Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sadowski (wyników 333):

  1. Sado Kasper x Tracz Magdalena (Koprzywnica 1839/48)
  2. ---------- Marcin x Zybała Barbara (Koprzywnica 1858/42)
  3. ---------- Mateusz x Mucha Magdalena (Koprzywnica 1870/22)
  4. ---------- Michał x Mortka Marianna (Koprzywnica 1818/26)
  5. ---------- Paweł x Świstak Anna (Koprzywnica 1835/40)
  6. ---------- Piotr x Lipień Katarzyna (Koprzywnica 1847/34)
  7. ---------- Stanisław x Sulicki Marianna (Koprzywnica 1858/43)
  8. ---------- Walenty x Paluch Agnieszka (Koprzywnica 1839/38)
  9. ---------- Walenty x Skrzypczak Agata (Koprzywnica 1846/34)
  10. ---------- Wawrzyniec x Zgoła Franciszka (Koprzywnica 1851/38)
  11. ---------- Wincenty x Gach Marianna (Koprzywnica 1843/30)
  12. ---------- Wincenty x Skrzypczak Anna (Koprzywnica 1846/36)
  13. Sadocki Antonina x Ryller August (Płock 1867/51)
  14. Sadora Petronela x Gabara Andrzej (Mileszki 1860/21)
  15. Sadorski Józef x Krupina Marianna (Końskowola 1673/4)
  16. ---------- Józef x Nowakowski Marianna (Kraków - Mariacka 1825/10)
  17. Sadoski Franciszek x Lewandowski Apolonia (Lubraniec 1857/1)
  18. ---------- Jakub x Czernecka Salomea (Brzeziny 1798/4)
  19. ---------- Józefa x Kowalski Karol (Luszyn 1862/1)
  20. Sadosz Katarzyna x Zawadzki Stanisław (Podlesie 1721/1)
  21. Sadoszczak Katarzyna x Ignasiak Piotr (Nieborów 1812/6)
  22. Sadoszczuk Zbanski x N. Julianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/11)
  23. Sadowa Agnieszka x Gronka Wawrzyniec (Koprzywnica 1823/6)
  24. ---------- Apolonia x Siudak Wawrzyniec (Koprzywnica 1856/43)
  25. ---------- Apolonia x Zając Wojciech (Koprzywnica 1831/30)
  26. ---------- Elżbieta x Skrzypczak Stanisław (Koprzywnica 1866/28)
  27. ---------- Ewa x Basaja Wojciech (Koprzywnica 1860/1)
  28. ---------- Ewa x Ćwiertnia Kacper (Koprzywnica 1851/4)
  29. ---------- Ewa x Kia Wawrzyniec (Koprzywnica 1851/17)
  30. ---------- Franciszka x Wiącek Jędrzej (Koprzywnica 1828/37)
  31. ---------- Franciszka x Zwierzyk Andrzej (Koprzywnica 1869/7)
  32. ---------- Jadwiga x Zwolski Marcin (Koprzywnica 1820/45)
  33. ---------- Katarzyna x Dziubek Wincenty (Koprzywnica 1829/7)
  34. ---------- Katarzyna x Nowak Michał (Koprzywnica 1851/26)
  35. ---------- Katarzyna x Pacholczak Franciszek (Koprzywnica 1857/35)
  36. ---------- Katarzyna x Zburada Felix (Koprzywnica 1844/53)
  37. ---------- Magdalena x Zwierzyk Michał (Koprzywnica 1849/53)
  38. ---------- Małgorzata x Krupa Jakob (Koprzywnica 1831/8)
  39. ---------- Marianna x Grabek Wojciech (Koprzywnica 1844/14)
  40. ---------- Marianna x Paliński Krzysztof (Koprzywnica 1839/30)
  41. ---------- Marianna x Sulicki Jakób (Koprzywnica 1864/56)
  42. ---------- Regina x Witoń Tomasz (Koprzywnica 1820/42)
  43. ---------- Rozalia x Krakowiak Mikołaj (Koprzywnica 1822/12)
  44. ---------- Salomea x Knap Paweł (Koprzywnica 1819/9)
  45. ---------- Tekla x Bocheński Jakób (Koprzywnica 1830/3)
  46. ---------- Zofia x Kołacz Wojciech (Koprzywnica 1810/15)
  47. Sadowcząka Marianna x Baniecki Tomasz (Gniew 1786/4)
  48. Sadowicz Ewa x Turczyn Kazimierz (Hrubieszów 1859/16)
  49. ---------- Jan x Rabczyński Marianna (Hrubieszów 1830/27)
  50. Sadowik Marianna x Romanink Łukasz (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/12)
  51. Sadowksi Katarzyna x Kałuża Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1828/14)
  52. Sadowska Agata x Grzęba Andrzej (Kazimierza Mała 1881/26)
  53. ---------- Julianna x Przybysz Jan (Luszyn 1853/7)
  54. Sadowski Adam x Bielecki Marcela (Hrubieszów 1863/31)
  55. ---------- Adam x Bielecki Marcelina (Hrubieszów 1869/31)
  56. ---------- Adam x Cieplik Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1834/71)
  57. ---------- Adam x Ratke Marta (Barłożno 1910/13)
  58. ---------- Agnieszka x Praszkiewicz Jan (Płock 1867/73)
  59. ---------- Aleksander x Dombrowski Stanisława (Gniew 1943/28)
  60. ---------- Aleksander x Dubiela Ludwika (Barłożno 1931/21)
  61. ---------- Aleksander x Jackowski Wanda (Gniew 1938/29)
  62. ---------- Aleksander x Piec Rozalia (Chlewiska 1839/19)
  63. ---------- Aleksander x Podgórski Marianna (Pniewnik 1851/21)
  64. ---------- Aleksander x Triowski Marianna (Hrubieszów 1841/6)
  65. ---------- Andrzej x Rudoski Jadwiga (Wieniec 1806/490)
  66. ---------- Aniela x Dąbrowski Stanisław (Hrubieszów 1857/21)
  67. ---------- Anna x Babin Ernest Wilhelm (Gniew 1826/1)
  68. ---------- Anna x Czerwinski Michał (Gniew 1854/18)
  69. ---------- Anna x Czop Piotr (Hrubieszów 1861/9)
  70. ---------- Anna x Jakusz Antoni (Stężyca 1873/23)
  71. ---------- Anna x Kussowski Józef (Gniew 1883/25)
  72. ---------- Anna x Lachowski Jan (Kraków - św. Anna 1811/6)
  73. ---------- Antoni x Dombrowski Maria (Gniew 1816/44)
  74. ---------- Antoni x Janicki Marianna (Gniew 1849/86)
  75. ---------- Antoni x Kojczołka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1834/3)
  76. ---------- Antoni x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/30)
  77. ---------- Antoni x Pianka Rozalia (Bebelno 1892/12)
  78. ---------- Antoni x Strzałkowski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1798/1)
  79. ---------- Antonina x Piekański Franciszek (Papowo Toruńskie 1842/7)
  80. ---------- Antonina x Plasiński Józef (Kraków - św. Florian 1839/14)
  81. ---------- Baltazar x Prusaczyk Franciszka (Jelonki 1864/4)
  82. ---------- Barbara x Jakusz Antoni (Stężyca 1865/12)
  83. ---------- Barbara x Puwalski Wojciech (Gniew 1815/27)
  84. ---------- Bartłomiej x Jędrasik Tekla (Skórkowice 1874/13)
  85. ---------- Błażej x Baniecki Elżbieta (Gniew 1838/36)
  86. ---------- Błażej x Madej Magdalena (Skała 1800/1)
  87. ---------- Bronisława x Laskowski Władysław (Barłożno 1934/29)
  88. ---------- Czesława x Hasse Bronisław (Gniew 1948/15)
  89. ---------- Dominik x Berezowski Sabina (Krzemieniec 1842/17)
  90. ---------- Elżbieta x Gołęniewicz Szymon (Gniew 1821/15)
  91. ---------- Elżbieta x Lipowski Ludwik (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/27)
  92. ---------- Elżbieta Magdalena x Grudzinski Maksymilian (Gniew 1901/28)
  93. ---------- Eufemia x Parai Hiczypor (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/6)
  94. ---------- Ewa x Sierdziński Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1849/33)
  95. ---------- Ewa x Wielocha Józef (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1826/1)
  96. ---------- Filip x Busse Joanna (Raciążek 1853/22)
  97. ---------- Franciszek x Grzebieluch Genowefa (Gniew 1948/36)
  98. ---------- Franciszek x Idzikowski Franciszka (Kraków - Mariacka 1830/11)
  99. ---------- Franciszek x Trochonowicz Eufemia (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/5)
  100. ---------- Franciszek x Urbańczyk Teresa (Skórkowice 1872/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
< Poprzednie 100   Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne