  70. ---------- Gustaw Wilhelm x Dombrowski Berta (Gniew 1902/27)
  71. ---------- Helena x Górski Stanisław (Wierzeja, USC 1884/16)
  72. ---------- Helena x Urbanowski Sylwester (Barłożno 1919/44)
  73. ---------- Helena x von Wiecki Jan (Barłożno 1903/16)
  74. ---------- Henryk x Zajkowski Maria (Gniew 1865/7)
  75. ---------- Irmgarda x Mikolajetz Eryk (Gniew 1933/9)
  76. ---------- Izydor x Glock Marianna (Barłożno 1891/19)
  77. ---------- Jadwiga x Rybicki Antoni (Raciąż 1850/27)
  78. ---------- Jakub x Binerowski Maria (Gniew 1862/24)
  79. ---------- Jakub x Libert Anna (Papowo Toruńskie 1860/1)
  80. ---------- Jan x Burczyk Julianna (Gniew 1917/29)
  81. ---------- Jan x Burczyk Julianna (Gniew 1917/30)
  82. ---------- Jan x Burczyk Julianna (Gniew 1918/37)
  83. ---------- Jan x Burczyk Julianna (Gniew 1918/38)
  84. ---------- Jan Fryderyk x Stechbart Maria Dorota (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/21)
  85. ---------- Jan x Garski Marianna (Stężyca 1886/9)
  86. ---------- Jan x Kaminski Justyna (Gniew 1862/16)
  87. ---------- Jan x Ortmann Anna (Raciąż 1900/19)
  88. ---------- Jan x Szelski Marianna (Gniew 1872/39)
  89. ---------- Jan x Wiedemann Paulina (Gniew 1853/70)
  90. ---------- Joanna Berta x Seide Fryderyk Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/12)
  91. ---------- Joanna x Kielichowski Marcin (Gniew 1865/15)
  92. ---------- Joanna x Kozlowski Jan (Gniew 1828/17)
  93. ---------- Joanna x Łożyca Jan (Raciąż 1883/4)
  94. ---------- Józef x Giersch Anna (Raciąż 1891/5)
  95. ---------- Józef x Kostuik Augusta (Grabowo kościerskie 1909/1)
  96. ---------- Józef x Krol Anna (Raciąż 1832/5)
  97. ---------- Józef x Mathui Zuzanna (Raciąż 1819/11)
  98. ---------- Józef x Polemberski Karolina (Gniew 1834/54)
  99. ---------- Józef x Szablewski Katarzyna (Raciąż 1773/7)
  100. ---------- Józef x Zielke Katarzyna (Stężyca 1867/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne