Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sarupiński (wyników 219):

  1. Sarnecki Józef x Piątkiewicz Salomea (Kraków - św. Florian 1839/20)
  2. ---------- Józefa x Birnbaum Jan (Łomna 1889/24)
  3. ---------- Marianna x Sobieszek Józef (Gródek 1894/10)
  4. ---------- Paulina x Gałązka Jakub (Górzno k. Garwolina 1875/24)
  5. ---------- Paweł x Kapeć Marianna (Kraków - Mariacka 1836/30)
  6. ---------- Stanisław x Talarek Marianna (Górzno k. Garwolina 1880/9)
  7. ---------- Wincenty x Medecki Marianna (Szumbar 1847/2)
  8. Sarnek Dominik x Małek Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1833/72)
  9. Sarniak Adam x Wrochniewski Marianna (Białobrzegi 1864/17)
  10. Sarnicki Szymon x Gręd Marianna (Kazimierz Biskupi 1830/28)
  11. Sarniki Józef x Kossowski Urszula (Kraków - św. Anna 1832/12)
  12. Sarnowiak Ludwik x Majewski Franciszka (Żelazna 1878/16)
  13. Sarnowicz Ignacy x Kozłowski Antonina (Mileszki 1871/16)
  14. Sarnowski Aleksander x Engler Anna (Grabowo kościerskie 1923/7)
  15. ---------- Aleksander x Sieciński Katarzyna (Płock 1864/70)
  16. ---------- Anastazy x Grochowski Waleria (Gniew 1917/27)
  17. ---------- Anastazy x Grochowski Waleria (Gniew 1917/28)
  18. ---------- Anna x Osowski Feliks (Barłożno 1888/11)
  19. ---------- Antonina x Schulz Karol (Barłożno 1895/1)
  20. ---------- Augusta x Mathea Albert (Grabowo kościerskie 1898/3)
  21. ---------- Bernard x Bąkowski Katarzyna (Gniew 1853/69)
  22. ---------- Elżbieta x Młynarski Antoni (Kazimierz Biskupi 1900/11)
  23. ---------- Elżbieta x Wysocki Jan (Barłożno 1902/20)
  24. ---------- Franciszek x Czarnecki Anna (Gniew 1857/65)
  25. ---------- Franciszek x Czarnecki Marianna (Barłożno 1886/8)
  26. ---------- Franciszek x Macierowicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1839/3)
  27. ---------- Franciszka x Hoffmann Paweł Jakub (Grabowo kościerskie 1901/8)
  28. ---------- Ignacy x Pogorzeński Anna (Papowo Toruńskie 1866/17)
  29. ---------- Irena x Kupć Henryk (Gniew 1949/9)
  30. ---------- Jakub x Grószewski Marianna (Papowo Toruńskie 1822/3)
  31. ---------- Jan x Czaplewski Regina (Barłożno 1876/8)
  32. ---------- Jan x Maciejewski Katarzyna (Barłożno 1887/8)
  33. ---------- Jan x N. N. (Kazimierz Biskupi 1909/32)
  34. ---------- Józef x Będzmierski Barbara (Gniew 1821/33)
  35. ---------- Józef x Bembenek Stanisława (Barłożno 1936/16)
  36. ---------- Józef x Steinka Helena (Grabowo kościerskie 1906/2)
  37. ---------- Józefa x Murawiak Ignacy (Kościelec pow. kaliski 1844/5)
  38. ---------- Klemens x Landa Zofia (Barłożno 1935/28)
  39. ---------- Maria x Reichein Gotfryd (Gniew 1817/37)
  40. ---------- Marianna x Nelk Paweł (Raciąż 1832/7)
  41. ---------- Marianna x Paczkowski Paweł (Papowo Toruńskie 1873/7)
  42. ---------- Mateusz x Śluciński Marianna (Papowo Toruńskie 1810/7)
  43. ---------- Michał x Lipski Antonina (Barłożno 1890/8)
  44. ---------- Paweł x Rutkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1782/4)
  45. ---------- Piotr x Elmanowski Łucja (Gniew 1939/18)
  46. ---------- Piotr x Elmanowski Łucja (Gniew 1940/22)
  47. ---------- Regina x Gołębiewski Jan (Gniew 1760/3)
  48. ---------- Rozalia x Koralewski Ludwik (Kazimierz Biskupi 1841/28)
  49. ---------- Ryszard x Wolf Helena (Gniew 1964/20)
  50. ---------- Stanisław x Dysarz Marta (Barłożno 1923/12)
  51. ---------- Teodor x Tokarski Marianna (Chwaszczyno 1879/11)
  52. ---------- Tomasz x Zaporowski Julianna (Papowo Toruńskie 1839/6)
  53. ---------- Władysław x Kurowski Agnieszka (Gniew 1938/30)
  54. ---------- Zygmunt x Armatowski Leona (Grabowo kościerskie 1917/1)
  55. Sarnp Marceli x Dunajski Franciszka (Barłożno 1897/12)
  56. Sarodziński Anna x Tylek Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1832/81)
  57. ---------- Anna x Wujcik Łukasz (Kraków - św. Szczepan 1826/31)
  58. ---------- Tomasz x Piekarski Regina (Kraków - św. Szczepan 1810/11)
  59. ---------- Zuzanna x Szelążnik Michał (Kraków - św. Szczepan 1830/24)
  60. Saron Wojciech x Bartuzek Zofia (Końskowola 1687/2)
  61. Sarosiński Karol x Musiał Kunegunda (Kraków - św. Salwator 1839/14)
  62. Saroszy Aleksander x Nadgrodzki Barbara (Kraków - Mariacka 1814/82)
  63. Sarpak Abuś x Chadass Fruchta (Klimontów 1824/158)
  64. Sarszewski Nimfa x Kaluba Józef (Kazimierz Biskupi 1863/6)
  65. Sartyzon Adam x Siejk Antonina (Raciąż 1929/21)
  66. Sarupiński Piotr x Małecki Anna (Łoniów 1865/29)
  67. Sarwaryn Zofia x Korzeński Jan (Podlesie 1704/6)
  68. Sarwaryniuk Albert x Świac Marianna (Podlesie 1660/2)
  69. Sarwiński Seweryn x Deptowski Elżbieta (Płock 1864/15)
  70. Sarys Florian x Gądek Katarzyna (Zielonki 1816/6)
  71. ---------- Franciszek x Dymacz Marianna (Zielonki 1846/22)
  72. ---------- Franciszka x Ptak (Solarz) Andrzej (Zielonki 1826/10)
  73. ---------- Jan x Lusina Anna (Zielonki 1835/20)
  74. Sarysz Anna x Mędrek Szymon (Zielonki 1830/7)
  75. ---------- Regina x Wadowski Jan (Zielonki 1835/22)
  76. ---------- Salomea x Siemieniec Stanisław (Zielonki 1835/3)
  77. ---------- Walenty x Zięba Kunegunda (Kraków - św. Florian 1828/10)
  78. Sarzakiewski Józefa x Czapliński Tomasz (Kazimierz Biskupi 1922/38)
  79. Sarzała Mikołaj x Charaśnik Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/18)
  80. Sarzeński Franciszek x Filipiak Róża (Łoniów 1824/207)
  81. ---------- Jan x Kwasek Franciszka (Łoniów 1843/7)
  82. ---------- Teresa x Kos Józef (Łoniów 1843/10)
  83. Sarzyński Agnieszka x Staszczyk Piotr (Łoniów 1849/27)
  84. ---------- Anna x Krupa Andrzej (Łoniów 1838/18)
  85. ---------- Anna x Misiak Błażej (Łoniów 1832/2)
  86. ---------- Anna x Misiak Łukasz (Łoniów 1826/14)
  87. ---------- Antoni x Chorzyna Magdalena (Łoniów 1812/147)
  88. ---------- Apolonia x Sudut Michał (Łoniów 1852/25)
  89. ---------- Franciszek x Malecki Katarzyna (Łoniów 1833/25)
  90. ---------- Franciszka x Krzemieński Jacek (Łoniów 1823/185)
  91. ---------- Jan x Krupiak Agnieszka (Łoniów 1827/21)
  92. ---------- Józef x Ciach Elżbieta (Łoniów 1852/17)
  93. ---------- Józefa x Mytych Tomasz (Łoniów 1865/6)
  94. ---------- Kajetan x Misiak Agnieszka (Łoniów 1845/6)
  95. ---------- Katarzyna x Barycki Mikołaj (Łoniów 1831/18)
  96. ---------- Katarzyna x Misiak Paweł (Łoniów 1871/5)
  97. ---------- Kazimierz x Borycki Magdalena (Łoniów 1814/116)
  98. ---------- Kazimierz x Charupa Magdalena (Łoniów 1832/6)
  99. ---------- Magdalena x Borzęta Marcin (Łoniów 1833/24)
  100. ---------- Magdalena x Cieciura Tomasz (Łoniów 1814/46)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne